Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:55 02.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Продължениенови  
АвторPaзвeдeн (Нерегистриран)
Публикувано27.10.08 22:45



Пак ви пиша, защото сме от една черга и сте по-отворени от мен. В предишната си тема писах, че жената която живее при мен иска да имаме дете, а аз нямам такава необходимост. Съобразявайки се с вашите съвети и поддържайки договорката ни и казах, че промяната на това което сме договорили в ачалото на връзката ни остава. На поставения ултиматум или ще имаме дете или прекъсваме връзката, отговорих че прекъсваме и когато пожелае е свободна да си тръгне и да намери подходящия за нея мъж. Тя пожела да помисли една седмица. Съгласих се и снощи получих отговор, че остава да живее при мен. Много държала на връзката ни и се надявала да променя решението си. Правела го заради мен и защото си мислела, че едната година, през която сме заедно не била достатъчна да вземаме такива важни решения. Не знам дали да ви питам или да призная пред себе си, че явно съм изгоден съквартирант и спонсор щом като остават при мен без да отговарям положително на ултиматома.



Тема Re: Продължениенови [re: Paзвeдeн]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано27.10.08 22:56



Абе .. не знам кво си ?! .. Ама некво .. тръпки ме побиват като те чета. Баси .. сухия пич ! Ше си тура тая нощ повора с чесън над кревата.







Тема Re: Продължениенови [re: pravil_nick]  
АвторPaзвeдeн (Нерегистриран)
Публикувано27.10.08 23:02



Права си, сух станах след като ме напусна жена ми. Преди няколко дни се видях с нея на вечеря, за да обсъдим някои неща за децата. За нея не бих писал така. Тя е все така красива и очите и блестят. Сподели ми, че с приятеля и нещата не вървят добре. Говорихме и за новите си връзки и за тяхното развитие. Останах с усещането, че нещата между нас не са загубени завинаги. Може и просто така да ми се иска.



Тема Re: Продължениенови [re: Paзвeдeн]  
Автор милeйди (baby face)
Публикувано27.10.08 23:09



Ти май още обичаш жена си?



Тема Re: Продължениенови [re: Paзвeдeн]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано27.10.08 23:10



Струва ми се отвратително .. да третираш живи хора като пионки (разбирай "съквартирантката" ти). Не те разбирам .. и нея не разбирам .. Ти запълваш дупки, тя го знае .. и въпреки това живеете заедно.
Знаеш ли ?! .. Всъщност сте идеалната двойка. Що не размислиш за детето ?





Тема Re: Продължениенови [re: милeйди]  
АвторPaзвeдeн (Нерегистриран)
Публикувано27.10.08 23:14



Нещо лошо ли има в това? Не ме е срам да го кажа. Все пак тя ме напусна не аз нея и то заради глупост от моя страна. С годините я приех за даденост и се впуснах да трупам пари и да осигурявам удобства. Забравих да и показвам колко я ценя и тя потърси признание навън. Осъзнал съм грешките си, но както вече писах трябваше да се докажа пред приятели и пред роднини, че не съм последния мухльо. Въпреки че често се чуствам такъв....



Тема Re: Продължениенови [re: pravil_nick]  
АвторPaзвeдeн (Нерегистриран)
Публикувано27.10.08 23:17



Гадна си! Децата си съм правил с любов. Взаимна при това. Красиви млади дами са и двете и си ги обичам.



Тема Re: Продължениенови [re: Paзвeдeн]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано27.10.08 23:19



Ти си гаден !







Тема Re: Продължение [re: pravil_nick]  
Автор милeйди (baby face)
Публикувано27.10.08 23:26



Кво му скачаш на човека



Той има полза,но и мадамата има.....както се видя,остава при него.Взаимно се използват.А мадамата дори може и да е флУбена(горката)

Мож да няма парЕ да гледа още едно отроче,пък и след като не му иде отвътре....по-добре така.



Тема Re: Продължение [re: Paзвeдeн]  
Автор lost witch ((???))
Публикувано27.10.08 23:35



Ами опитала жената да те стресне, ти не си се стреснал и е преценила, че .... или че те обича повече от нероденото и желано само от нея дете или че ... сори, изгоден си и не си за изпускане.

тук е мястото да се възгордееш: или че има жена, която е ...... или че си .....
ясно е де, да не се повтарям






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.