Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:37 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Феноменът Жоронови  
Автор AтинянkaтaTaйcън (воин)
Публикувано07.10.08 13:49



Погледнато безпристрастно Жоро, доведеният син на мъжа ми/т.е. синът на втората му жена от първия й брак/ е явление. Може би феномен. Затова искам да го подложа на обсъждане, съвсем безпристрастно в тази отделна тема.

Въпросният Жоро никога няма да се скара с никого. Дори и не може да го нарежеш на салата, каквото и да е направил. Измъква се хлъзгаво, с усмивка.
Той се пресели от София в Бургас 6 месеца след като взех пастрока му. Яви се на 4 интервюта за работа в един ден и го одобриха навсякъде. Започна работа. Намери си квартира.
Всеки божи ден идваше да вечеря вкъщи. Със съответните му аперитиви и екстри. Дори по едно време, като имах работа, го чаках да си тръгне с нетърпение, та да започна да върша нещо. Приех го като човек на моя мъж и не съм търсила кусури.
След около половин година разбрах, че е изцоцал всичките пари на мъжа ми от една сделка – около 3000 евро. Плащал му квартирата, ремонтите на колата, връщал му заеми, давал му джобни...
След като вече нямаше манги, Жоро се залюби с една мома, която се оказа, че познавам. Момичето скоро ми изпищя, че за един месец връзка е с 1000 лева назад. Назаем му дала 500, купила му телевизорче, защото нямал и плащала всички черпни в заведения.
На всичкото отгоре, той се оплакваше от нея, че го търсила само за секс. Странно, тъй като все пак не виждам какво друго е предлагал, освен един гол "пищов"
След като се разсъхна връзката, според мен, заради отрязване на спонсорството, Жорко си намери една мома, управител в известна търговска верига/с добра заплата/ и наследствено 4-стайно жилище до Морската градина. Дори вече сключи блак с нея и май момата е бременна.
Това, което мога да добавя е, че си живее доста нашироко, в смисъл дори са го виждали да смърка кокаин. А една доза тук върви между 120 и 160 лева.

Вие познавате ли аналози на това явление?



На върха на копието!

--------------


Редактирано от MamaNetty на 10.10.08 13:53.



Тема Ох, не...нови [re: AтинянkaтaTaйcън]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано07.10.08 14:05



.. не познавам такъв отблизо и слава Богу!



Човекът е усвоил успешен житейски модел за нашето време - ще си кара така до дълбока старост... тежко и горко на жена му и близките му...


Добре ще е, някой да даде идея как да усетим по-отрано такива типове - и как да се " ваксинираме" срещу тях...

Не искайте много, за да може да платите цената.

Редактирано от MamaNetty на 07.10.08 14:19.



Тема Re: Ох, не...нови [re: MamaNetty]  
Автор AтинянkaтaTaйcън (воин)
Публикувано07.10.08 14:19



И аз не бях срещала


Младоженците не виждам да оцелеят дълго. Взе едно симпатично момиче на 22 години. Самият той е на 35 - пълен паразит и некадърник.
Отначало си мислех, че е отвеян, не знае на кой свят живее, но после се уверих как добре си разиграва картите. Смятам все пак, че всичко е до време.

На върха на копието!

Тема Re: Феноменът Жоронови [re: AтинянkaтaTaйcън]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано07.10.08 14:20



Тоя е сладур бе! Ем знае как да е*е, ем как да е*ава хората. Опасен чар отсекъде!





Тема Re: Феноменът Жоронови [re: Aлиca.]  
Автор AтинянkaтaTaйcън (воин)
Публикувано07.10.08 14:24



Не е точно чар.
Едно изражение на безпомощност, непригодност към лошия живот, който дебне отвън.

На върха на копието!



Тема Хм...нови [re: AтинянkaтaTaйcън]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано07.10.08 14:48



... а представяш ли си го какъв баща ще бъде?
То това 22-годишното ще трябва да тегли и за мъж и за жена...

Но твоят съпруг какво казва за Жорко?
Би трябвало да му е светнало вече - след тези финансови загуби, които сигурно му е неудобно да признае / понеже излиза глупак и "мека мария" в твоите очи/ - но поне пред себе си би трябвало да е наясно какъв търтей е завареника му...и да почне да се пази. Понеже не се знае знаели се един ден пак можеда се присламчи у вас..

Не искайте много, за да може да платите цената.


Тема Re: Хм...нови [re: MamaNetty]  
Автор AтинянkaтaTaйcън (воин)
Публикувано07.10.08 14:51



Понеже го е отгледал, сега се чувства едва ли не виновен, че Жоро не се справя в живота.
А според мен се справя чудесно, паразитът му с паразит.



На върха на копието!

Тема Re: Феноменът Жоронови [re: AтинянkaтaTaйcън]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано07.10.08 15:24



Всичко е чудесно, само това с кокаина не ми харесва - е от тук насетне Жорко наистина може да започне да го позакъсва!
иначе нищо лошо , че има хъс за оцеляване - но и прекомерен тарикатлък, еле пък примесен с пороци...кофти работа!
Жорко да се оправя...не е никакъв феномен, а заблудено гъзарче))...




...и един мармот завива шоколади))

Тема Re: Феноменът Жоронови [re: AтинянkaтaTaйcън]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано07.10.08 15:39



Ти ако си мислиш, че му е леко на Жорко....


Милият, и той душица храни! И с тези стипци наоколо, как му е трудно за една доза да изстиска стотинчици...ти да не мислиш, че е лесно да крънкаш и да бъркаш по чужди джобове?


Аз бих потърсила други дефицити у подобна мушица безпомощна. Липса на любов, на разбиране. След известна крехка възраст и да получиш нещо такова, то почва да ти се струва, че те лъжат както мама те е лъгала, че леглото е счупено, щото н-тия чичко още я клати та се чува....абе дефицити.



Дефицитите често излизат през джоба или стомаха, или червото...а най-паче излизат през оная ти работа.


Радвай се, че не е твоя грижа, мила. Даже твоя Атинянец няма грижа за него. Майка му да си го мисли.....и баща му....истинския....



Вий сте непричом, сложи стена от игнор за Жорко и Жорковци....



(аз познавам много хора с това описание, и Жорковци като тоя под път и над път), та.....хм, поне 99/100 от моите ревове по българските негодни мъжки путки са по повод Жорковци.



Много сме писале и гадале какво създава Жорковци. По мое лично и пристрастно мнение Жорковци се появяват при безотоговорни родители, емоционално безотговорни. Малкото и невинно акулче рано се научава как да смуче пари и материалности, защото любов не е имало кой да му покаже, виждало е само нямане и липси. Научават се да смучат материалности, защото не е имало кой да ги научи да смучат любов. Аз и Жорковци смучкатели на любов познавам...там са драми с изнудване, ако ме обичаш, ще направиш еди какво си....и всичко е в името на "льобофта".....и често Жорковците са комбинирани смукачи. "Вакууми" ги наричам аз. Засмукват прахосмукачката и тфа е.


Просто не моем да я мислим тая нещастница с апартаментите в центъра на Варна. Дали ще има догодина къде да спи с малко детенце? Дотогава веялката ще я е отвяла.



Тема Re: aha))нови [re: AтинянkaтaTaйcън]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано07.10.08 15:41



Като изключим наркотиците, моят покоен биологичен баща беше същият и си доживя като пъпка)) до 85г.,...с 8 брака и 3 деца!
Пушеше по малко и пиеше само по чаша вино...но чаровник и омайник отвсЕкъде))...абе играч!
последната му изгор абеше с 50г. по-малка от него...и сиизкараха заедно 10г. Тя мноУУУ рева на погребението му...щото си загуби настойника



аз не ревах, щото нищо никог ане съм очаквала от него...радвам се и на това , което направи з амен, все пак...ама не знам Жорко способен ли е да прави нещо и за околните?...щото чичо Виктор/светли му небеса/, замазваше очи с нЕкой друг житейски жест ...демек знаеше си нрава, но играеше и по-правилата!

а Жорко , ако иска само да взема...ще го закърши!


...и един мармот завива шоколади))


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.