Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:58 21.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Утре ме викат при директорката. И сега какво? [re: MaмaMъpмopaнa]  
Автор HAДEЖДA.® (Jedem das Seine)
Публикувано02.10.08 00:09



Ами за 7 години в у-ще веднъж са ме викали, че беше ударил друго дете. Изслушах директорката, абсолютно права си беше жената, накарах го да се извини на другия герой и приключи случката. За по-сигурно, педагогическият съвет им лепна и на двамата едно последно предупреждение за преместване, та и това допълнително ги мотивира да си седнат на задниците. Ама мойто учи в руско училище, и там не бъркат много свободата и демокрацията със слободията. Бая изкъсо ги държат.



Тема Re: Утре ме викат при директорката. И сега какво? [re: MaмaMъpмopaнa]  
Автор danaia_nn (старо куче)
Публикувано02.10.08 00:57



Защити детето. Те са под теб. Най-малкото нямат право да се месят и да си мислят, че им е актив. Моите родители винаги са били зад мен. Помня го и до сега.
Дръж се сякаш ти губят времето, а то е така нали. Да не си посмяла да обясняваш. Това е тяхна глупост някаква, аз дори не бих отишла. Има си телефони нали



Тема Re: Утре ме викат при директорката. И сега какво? [re: danaia_nn]  
Автор HAДEЖДA.® (Jedem das Seine)
Публикувано02.10.08 06:37



Е, благодарение на такова "възпитание", после четем по пресата за деца, пребили собственоте си родители.





Тема Re: Утре ме викат при директорката. И сега какво? [re: danaia_nn]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано02.10.08 07:09



Интересно ми е, ако твоето дете е ударено и примерно е с комоцио в болница (да не дава Господ, никому не го желая), пак ли така ще разсъждаваш?



Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.

Тема Re: Утре ме викат при директорката. И сега какво? [re: MaмaMъpмopaнa]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано02.10.08 07:15



Маме, то твоето гардже ясно, че си е най-хубаво, обаче това не е нормално. Разбирам да са го нападнали, да се е защитил, ама някой, дето се е опитвал да вкара ред да си го отнесе... И сега е подута глава, а утре може ей така, без да иска да утрепе някого, щото белите бързо стават. Мисля, че трябва сериозно да му обясниш на младежа разликата между мъжко поведение и безсмислена агресия. Ако трябва и с нагледни примери.
Иначе, директорката е най-малкият проблем. Ще поприказва, пък ще мине всичко.
И хич не съм съгласна с преобладаващото мнение, че всички момчета са така и това е нормално.

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.


Тема Re: Утре ме викат при директорката. И сега какво? [re: pravil_nick]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано02.10.08 07:18



И още един глас за спорта. Тази енергия трябва някъде да се изразходва.

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.


Тема Re: Утре ме викат при директорката. И сега какво? [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор HAДEЖДA.® (Jedem das Seine)
Публикувано02.10.08 07:24



Бе да ти кажа, спорта, като уловител на агресията май действаше ние като бяхме деца. Сега малчуганите отвсякъде ги засипва агресия. Ей ся гледам едно детско по джитв, ма и там само търкали.





Тема Re: Утре ме викат при директорката. И сега какво? [re: HAДEЖДA.®]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано02.10.08 07:34



Абе, хайде стига с това "отвсякъде ги залива агресия". Пак прехвърляме отговорността на ония лошите от телевизията, училище и обществото като цяло. Едно дете е такова, каквото се е родило и каквото е възпитано от родителите си. Вярно е, че има по-буйни деца, но на всяко можеш да му намериш колая. И моето е расло с телевизия, по която дават кеч.

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.


Тема Re: Утре ме викат при директорката. И сега какво? [re: Гeвpek]  
Автор HAДEЖДA.® (Jedem das Seine)
Публикувано02.10.08 07:37



Опитваме се да компенсираме липсите с разглезване и угаждане и ефектът се получава обратен. Децата почват да мислят, че са центъра на вселената, и като се съберат на едно място няколко такива "центъра", и става страшно.



Тема Re: Утре ме викат при директорката. И сега какво? [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор HAДEЖДA.® (Jedem das Seine)
Публикувано02.10.08 07:42



Ама кой ти отрича възпитанието бе Идиотова? Нали и аз имам 2 момчета. Но все пак и не може да се елиминира съвсем влиянието на заобикалящата ги среда.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.