Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:55 29.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Абе, защо не ми се получава? /тема за жени/нови  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано22.09.08 15:35



Време е да ви попитам... Възхищавам се искрено на онези от вас, които са успяли да продължат Живота си без скрупули и да намерят нова любов, друга връзка или дори само едно увлечение... прекарвам вече трета година сама... имам желание да имам близост, дори провеждам кастинг понастоящем, опосредством един сайт за запознанства... имах няколко срещи с нелоши мъже, обаче, като стигнем до нещо по-така и аз изчезвам... в мен ли е повредата или е възможно просто ТЕЗИ да не са ОНЗИ, който търся... вече започвам да се плаша от себе си... е, друг е въпроса, че те - особено единия /от общо четири запознанства/ - на третата среща бърза веднага с поканите в къщи! Не, че искам да изям пет кила пържоли преди да пусна, както вулгарно се изразяваше един познат, но пък, имам нужда от малко време... дали не съм станала фригидна мумия, както ми казваше един близък приятел преди време... на вас колко време ви трябва, за да преминете на "втора база" с някой, и изобщо - как ви дойде мерака? Явно нещо се чалнах тотално!!! Имам нужда от близост, но като не успявам да се отпусна какво да направя? Вече е сериозно, няма майтап... Помощ!!!





Тема В летватанови [re: parvaty]  
Автор jamie (stormbringer)
Публикувано22.09.08 15:39



е причината.



Тема Re: Абе, защо не ми се получава? /тема за жени/нови [re: parvaty]  
Автор HAДEЖДA.® (Jedem das Seine)
Публикувано22.09.08 15:43



Значи все още не ти е дошло времето. Когато дойде - и ти няма да разбереш как точно е станало.





Тема Re: Нищо й няма на летватанови [re: jamie]  
Автор sawana11 (необятна)
Публикувано22.09.08 15:44



Но имам следния въпрос към авторката - Колко време преди срещата в реалноста си общувала с тези мъже в Нета?



Живей добре днес, не съжалявай за вчера, но мисли за утре

Тема Съвсем нищо и няма на летвата,нови [re: sawana11]  
Автор jamie (stormbringer)
Публикувано22.09.08 15:52



просто е на неправилното място





Тема Абе, с единия около два месеца...нови [re: sawana11]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано22.09.08 15:53



... беше ми много интересен, а все не ме канеше на среща... и още повече ме амбицира... обаче, после нещо не се получи... нищо му нямаше на човека, и дори аз не знам защо дадох заден ход... С другия около месец... с първия най-малко - мисля, около седмица, или две... но, така или иначе , проблема с единия беше , че беше излъгал много в годините си - беше написал 40, пък се оказа че е около 50... но, останалите си бяха екстра! вероятно причината е в мен, не знам...





Тема Абе, Наде, стига бе!нови [re: HAДEЖДA.®]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано22.09.08 15:55



Как да не ми е дошло времето - съвсем си ми е дошло!!! Три години са си доста, по каквито и да било стандарти... И навсякъде има страхотни мъже, даже и тези, с които излизам - виждам, че са си добри момчета... ама, нищо не ми става отвътре... не мога да изпитам онова, дето преди чувствах, нали знаеш... топлото отвътре, трепета под лъжичката, емоцията от предстоящата среща... станала съм робот ... ставане, оправяне, работа, прибиране, сън... странна работа... или много съм се опарила, и не ми се иска да рискувам пак... което е по-вероятно като отговор... но пък, иска ми се, явно, обаче... не знам...



Тема Re: Абе, Наде, стига бе!нови [re: parvaty]  
Автор ariel$$ (ветеран)
Публикувано22.09.08 16:07



Много мразя определението "той е добро момче". Хем нищо не казва, хем издава едно примиренчество от типа хайде стига сме придиряли, хем нещо като нищо! Друга си е да кажеш този мъж е страхотен или този мъж си заслужава. Това че съм се развела означава, че няма да търпя мухляци. Ако съм искала мухляк, щяла съм да си стоя женена. Вторият ми опит означаваше мъж неимоверно по-добър (ама във всяко едно отношение) от първия.
И като човек на науката считам, че ако един човек представи дадена теория, то негово задължение е да я защити, а не мое задължение да я отхвърля! Негово задължение е да ме ухажва колкото трябва, да създаде у мене доверие, да ме накара да се чувствам единствена и неповторима, да събуди у мене желание, а не да си викам "бе той е добро момче, що така не се получава"



Тема Re: Абе, Наде, стига бе!нови [re: parvaty]  
Автор Eaglet (eyeful)
Публикувано22.09.08 16:08



Спокойно, преминавам през същото


Искам да те успокоя, че просто не си срещнала човека



Тема Re: Абе, защо не ми се получава? /тема за жени/нови [re: parvaty]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано22.09.08 16:12



Сега .. доколкото съм воайорствала в твои постове, знаеш ли до какво заключение съм стигнала ? Самодостатъчна си си ... което обаче не звучи искрено. Сякаш сама себе си убеждаваш - така звучиш - и се оправдаваш. Ми то (извинявай за откровеността) зайчето изкочи. Всъщност и ти си имала нужда от топлина .. пък какво го играеше ?! .. и сама не знаеш. Така .. толкоз с поплювките.

Извинявай, ако не ти е харесало ..
До същите мисли съм стигала и аз - Явно на мен ми има нещо !? Мързи ме, бе - обяснявах на себе си и на познати - не ми се подскача. Явно ми е минало времето .. или съм увредена .. или бали-му-мамата и аз какво. Тоз такъв, онзи онакъв .. оправдания, оправдания, оправдания .. Просто не се е появил (колкото и банално и масово да ти звуча). Хората са различни. Има едни, които се радват на контакта с всеки .. способни са у всеки да намерят по-нещо интересно и да му се зарадват. Пък има други, които не успяват така. Тях ги грабва нещо конкретно и някой конкретен и следват модела .. Явно ти си от втория тип. По-трудно ще стане работата, но ше я бъде ! (както казва циганката пред Шератон).
А относно другия ти въпрос - мен специално, не ме ли "грабне" тутакси, на найсе срещи после да ходя .. умряла работа.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.