Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:19 02.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема млада колежканови  
АвторMepи (Нерегистриран)
Публикувано18.09.08 18:13



Здравейте! Дайте ми съвет! Мъжът ми- 50 години всяка сутрин кара на работа една млада своя колежка- 30 год., защото работата им е в селата края София. Но те си имат фирмен автобус

.
Та... искам да питам- Да се лазсмърдя ли и да вдигам ли гири? Или да си трая?



Тема ... ти се бъзикаш....нови [re: Mepи]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано18.09.08 18:30



... какъв е проблема, че човека кара колежката си на работа при положение, че той самия пътува с колата до там ???? Така или иначе е сипал горивото и го харчи та защо да не закара човек с който му е приятно да контактува и на който по този начин би спестил неудобството на осигурения транспорт ????
И най-вече... кое те кара да смяташ че ако не кара никой и се вози сам... ти ще спреш да виждаш призраци навсякъде...(тоест ще спреш да го ревнуваш) ?????
Баси да не искаш заради собствения ти кеф той да почне да лъже за да изпие едно кафе с жена... да закара жена или с нещо да и помогне...? Тъпооооо



...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®

Тема Re: ... ти се бъзикаш....нови [re: Apxaнreл]  
Автор Zabravena ()
Публикувано18.09.08 18:39



Да ти кажа честно, аз от такова каране се видях в приключение

...

Не е здравословно за брака, да знаеш...



Тема Re: млада колежканови [re: Mepи]  
Автор Oпиyм (пакостница)
Публикувано18.09.08 18:41



Скучно ли ти е?
Запиши се на курс някакъв. Що ти е да тормозиш човека?
Ако ти имаше избор, дали би се лашкала в автобус с още 40 човека, вместо да пътуваш комфортно, както младата колежка?
А ако колежката беше дърт каркацил на 60 години?


Wine Me & Dive Me

Тема ...хубаво де....нови [re: Zabravena]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано18.09.08 18:44



... но мисля си, че и да не я кара (тоест жена му да не знае) ... ако иска какво би го спряло ???? Това че тя може да разбере ??? Глупости...
От личен опит да споделя... не карането до работата кара един мъж да пожелае една жена...



...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®

Тема ...тъй де...нови [re: Oпиyм]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано18.09.08 18:45



..


Баси думата... дърт каркацил
...
обогатявам си речника :) и я слагам редом с думи като "кукуля"

...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®

Тема Re: ... ти се бъзикаш....нови [re: Apxaнreл]  
Автор danaia_nn (старо куче)
Публикувано18.09.08 18:51



Що сте нападнали жената бе

. Ми аз не мисля, че е редно да я кара тая ...м ..... колежка

И като си е сипал горивото що не напълни колата поне а

Редактирано от danaia_nn на 18.09.08 18:53.



Тема Re: ...тъй де...нови [re: Apxaнreл]  
Автор Oпиyм (пакостница)
Публикувано18.09.08 18:54



Кукуля? Къде е ударението и кво значи?




Wine Me & Dive Me

Тема Re: млада колежканови [re: Mepи]  
Автор danaia_nn (старо куче)
Публикувано18.09.08 18:55



Според мен виж проучи какво става. Ония от автобуса няма начин да не знаят.

P.S Измежду спама да си кажа





Тема ...знаеш ли...?нови [re: danaia_nn]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано18.09.08 19:01



... Аз с удоволствие бих закарал всеки, който мога стига да му помогна и това не значи че се чукам с него...
Спирам на стопаджии.. качвам хора по спирките особенно когато вали ... качвам вечер след 00:00 когато няма транспорт хора вървящи по шосето (явно нямат пари за такси) ... и не виждам нищо лошо в това.
На всичко отгоре колежка бих закарал дори на не ми е в посоката (просто ей така ако е нормален човек, който харесвам) ... и всичко това без да искам нещо в замяна...
А това дето го каза за горивото... е смешно... :) Ако не я кара пак няма да му сипе гориво... тя ще се блъска с транспорта... той ще си ходи сам до бачкането вместо да има с кой една дума да си каже... и всичко това само защото жена му вижда призраци ....
Хаххаах... а ако я чука пак ще я чука...



...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.