Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:52 04.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Mepи]  
Автор Hungry eyes (werewolf)
Публикувано18.09.08 19:30



Човекът се кефи до него да се вози с 20г. по-млада жена, а не лелка. Тя е и нова, а вашият брак не е ли от трийсетина години и не сте ли си писнали отдавна?... Как изобщо ти правят впечатления подобни неща?....



Не везет мне в смерти
Повезет в любви...


Тема Re: аз съм против!нови [re: Mepи]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано18.09.08 19:30



Карането на колежки разни самостоятелно в кола!

Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!



Тема Re: аз съм против!нови [re: LlRA..]  
Автор ^seashell^ (непознат)
Публикувано18.09.08 19:43



Той и моя така караше една 20 годишна колежка,после кола я учеше да кара,когато почна шофьорските курсове и от толкоз много "каране" тя взе че забременя.



Тема ... е иначе....нови [re: ^seashell^]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано18.09.08 20:35



... щеше да забременее без да я кара просто...


Мисля че шофирането не е виновно

...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®

Тема Re: но стигнало ли се е до шофирането и возенето..нови [re: Apxaнreл]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано18.09.08 20:39



работата е ясна))...не се прави на шашав)))



Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re: ...знаеш ли...?нови [re: danaia_nn]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано18.09.08 20:41



Ако няма да я чука, какво ще излага жена си пред хората.

Типично за бабите от нашия блок изказване (не искам да те обиждам просто съм го чувал от тях). Значи Вие някои жени смятате че един мъж да върши нещо с една жена е излагация за половинката му ??? Значи е излагация да го видят да пие кафе с нея? Да обядва ? Да си говори и да се смее? И да я вози с колата си ???
Ами тогава защо искате да сте еманципирани и да въртите бизнес ? Или човек не може да излезе с колега на обяд ? Да направи бизнес обяд с някой от друга фирма? И да не вози никой...?
Или май трябва да си избираме за бизнес само хора от същия пол ???? Или пък тогава ще кажете че щом вози колега значи е педал ???
Мноооооого глупави доводи имате... а и май някой плаща данък обществено мнение.... Тоест нека съседите са доволни че какво ще кажат ако видят...


Я дай да сложим жените да си седят в къщи и да готвят, чистят и перат... така няма опасност никой да ги кара и когато някой ще ги чука направо ще им ходи на гости за да не видят и съседите...

...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®

Тема p.s. ....нови [re: Apxaнreл]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано18.09.08 20:44



. ... бе хубаво ще дам координати... ама вече няма място (карам една колежка...

)

...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®

Тема ... хич не си права....нови [re: LlRA..]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано18.09.08 20:47



... къде по-често се среща явлението да се чукат жени, които никъде не караш за да не ви видят...


И не всяка колежка става за друго освен каране...
Баси един мъж трябва да се гордее ако е направил дори половината от това, за което жена му го подозира...

...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®

Тема Re: а нали си спомняш Левски как се е крил))нови [re: Apxaнreл]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано18.09.08 20:51



като е бил баш сред вразите)))



Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re: ...хубаво де....нови [re: Apxaнreл]  
Автор Zabravena ()
Публикувано18.09.08 21:02



От личен опит да споделя, че съм съгласна с теб - не карането до работата кара един мъж да пожелае една жена... То води до опознаване и сближаване, което в 50% от случаите води до взаимна симпатия, пожелаванията и другите екстри

... които са напълно излишни емоции за един 20-30 г. брак!

Сега дамата да чака и да залага, че ще е в другите 50% си е излишен риск.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.