Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:53 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ОФФ: За разводът!))нови  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано18.09.08 11:00



С Топлофикация)))



Трепетно очаквам да ни спрат топлото водЕ...обаче шегаджийте даже по-гореща са я пуснали, като никога! Или харчат последните запаси газ?
Мога ли да ги съдя че си изгорих ръчичките?


То е ясно , че ще ми резнат темата, ама да си го кажа набързо)))

Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Редактирано от LlRA.. на 18.09.08 14:32.



Тема Re:как си трайкате))нови [re: LlRA..]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано18.09.08 11:25



Га че сите сте си платили сметките...брееейййй))) за пример сте!



Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re:как си трайкате)) [re: LlRA..]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано18.09.08 11:33



Трайкаме си, щото нашия вход не е в списъка!



Когато Господ затваря врати, отваря порти!

Тема Re:как си трайкате))нови [re: Kлep]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано18.09.08 11:35



ми и то нашият не е ...ама съседните дв аса))...т асе моля нали казват ан целите блокове ще спират?...така се надявах...ма те тия моите съседи много платежоспособни били беее))) не искат развод!



Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re:как си трайкате))нови [re: LlRA..]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано18.09.08 11:41



Ти какво, не искаш парно ли?

Когато Господ затваря врати, отваря порти!



Тема Re:как си трайкате))нови [re: Kлep]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано18.09.08 11:43



абсолютно - НЕ ИСКАМ!

...сериозно!

Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re:как си трайкате))нови [re: LlRA..]  
Автор *жeнa* (старо куче)
Публикувано18.09.08 14:20



Хех..и аз се "разведох" с парното..ама..топлата вода си я искам..ндам...
Апартамента ми е югозападен и..зимата е...супер..Никаква нужда от парно..Сериозно..Поддържа 15градуса и без отопление... (Поне за три дни като ни нямаше в най-големия студ миналата година и се върнахме, беше 20 градуса в едната и 21 градуса в другата стая..)
Иначе се отоплявам с климатици.. Много съм доволна. Сметката ми за ток цяла зима беше към 78лв най-голямата..И..това плюс хладилника, печката за готвене, телвизора и т.н електроуреди..
ТА...мен си ми харесва без парно. Беше спряно официално още като купих жилището.. Наскоро разбрах,че всички съседи са си го спрели (с моето изложение) Та..сметките ми за парно и топла вода са приемливи..Гледам да си ги плащам.. Сега..при изравняването дойдоха от някъде едни 300лв..детооооо...хич не знам какви и защо и от къде..та..не съм ги платила още (ама..ще ги платя..щото не ми се разправя...)Пък и..зимата имам една лира в банята..дето е вряла..и..топли страхотно...та..не знам..май тия 300лв си заслужават..(извън останалите..)
Иначе..не мога да си представя да нямам топла вода...



Тема Re:как си трайкате))нови [re: LlRA..]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано18.09.08 14:27



Аз пък съм фен на парното, че обичам да ми е топло навсякъде. Ама много скъпо стана пущинята!



Когато Господ затваря врати, отваря порти!

Тема Re: ОФФ: За разводът!))нови [re: LlRA..]  
Автор HAДEЖДA.® (Jedem das Seine)
Публикувано18.09.08 14:31



Аааа не, не си падам по разводите. Във входа нямаме издънки, има 2 апартамента само със спряно парно и сметките ни са съвсем нормални. Половината ми апартамент е южен, в кухнята и в детската (която е над абинатната) парно почти не се пуска, холът е вътрешен, там е макс на 3-ка вентила, единствено в моята стая се пуска по-силно.
Немам излишни нерви за затормозяване с мисли изключих ли електрическото отопление или не, сори.





Тема Re: ОФФ: За разводът!))нови [re: HAДEЖДA.®]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано18.09.08 17:19



Щастливка направо!
Аз също бях фен на парното, когато беше навсякъде топло. Но сега винтилите са на мах, а аз ходя облечена като ескимос в изцяло вътрешния югоизточен апартамент, с изолация и алуминиева дограма и ми тракат зъбите... А си намалил на 4, а радиаторът се е вкочанясал... Така си плащам немалки сметки за неотопления отопляем обем и стоим на студено... Та хич не съм сигурна, че ги обичам...



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.