Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:31 08.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Мразя ..нови  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано13.09.08 20:28



.. да пия кафе сама ..
.. и събота вечер ..
.. и есента мразя .. щото трябва да слагам туршии и компоти, а не искам .. Щото трябва да вървя да оправям скапания конвектор, което неминуемо ще доведе до неговото пускане .. Щото идва зимата, а през зимата си отива още една годината и Рождения ми ден .. Някога си мислех, че помъдрявам с времето - глупости ! Оглупявам .. Мразя да подритвам жълти листа и кал .. Мразя прането ми да кисне с дни на простора ..
Единственото хубаво на шибаната зима е, че .. от чешмата ми най-сетне тръгва студената вода.
Наздраве на всинца с по една .. студена водица !






Тема И аз я мразех,нови [re: pravil_nick]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано13.09.08 20:34



докато се преместих в София. Пловдивската зима е изключително трудно поносима, винаги съм си мислела, че няма да доживея до пролетта.



Тебе па кой те кара да слагаш компоти и туршии?
Колкото до студената вода - права си, напълно. И тук човек може да се облее с хубав, истински студен душ - след горещия - единствено през зимата.



Тема Re: Мразя ..нови [re: pravil_nick]  
Автор Enduring_Knight v2_33 (Не си САМ!!! :))
Публикувано13.09.08 20:41



Такъв е животА.



Влюбен в Призрачка!

Тема Re: И аз я мразех,нови [re: Bambi*]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано13.09.08 20:46



Никой не ме кара да слагам туршии .. няма и да сложа. Но като гледам лудата надпревара на комшиите, става ми .. хладно. Комшийката ми, бас фащам, спокойно може да изхрани едно строително поделение. Всяка година слагат буркани и пликчета по фризерите (имам чувството, че имат десет у тях) като че ше пристига свършека на света. Одеве като излизах до магазина и като я видях как отчаяно притичва в дъжда, да досложи нормата от бурГани за днес, я попитах - Кога ше идва тира ? .. та да преместим колата .. Баси !




Тема Re: Мразя ..нови [re: Enduring_Knight v2_3]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано13.09.08 20:47



Хубаво, че ми обади .. Наздраве !






Тема Re: Мразя ..нови [re: pravil_nick]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано13.09.08 20:47



Мразя.....да мразя....

. Вижда ми се като ненужен разход на емоции. За мен емоцията, е със знак + - обичам, имам тръпка, гот ми е. И, естествено се радвам и страдам заедно с тези хора. Некласиралите се в тая графа са в графата 'безразличие'.



Тема Бе то ..нови [re: HAДEЖДA®]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано13.09.08 20:53



.. и аз мразИМ .. чес'но ! Ма що трябва да си предвиждам ко ше обличам със седмици напред, бе !

Ей, го .. ся съм си опрала една блузка, дет ше я облечЕМ чак другия понеделник .. Ми, мразя го тоя дъжд ..






Тема Re: Мразя ..нови [re: pravil_nick]  
Автор Dolce De Leche (Delicious)
Публикувано13.09.08 21:01



Аз единствено мразя съкращаването на деня. Хубаво ми е, когато в 6 сутринта е слънчево, поглеждам през прозореца и виждам любимата ми градина с безброй цветя.

Мразя, когато се събудя да е тъмно, да започне да се съмва с мъка само, за да видя сиви облаци и зазимена градина.Ще трябва да се заселя нейде около Екватора.



Тема Re: Мразя ..нови [re: pravil_nick]  
Автор Enduring_Knight v2_33 (Не си САМ!!! :))
Публикувано13.09.08 21:13



Аз само допълних Бамби.



Едно време беше много гот да правя зимнина. Що печени картофи съм изял.

Що се отнася до водата - предпочитам да я пия когато е около 16 градуса по целзий. Без хлор и оранжев цвят.

Иначе съм роден през есента и може би затова харесвам този сезон... Ама кат' се замисля... всички сезони си ги обичам!

Мразя да Мразя.

Влюбен в Призрачка!

Тема Re: Мразя ..нови [re: Dolce De Leche]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано13.09.08 21:17



.. тогава .. преди онази сутрин, когато излизайки за работа, минах покрай люляка в градинката ни, погледнах, а той - прецъфтял .. Бял, тъжък, плътен, дъхав - изпуснала съм го. Сепнах се .. Какво още съм пропуснала?!? - забързана, угрижена, преследваща, влачеща, вглъбена, спяща и прочие обсебващи състояния ...
Да беше изкукуригал петел поне .. преди тогава, но .. и тях отдавна ги изклахме, нали сме граждани.
Ма .. кво ли ви занимавам?!? Взех да кукам май ..







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.