Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:04 28.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Ух, мари!нови [re: anbra]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано14.09.08 11:54



Е, аз пия бира както знаеш, съпругът ми - вино, та мезето не е на дневен ред. Пък и да е - някое чаве тръчка и купува.





Тема Re: Ух, мари!нови [re: HAДEЖДA®]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано14.09.08 12:04



Ми наливай се с бира... точно пък през зимата бира, хептен за нищо не става...



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Ух, мари!нови [re: pravil_nick]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано14.09.08 12:22



слагам кръстачка от старата елха и камък плосък и голям и закръглен,
специално довлечен от някоя река
........................
ама това не го броя за луксове, а за изисквания към процедурата



Тема Re:Ето ви рецертата само че на френски,нови [re: pravil_nick]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано14.09.08 12:46



Ma тъй те разбрах бреее, уточнявай се, че ми настръхнаха косите кат те прочетох, 3-4 часа, уау...представих си се обезводнена и с хипогликемична криза...



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: Ух, мари!нови [re: anbra]  
Автор HAДEЖДA.® (Jedem das Seine)
Публикувано14.09.08 13:14



Не бе колежке, и ракия пия, но толкова труд за едното мезе - ЙОК. В плод-зеленчука има всичко. А времето за правене на зимнина ще го оползотворя в други поо-приятни мероприятия.





Тема Re: Ух, мари!нови [re: mirror_]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано14.09.08 13:35



хехе! Айде да ви открехна на една рецепта за кисело зеле, без цели листа и животоспасяващ от махмурлук зелев сок. Ама за манджи и салати, става.
Кълцаш прясно зеле, осоляваш, подправяш с чубрица и целина или магданоз, тъпчеш в големи буркани и оставяш да втасва на слънце. Когато и да ти се прияде и го нападнеш, все е върхът!





Тема Re: Ух, мари!нови [re: HAДEЖДA.®]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано14.09.08 13:37



Ти не ми ги обяснявай тия, няма да им ям боклуците, аз съм била на бригада в консервен комбинат...



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Времето е такова, каквото е!нови [re: pravil_nick]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано14.09.08 13:44



Обожавам да си пия кафето сама! В компанията на ароматна цигарка))/е сега ме изядоха непушачите))/

...сутрин като разхвърлям домочадието на работа, градини и пр. с кеф си го пия...почти примижала от удоволствие))

К'ви туршии и компоти?...Метро за к'во е?

Събота вечер сме си я направили за вечер на нЕкой готин филм, ама не от ТВ-то! Традиция...чакаме си я с нетърпение))

Обичам есента - и когато е суха и жълто -златиста...и когато е мъглива и дъждовна...на София и отива да е в сиво...има една особена романтика))
Обичам зимата - Бъдни вечер, Нова година...януари пълен с именни дни))...плета си с кеф и все започвам по някое гобленче и т.н.
Пролетта е ясна...лятото...и то))

И най гот е че има нет през всички сезони!

Еййй, добре че ме подсети за прането...бегам да го просна))

П.С. Ако мразя нещо , то е да бачкам преди 10, 30 сутринта...и мразя работни дни в които ми се налага да се трудя активно повече от 5 часа!

Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема ... зимата....нови [re: pravil_nick]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано14.09.08 19:01



.. може да не е най-обичания от мен сезон... но пък така или иначе го има и е неизбежен... та гледам да не го мразя а да открадна колкото може повече мигове, които да ме радват...
Вино... и гушкане за сгряване

... чисти улици (когато е навалял сняг естествено) ... празници, в които да зарадваш някой малчуган (едва ли има по значим за малката празник)... и ей такива малко нещица....

п.п.. да не говорим че зимата се правят пари... от всичко...

...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®

Тема Re: ... зимата....нови [re: Apxaнreл]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано14.09.08 19:28



е точно тука и аз ще се сложа с приказка
в Сф баш зимата се правят пари от всичко и хич не е лош сезон за портфейла
..............
малее
яко съм го закършил със стинките, щом за пари се присещам, като ги чуя
.........
давай пак за зелевите рецепти да слушаме жените,
аз щото обичам да ям по много и наведнъж
имам си нещо ескимоско в жилката явно






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.