Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:04 30.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Офф. Моля за вашите коментари и анализинови [re: *жeнa*]  
Автор flambe (въртолетина)
Публикувано09.09.08 22:50



Диема
И утре екшънът от показаните кадри обещава да е направо...Имаше една да кажем....пухкава мадама приличаща на циганка, пардон ромка

дето си свали роклята и показа бая пищен балкон..




Някои неща са толкова сериозни, че за тях може да се говори само на шега!

Тема ...естествени ?????нови [re: mirror_]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано09.09.08 22:51



Хааааа - хаааа- хаааа....


Надявам се не го мислиш изобщо... тия бяха емоционални инвалиди всичките до един... а водещия е рапон

...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®

Тема Re: ...естествени ?????нови [re: Apxaнreл]  
Автор flambe (въртолетина)
Публикувано09.09.08 22:55



Верно е голем смехурко водещия....ама на фона на другите почти излиза от полезрение...
Виж охраната ми хареса...и униформите им готини...






Някои неща са толкова сериозни, че за тях може да се говори само на шега!

Редактирано от flambe на 09.09.08 22:55.



Тема и да добява още малко за сеирджиите....нови [re: Apxaнreл]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано09.09.08 22:57



... в един момент тъпия актьор се мотае размахвайки гаечен ключ и замахва към тоя дето врътка гаджето му... и естествено уцелва от 20см. стълба
Въпроса е защо двама мъже ще пищят като жени и ще се бутат леекичко за да не паднат а няма да си разменят по някой юмрук ?
През цялото време лицата на прелюбодейците са маскирани и замазани


Въпросите ми са два... 1-во дали другите са дали специално съгласие и затова тях ги показват ??? и 2-ри въпрос е кога пак ще играят тези... щото така както мацката беше с перука (обърнете внимание на кадрите) скоро пак ще я видим в действие... този път може тя да пооръча следене

...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®

Тема Re: и да добява още малко за сеирджиите....нови [re: Apxaнreл]  
Автор *жeнa* (старо куче)
Публикувано09.09.08 23:15



Много питаш..


Гледай там и се наслаждавай...
Виж,че по две серии на ден са снимали хората..- ефективност му се вика на това..Ти сега..и качество ли искаш...? Не стига,че някой трябва да измисля сюжетите...ами..и актьорско майсторство очакваш
...
А дали пък не са актьори без други ангажименти... ?



Тема Хе-хе-хенови [re: Apxaнreл]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано09.09.08 23:16



Добре де, разкажи ми, каква трябва да е естествената реакция. Аз да речем не знам, но не виждам нищо фалшиво в първоначалната паника и заплахите. Вярвам дори, че може и да мъжа да се нахвърли така в/у бременната си жена.
За тъпото гадже пък съм го и виждала.



Carpe diem! Volente deo!



Тема най-лошото е, че...нови [re: *жeнa*]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано09.09.08 23:25



... предричам бляскаво бъдеще на сапунката, защото простичките (интелекта визирам) хорица по селата умират за подобни драми (ми нали им е скучен живота та гледат все в съседа какво става)...
Тук станахме страната на реалитата от сорта на Биг Брадър... Сървайвър, Пей и Танцувай с мен и т.н. ... след което почват игрите като "Стани Богат" в които каним естествено участниците от реалитата да вземат зорлем някой лев... а после гледаме предавания като "Шоуто на Слави"... "Горещо" .. и други в които ООоооо изненада - пак гости са тези от реалитата....
Смях... смях.....
Аз затова напоследък гледам новините и после "Дискавъри"



...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®

Тема ... ами то трябва да има и някой....нови [re: flambe]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано09.09.08 23:25



... дето да изглежда на място....



...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®

Тема ..виж първо фактите...нови [re: mirror_]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано09.09.08 23:31



... дето съм изложил тук:



А за реакциите ще кажа ето това... че са нескопостно копирани от реакциите на оригиналното предаване "Чийтърс" ... тоест са се опитали да са естествени но нещо както в цялото българско кино го удрят на крещенето и никаква игра.
Ето например... аз ако попадна в подобна ситуация какъвто съм сприхав ще смажа поне единия от охраната а понеже съм гледал предаването в оригинал и знам, че нямат право да те удрят независимо какво правиш и само ще се опитат да те обездвижат ще налетя и на следващите... а няма да крещя като тъпак и да се бутам като някой педи....
Та за каква реакция говориш... бутане скубане и крясъци ? Нито един шамар за никой ??? И всичко това в БГ ?????

...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®

Тема Re: най-лошото е, че...нови [re: Apxaнreл]  
Автор *жeнa* (старо куче)
Публикувано09.09.08 23:33



Да..и аз предимни Дискавъри и Анимал планет...
Голяма простотия цари иначе по телевизията..
..
Иначе си прав за успеха...На чалгаджийското ни общество му липсва зрелище... явно..
..






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.