Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:20 30.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Офф. Моля за вашите коментари и анализинови [re: bugler]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано09.09.08 14:43



В България мреме да коментираме и да показваме колко сме психолози, тотално измествайки поглед от реалностите и събитията. Не се хабете, по Диема са предвидили ден за коментари, мисля че Ани незадоволената или Мадлен всезнаещата ще са на линия

Предаването е инсценирано. Тупарев е отново злият мозък на общественото промиване, този път с помощта на синчето на собственика на Тема (който даде парите за това).

Първо те почнаха да събират участници на 27 юли и само за 20 дни са събрали 38 епизода. Абсолютен абсурд, щото по това време вече и са снимали, та да може тази седмица вече да излъчват.

Отделно проверете имената на участниците в случката от снощи.
Ще видите, че такъв адвокат просто няма.



Тема За 20 дни - 38 епизода??? Тц, тц, тц!нови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор bugler (бивш ASSASSIN)
Публикувано09.09.08 14:56



Сериозно ли приказваш?! На ден - по два епизода?! Брееей, те ще надминат "Дързост и красота"!

Ще взема да ги гледам всички епизоди. Хващам се на бас, че поне един пишман-актьор ще се повтори. Ако не в главната роля, то поне - във второстепенна.

Ха, на бас!





Тема Re: Офф. Моля за вашите коментари и анализинови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано09.09.08 15:00



Да бе, Тупарев. Оригиналния вариант върви от половин година поне по Gtv.
Просто при нас законодателството не позволява да са "истински хора", затова артисти и измислени имена.



Тема Ъхъ!нови [re: xoxo]  
Автор bugler (бивш ASSASSIN)
Публикувано09.09.08 15:22



Нали и ний това приказваме! От американците са го взели т'ва предаване, ве! "Cheaters".

А, аз преспокойно мога да заявя, че това е поредният сериал от българската мега-продукция:

"Достойно да посрещнем 20-годишния юбилей на началото на профанацията на нацията!"





Тема Що да не мога да се явя с истинското си име???нови [re: HAДEЖДA®]  
Автор bugler (бивш ASSASSIN)
Публикувано09.09.08 15:37



Защо законодателството да ми забранява?

Че, на тоя "адвокат" нали му дадоха лицето?! Нали е "известен"???

Нито е адвокат, още по-малко - известен! Безработен тъпунгер! Дано се намери някой негов комшия да излезе и да го развенчае!

Че кой известен адмокат ще допусне да му покажат физиономията и то в такава ситуация, БЕЗ негово знание???!!! НЯМА такъв адвокат!

Започвам да ги гледам. Каква ли ще е тази вечерната простотия?

Аз залагам на инженер и даскалица.

Ти?



Тема Re: Офф. Моля за вашите коментари и анализинови [re: HAДEЖДA®]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано09.09.08 15:42



Не ме разбра. Нико е българският продуцент, а той е известен с това, че представата му за реалити е плоско режисиране и грозна манипулация. Поради тази причина, нещата точно в това предаване са нагласени. Нямам съмнение, че някой от епизодите ще са реални, но ме съмнява да са мнозинстото от тях.
Поне засега. Ако имаха 6-7 месеца да хванат темпо, да добият материал, ОК. Ама за 40 дена......



Тема Re: Ааа, ами аз забравих най-важния въпрос!!!нови [re: bugler]  
Авторbumer (Нерегистриран)
Публикувано09.09.08 16:21



А дори да да ги беше оставил на вратата Това може да се случи само когато ,ключът с който отключват от вън е износен при върхът си,или е предварително подготвен-изпилен. По този начин при вкарването на ключът (от вън) той пасва по петте зъба в рефилът на ключалката и може да се завърти . Като в този момент (вътрешния ключ) е зацепен в съединителят на ключалката , и когато се завърти внншния рефил увлича и двата. иследва отключване.
Често просто превърта,но опиташ ли отново се получава. Не се изискват никакви спец. умения за това!!!



Тема Абе още като го рекламираха това "шоу"нови [re: bugler]  
Автор Пcyвaч (хлевоуст)
Публикувано09.09.08 16:33



и си зададох нЕкои въпроси:

1. Как така ще снимат някого без неговото знание и разрешение (особено на непублично място)?
2. Как ще влязат без разрешение в чужда собственост? Случаят с вчерашното шоу е малко по-различен - там се предполага, че апартаментът е съпружеска собственост и съпругата просто си влезе в него, щото имаше ключ. Друг е въпросът, че ако любовницата има валиден договор за наем, който (в повечето случаи е така) има клауза, че собственикът не може да посещава имота без знанието и разрешението на наемателя, то тя може да съди наемодателя си (т.е. любовника и съпругата му)

.
3. Ако екшънът се развива в хотел, то кой ще е този хотел, който ще си позволи да предостави достъп до стаята на гост на хотела на някого другиго освен полицейски орган?

Та изводът ми е, че ако има реално заснети епизоди, то те ще са или на нещастни кърски или автомобилни ебачи, или на тъпанари, които си водят любовниците в съпружеското жилище. За друго просто няма начин как да стане - ще ги съдят до дупка!

Ярослав Хашек е най-великият писател

Редактирано от Пcyвaч на 09.09.08 16:36.



Тема Re: Офф. Моля за вашите коментари и анализинови [re: bugler]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано09.09.08 19:36



Дали е истински този случай или не, не знам, но че в живота ни съществуват подобни, това е истина. Та, в тая връзка, за мен стана интересно колцина от нас са участвали в такива, кои роли са играли , как им въздействат кадрите от епизода и съоптветно какви са им и заради това реакциите.





Тема Концертът на Ричард Клайдерман ще е в заланови [re: lconoclast]  
Автор bugler (бивш ASSASSIN)
Публикувано09.09.08 19:36



"България" и ще е част от поредица на световноизвестни изпълнители.

I'm sorry boy! Аз няма да се класирам - отпишИ ме, ами вземИ се стреснИ и грабвай В. и дори да не е Клайдерман - всички други са прекрасни. Когото и да слушате - все ще е от полза...

Успех!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.