Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:23 30.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Я виж дали нямаш ето такъв знакнови [re: bugler]  
Автор bubble ()
Публикувано10.09.08 16:01



Ше го черпя...натам отиват нещата...тъкмо и ще го питам за концерта на Клаудерман...билети-откъде, концерт- кога...ей такива ми ти работи...а днес мярнах и май афиш на Р.Е.М.-дано не ми се е привидяло


Докато ми беше сина под ръка го тормозех с всякакви компютърни въпроси...той ми попилваше на главата и оправяше калабалъка, който творя непрекъснато, ма сега ...а да...и там на стрелката го няма ВОЛУМЕТО...има едно :REALTEK HD AUDIO MANAGER- представяш ли си...и нема звук



Тема Re: Помощник лиии??? Никакви такива! Пускам всичкинови [re: bugler]  
Автор *жeнa* (старо куче)
Публикувано10.09.08 16:41



Хахаха..ти ще режисираш сцените на прозореца и...ще показваш на всички..кое къде, как...и по колко





Тема Re: Офф. Моля за вашите коментари и анализинови [re: bugler]  
Автор _69__ (Упcapин)
Публикувано10.09.08 19:10



Гледах 2-рия епизод на части , от един сайт. Та видях нещо, което съм го виждал реално, в друга такава. Само че не направено на сапунка, както тук.
Пак така, почти семейство отиваме на дискотека те, аз и още 5-6 човека. въпросната, която иска сватба от гаджето си , се навря в тоалетната с един авер и му дръпна една свирка, та чак му погълна всичко. После седна и си целуна гаджето.
Разликата е, че той така и не разбра за случката и ако щете ми вярвайте, до ден днешен са заедно, със сватба, със дете, бе добре са си. Пътища много както се казва :)



Тема Re: Офф. Моля за вашите коментари и анализинови [re: _69__]  
Автор bugler (бивш ASSASSIN)
Публикувано10.09.08 20:57



.... въпросната, която иска сватба от гаджето си , се навря в тоалетната с един авер и му дръпна една свирка

Кои бяха свидетелите пред съда?



Тема Re: Офф. Не си само ти...нови [re: bugler]  
Автор Roxy (да, обаче :Р)
Публикувано23.09.08 09:44



Поздравления за което! Не че нещо досега е успяло да ме накара да го гледам...

П.С.: GSМ-ът ми окапа като есеннo листo и аз с него, та ако имаш някоя псувня по случая да дадеш назаем... И розов ник не ти отива, само да кажа...


APKOHA

Редактирано от Roxy на 23.09.08 09:46.



Тема Ха-ха! Ама, то не е нужно човек да е свръх-умен инови [re: Roxy]  
Автор bugler (бивш ASSASSIN)
Публикувано23.09.08 13:13



наблюдатерен, че да види инсценировката.

Апропо, много отдавна клубарят Iconoclast (синът ми) разкри доказано, че участват треторазрядни актьори - статисти в разните шоута. Още във втори епизод разпозна главния герой. По-горе можеш да видиш какво е писал.

Абе, актьорите не са виновни - квото им кажат, това правят. Сценаристите са за таковане. Тъпоъгълници!

Хубаво, де! Къде е държавата??? При бай Тошо поне имаше надзорни цензуриращи съвети. А, сега?

Телевизиите били частни!!! Е, и? Щом са частни - да правят каквото си искат ли? На мен ми е все тая, ама...

Тия СЕМ-ковци какво правят? Чакат някой да ги сезира ли? Ако ми гласувате доверие - мога така да им го насезирам, че звезди посред бял ден да видят!

---------------

За джиесем-а не те разбрах. За розовия ник - също. Едни казват, че много ми отивал, ти - не...





Тема Re: Ха-ха! Ама, то не е нужно човек да е свръх-умен инови [re: bugler]  
Автор Roxy ( да, обаче :Р )
Публикувано23.09.08 14:21



Казано честно, не знам, но от коментарите по темата бях останала с впечатлението за наистина елементарно зрелище. Аз рядко гледам реалитита (всъщност само "Мюзик Айдъл").
ГСМ-ът ми се е гътнал (поне засега) и ще го нося на сервиз след работа. Уж да го включа да се зарежда, екранът се събра в черна хоризонтална черта и се гътна, пущината...
И да, розово не ти отива (на имиджа най-малкото)... Пък и на мъже поринцип. Ама аз и за жени не го харесвам много...




APKOHA

Тема Ти гледай ремонтът да не излезе по-скъпнови [re: Roxy]  
Автор bugler (бивш ASSASSIN)
Публикувано23.09.08 14:46



от нов апарат!

---------

Да, де! В цялата тема говорехме точно за пошлостта на сценария и играта на актьорите. Че има такива реални случки - има ги и то - много. Ама чак пък любовницата да се покатери на прозореца и да правят секс на прозореца, така че да ги види цялата махала...

На едно мнение сме. И аз не ги гледам тия предавания - уж реалити, а пък - по сценарий.

Мюзик айдъл е друго нещо - наистина е реалити- Доказателство - "Ken Lee" на Валентина Хасан. Световно известен хит стана.





Тема Re: Ха-ха! Ама, то не е нужно човек да е свръх-умен инови [re: bugler]  
Автор lconoclast (Unexperienced)
Публикувано23.09.08 17:04



Хахах то да беше само оня статис... те тея бива бива ама ча па толкоз... да го бяха поизпипали малко... дават ги пътуват с буса, човека с нормална коса, слиза от буса.. на иглички вдигната косата, влизат в автосервиза и на 2-та секунда има вече камера която да снима от 2-я етаж, друго предаване пък ... представят поръчителката... еди си коя на 21 години, почва да говори.. "За всичките ми 23 годони.." нз си к'во

, от същия епизод пък тази която я хванаха с баща и снощи я видях да пазари в Студентски, което май не е мн близко до района в който се случваше епизода . Който не вярва да се обади да му ги изрежа моментите и да му ги пратя

П.П. Мързи ме да ги следя запетайките, така че някъде ги няма



Тема Re: Ха-ха! Ама, то не е нужно човек да е свръх-умен инови [re: lconoclast]  
Автор lconoclast (Unexperienced)
Публикувано23.09.08 19:35



Буахахахаха, смятам с

темата за изчерпана, и това




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.