Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:17 25.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Пие..нови  
АвторBяpa (Нерегистриран)
Публикувано26.08.08 13:00



свестен мъж е, но пие, пийва си, напива се, обича алкохола. Понякога пийва повече, понякога по малко. Не пие от сутринта, но всяка вечер... Аз обаче не искам такъв баща за децата си, а и за себе си такъв съпруг. Това е причината разумът ми да казва НЕ, но въпреки това все още съм с него...



Тема Re: Пие.. [re: Bяpa]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано26.08.08 13:05



Абсолютно си права.... просто се ориентирай към намиране на нещо, каквото ти харесва и искаш. Няма смисъл, след като си осъзнала проблема да си губиш времето и да се измъчвате двамата...

Пиенето за съжаление не е като цигарите, може и да ги откажеш или да ги намалиш, но при алкохола, "няма такива филми".

Също така добави и това, че не можеш да го промениш, няма смисъл да опитваш, не един/една са си чупили главата заради това... ползвай "намалението", че ти е ясно какво търсиш и с какво разполагаш и си хващай живота в ръце.



тинтири-минтири

Тема Re: ох, направо ти се зарадвах на темата))нови [re: Bяpa]  
АвторLlRA.. (Нерегистриран)
Публикувано26.08.08 13:07



Ми пие си човека...пиел си е и преди...или се е пропил от прекрасният семеен живот))...де да го знаеш...))
не се разделяш...щото ти си знаеш защо))...финанси, дете, жилище...обвързаности...бол причини!

дали искаш да си с него или не, няма значение...докато си с него значи това си заслужаваш!





Тема Re: Пие..нови [re: 3aиpa]  
АвторBяpa (Нерегистриран)
Публикувано26.08.08 13:10



да, знам че няма да се промени и най-вече че аз никого не мога да променя. Но просто не мога да направя стъпката. Дърпат ме към него и всички прексрасни качества които притежава, и страха ми какво ще стане след това... Но не мога да приема това пиене, тежи ми



Тема Re: ох, направо ти се зарадвах на темата))нови [re: LlRA..]  
АвторBяpa (Нерегистриран)
Публикувано26.08.08 13:14



Е какво му е толкова радостното?
но пък ти благодаря защото много ясно чух това че докато съм с него значи това заслужавам.



Тема Re: Пие..нови [re: Bяpa]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано26.08.08 13:14



Тогава все пак... колко пие като количество на ден и има ли дни в които може да не пие...



тинтири-минтири

Тема Re: Пие..нови [re: 3aиpa]  
АвторBяpa (Нерегистриран)
Публикувано26.08.08 13:19



не е важно количеството в случая а качествените изменения. Всяка вечер бира. като няма бира може и друго, но по рядко. Но се напива от малко, замайва му се главата, променя се от това, тялото, лицето, развеселява се, отпуска му се душата. С приятели навън като излезем винаги се напива, до лека степен на неадекватност.



Тема Re: ох, направо ти се зарадвах на темата))нови [re: Bяpa]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано26.08.08 13:19



"докато съм с него значи това заслужавам" >>> За съжаление това е истина. Философски и метафизически всички ние си изминаваме някакъв път в нашия живот, трябва да преодолеем препятсвия, които по една или друга причина сме си избрали... Та Лира вероятно точно това има в предвид... надявам се, щото другото си е чисто заяждане...

Слушай ако се опиташ да погледнеш глобално на твоя проблем, ще ти е по-леко и по-лесно да го преодолееш и да започнеш начисто. Но докато правиш от това голяма драма (въпреки, че това си е точно голяма драма) ще ти е трудно да мислиш рационално и да се откъснеш от това което искаш.

Знам трудно е, но след като си го осъзнала и формулирала - просто преодолей последното препятствие - самосъжалението и давай напред.



тинтири-минтири

Тема Re: хаха, зарадвах се, защото ...нови [re: Bяpa]  
АвторLlRA.. (Нерегистриран)
Публикувано26.08.08 13:20



едни теми има дето са много подтискащи))...както и да е))

имала съм съжителство с много интелигентен човек-актьор, пиеше много, сега е с инсулт на 48г.... с алкохола няма спасение!...просто не предприемеш ли нещо...заминаваш и ти и детето...дано да няма агресивен характер, но ако е и посягал...бягай бързо!



Тема Re: Пие..нови [re: Bяpa]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано26.08.08 13:22



хм... озадачаваш ме, че той моя тогава е алкохолик

...

За мен прекаляване с пиене е да се напива всяка вечер или през ден. Това че се черпи докато сте сред приятели си е в реда на нормалното... Поне за БГ стандартите. Нормално е също така да изпива 2 бири вечер, или пък чаша вино, или малко-голямо уийски. Така си мисля аз.



тинтири-минтири


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.