Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:33 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Скъпи другарки ..нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано20.08.08 11:51



Айде ти пък вместо да гледаш сеир, вземи че отвори една тема за МЪЖЕ.

"Как да правим деца най-качествено".

Баси безотговорника, дето си!

Я бързо и без спамене изясни татювата позиция на закъсалата авторка!





Тема Re: ха-ха..нови [re: Aлиca.]  
Автор *жeнa* (старо куче)
Публикувано20.08.08 11:55



Знаех си аз,че си ларж..и подкупите ще минават през мен...(така де..мръсната работа..)
А те тия перли са флашиви бе..Виж тройната експертиза от лабораториите, дето срещу част от парите са ми издали за пред теб....

А обувките..дори не са мои..на дъщерята са..Едно гадже й ги подарило..ама не оцелило номера та... не ги брой за мои..
И хотела на морето..и той е на баща ми..Цял живот е работил човека..и сега макар и пенсионер..е скътал от заплати за толкоз години и...така..
Пък няма да ти казвам за казината, защото..те са на брат ми.. да спасява жена си,че нещо залитала по хазарта..




Тема ДАААА..нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор *жeнa* (старо куче)
Публикувано20.08.08 11:57



Женско пишкомерене





Тема Re: Скъпи другарки ..нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано20.08.08 11:57



С пръстетата си изкарвам ляба и правя мъжете луди, кога трябва.



Пък ако ме скиваш колко бавно пиша с два-три пръста, то си е рахат за клуба, щото ако говорех, досега да сте си натъпкали с восък ушите и да сте се разбягали да изкарате някой леф вече.

п.п. Как си мислиш съм построила комунизма в къщи? Приказванка му е майката, докато се получи пробив в дебелите глави.



Тема ти сега..нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор *жeнa* (старо куче)
Публикувано20.08.08 11:59



предложени ли й направи?





Тема Re: Скъпи другарки ..нови [re: Aлиca.]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревнозелен)
Публикувано20.08.08 12:00



Че аз на закъсалата, дето си обра крушите още вчера по икиндия, си изказах безценното мнение. За друго идеше реч. Наистина ще взема да пусна мъжка тема за това колко сте забавни жените кат почнете да си мерите онуй, дето го нямате



the rest is silence

Тема Re: ха-ха..нови [re: *жeнa*]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано20.08.08 12:04



Разправяй ги тия на старата ми шапка!





Тема Re: ти сега..нови [re: *жeнa*]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревнозелен)
Публикувано20.08.08 12:06



Бих й направил, ама от онва бекярче не мога се доредя



the rest is silence

Тема Re: Скъпи другарки ..нови [re: Aлиca.]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревнозелен)
Публикувано20.08.08 12:08



Как си мислиш съм построила комунизма в къщи? Приказванка му е майката

То анджък, комунягите само на приказванка го докарвате. Ама да земете да свършите някоя работа.... йок

the rest is silence


Тема Re: Скъпи другарки ..нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано20.08.08 12:09



Чете тя, чете.



Ма ти чий го дириш на женска седянка край детската площадка? Мамините хвалби край нямат като се почнат. Ти с женура не се ли омешваш като си водиш сина да играе, бре!

Нова тръпка си имаш, разбрах.

Люта ревност мъ обзе. Първо ти хчупвам главата, после ще се депресирам от сабахлянта още. Ти си виновен, дето тъй ма правиш нещастна!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.