Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:53 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Помогнете ми моля!нови [re: MaмaMъpмopaнa]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано20.08.08 11:34



Така като гледам, на теб ти е по-важно да оплюваш де кого свариш, отколкото реално да пишеш по въпроса на темата.

Значи гледаш и не виждаш... защото си твърде заета да се вайкаш със собствения си реализъм.



Тема Re: Скъпи другарки ..нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано20.08.08 11:40



Не .. не прочетох всичко. Тук-таме отварях .. и не ми хареса.




Тема Re: Скъпи другарки ..нови [re: pravil_nick]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревнозелен)
Публикувано20.08.08 11:42



.. и не ми хареса

Ами поредното доказателство, че не си за тоя клуб



the rest is silence

Тема Re: ха-ха..нови [re: *жeнa*]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано20.08.08 11:43



Аз ще чета тайно, без да знаеш, че ти дишам във врата. Само ще се преструвам, че безхаберно си сърбам коктейлчето и разпускам, докато мозъкът ми работи с пълни обороти и анализирам всяка твоя думичка, включително и новите ти обувки и перлена огърлица - от кой ли подкуп си ги купила като знам на каква мизерна държавна заплата си.





Тема Re: Скъпи другарки ..нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано20.08.08 11:43



Баси .. никой не ме иска.






Тема Re: Скъпи другарки ..нови [re: pravil_nick]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревнозелен)
Публикувано20.08.08 11:44



Е тва беше най-големия комплимент, дето съм ръсил до сега в тоя клуб...
Кво искаш, на беляшка ли да ти го изтипосам



the rest is silence

Тема Re: Скъпи другарки ..нови [re: pravil_nick]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано20.08.08 11:46



Бе къф перфекционизъм, импровизации в движение му е майката, без много втелясване.
чакай, че взех да се чувствам като стоножката, дето като я питали как си мести краката, без да ги оплете и тя понечила да покаже, замислила се и ги оплела.





Тема Re: Скъпи другарки ..нови [re: Aлиca.]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревнозелен)
Публикувано20.08.08 11:48



Не си стоножка ти, Шива си, ама найш къф ти е проблема?
Пръстетата ти са по-бързи от акъла. Ама ти май от пръстетата си патиш, не от акъла



the rest is silence

Тема Re: Скъпи другарки ..нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано20.08.08 11:50



Нали се сещаш къде е комичното в цялата ситуация .. Не съм за тук и все пак съм тук.


Ей за тва ше си остана цял живот поганка, щот тва копеле Господ мноо ма кефи .. на маймуни ни обърна.




Тема скъпа другарко,нови [re: pravil_nick]  
Автор *жeнa* (старо куче)
Публикувано20.08.08 11:50



за себе си..100% гарантираам..
Ела да броим пилците заедно..ако искаш..
Аз защо си скубя косите,че не си виждам детето според теб? Точно защото баба му ще вземе да реши,че гонастройвам,като почне да иска при мен..Пък таткото ще го изкарва все болен..за да не дойде.. Пък..там са му и книгите и играчките и..кревата и стаята и..всичко с което е свикнало..без мен.
Та..дай да си разкъсам детето,за да му покажа,че съм добър родител..

..
Може и да не съм права..ама..си го обичам и ми е мило и...предпочитам то да обича повече баба си и баща си, отколкото мен, ама психиката му да запазя..защото те няма да му спестят всички простотии..
Та..всеки си избира колко да е перфектен..
Аз много грешки допуснах..
Защото трябваше да си го взема..навремето..и да мисля как да оцеляваме двамата...ама..прецених,че ще е егоистично..
Не,че някой ден някой ще ме разбере..ама се надявам детето да го почувства..,че е било в негов интерес..доколкото е възможно..
Аз не мисля, че някога ще опитам да обяснявам,че съм по-добрия родител.. Може и да не съм..Искам детето само да си изгради понятията кой по-по-най..
Мога само да го обичам..И да му го показвам при всяка възможност..
Макар и тези "възможности" да са много рядко (надявам се за сега) и да са все в присъствието на баба, дядо, тати и ..евентуално и някоя кака, то... виждам,че детето всеки път ми се радва..и много обича да съм около него.. И..не съм му казала дори колко го обичам,както искам да му го кажа..защото ох..ами..малко се страхувам да не пребързам..и детето да е неподготвено,че този дзвер майка му го обича...
Та..така..
Мисля,че аз си страдах и страдам достатъчно, за да страда и той..
Та..за себе си гарантирам,че 100% си спазвам "инструкциите"...Защото съм ги изстрадала..и защото виждам,че детето ми, макар и далеч от мен е здраво, добре гледано и ..доколкото в тази ситуация е възможно - щастливо..
И..защото..ми се радва колкото е възможно..
Ако един ден е по-дълго при мен..(а това ще стане..защото го вярвам), то..ще имаме време да си говорим и ... дори тогава знам,че няма да се изкуша да кажа лошо за баща му..защото..поне до сега не съм го правила и с каките...(а те подпитват непрекъснато..)
И така..
Какво да правиш..."зарязах" ги , ама ги обичам.. Парадоксално, но.. някой майки го могат..
..
п.п..."зарязах" ги е в кавички, понеже никога не съм го мислила сериозно.Аз ги "поверих" на баща им временно..с надеждата да се научи да е родител..Защото децата ми имаха нужда от двамата.. Е..какво го мислих, какво стана..,че и винвна излязох..ама..това е друга тема..
Децата не са виновни..Аз поемам цялата вина, цялата отговорност и ..всички негативи.. За съжаление последствията ги сърбаме всички.. Поне опитвам да направя каквото зависи от мен за да гиопазя..Защото..за тях можеше да е и по-лошо.., ако гледах собствените си инстинкти ..
Абе.. не ме слушай.. много е трудно..
Две години не знаех дали съм жива..
Ама..сега и акъл давам..
..
Та..понеже съм лошия родител..се опитвам да покажа,че понякога той, лошия, може и да си обича децата..и да не е перде..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.