Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:39 21.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Обяснете ми!нови  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано16.08.08 08:23



Ще се постарая да запазя добрия тон и да се въздържам от емоция, но признавам си ми е трудно.
След като платих всичките му сметки за вода, неплащани с години, ток, с който се и топлим, входни, данъци и след последното дело, но преди решението ново 5.Пуснах си заявление за кредитна карта в банката.Отказаха ми с аргумент, че съпругът ми е теглил голям заем и не го погасява редовно.Искам да попитам как стават тия работи без мое съгласие? Предполагам, логично е, че като си взема решението да ми отпадне тоя проблем, но за децата ми? Не стига, че оставаме сами да се борим и плащаме хляба и образованието си, а и не дай боже, ако се гътне при тоя си начин на живот, децата ще плащат дълговете му ли?



Дайте от менюто по едно: "Добре дошли!"

Тема Re: Обяснете ми!нови [re: tyrsiistina]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано16.08.08 08:24



Как да предпазя децата си от наследените дългове на баща си?

Дайте от менюто по едно: "Добре дошли!"



Тема Re: Обяснете ми!нови [re: tyrsiistina]  
Автор livewire (Annabelle)
Публикувано16.08.08 08:26



като се откажат от наследството на баща си.



Тема Re: Обяснете ми!нови [re: tyrsiistina]  
Автор livewire (Annabelle)
Публикувано16.08.08 08:28



заемът е бил фирмен, най - вероятно.
Утрото е чудесно, впрочем, успешен уикенд

.





Тема Re: Обяснете ми!нови [re: livewire]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано16.08.08 08:32



Благодаря ти миличка, но аз продължавам да правя такива открития, дето ми го вговнясват. Дано до обяд ми мине!


За всички останали, Чуден уикенд!

Дайте от менюто по едно: "Добре дошли!"

Тема Re: Обяснете ми!нови [re: tyrsiistina]  
Автор livewire (Annabelle)
Публикувано16.08.08 08:35



айде, голяма работа. Първо, кредитната карта си е набутвация

, освен ако не пътуваш в чужбина и второ -пльосни в банката решението на съда. Ако се правят на отворени -смени банката.



Тема Re: Обяснете ми!нови [re: livewire]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано16.08.08 08:41



Аз на тая банка отдавна......, ама там е фирмената ми разплащателна сметка, на която съм титуляр. Ежемесечно през нея минават 10 пъти повече от кредита, дето пожелах. Затова и ме смая отказа, та попитах защо така?.Самата кредитна карта ми е да не нося в себе си пари, просто.

Дайте от менюто по едно: "Добре дошли!"



Тема Re: Обяснете ми!нови [re: tyrsiistina]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано16.08.08 08:43



Не се коси моме. Банката просто ти иска данните на съпруг/а и дохода им да се ориентира до какъв размер да ти отпусне кредит. Това в никакъв случай не те прави съкредитоискател или гарант.

Я се усмихни, виж кво слънце е навън. И им обясни на банкерите, че съгласно нам-кое-си-решение в името на народа, ти нямаш нищо общо с тоз човек.



Тема Re: Обяснете ми!нови [re: HAДEЖДA®]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано16.08.08 08:50



Наде, на теб ли да обяснявам, че със стиснати зъби си чакам края на ваканциите на съда и съответното изстрадано, измъчено решение!В дупка съм, добре че този път е седмица преди рд-то.
Всъщност, подсети ме!Да ми каже някой съклубар къде и как мога да проверя, щото може и да е излязло. Адвокатката ми е овца и пак потъна вдън земя.

Дайте от менюто по едно: "Добре дошли!"



Тема Re: Обяснете ми!нови [re: tyrsiistina]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано16.08.08 09:04



Ми мисля, че в деловодство или нещо от сорта. И спокойно можеш да провериш и сама. А адвокатката ти просто и тя е ваканция като повечето адвокати.
Хахаха, то не виждаш ли, че въпреки усилията на бат бойко да затвори половин София, пак няма задръствания, просто защото масово са се изнесли по морета, планини и вили.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.