Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:04 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Малко просташко ама пък енови  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано13.08.08 11:41



..............истина


Снощи се напихве по един повод който си е меко казано идиотски. Моя приятелка след два развода реши пак да се задоми ,патката и с патка , тя е доктор по разни там науки, нещо с фонетика се занимава и работи към БАН, това е важно да го знаете защото нейния изгорник е обикновен таксиметров шофьор, преди даже е бил къртач. На всичкото отгоре с 10 години по-млад от нея , тя е дебеличка и малко безформенка , но тоййййййййй, лигите ми потекоха хора, висок с дълга чуплива коса, мускулест със стегнато дупе, с хубави бели зъби с тен на латино пич..........бееее,трепач, женската част ще ме разбере......тааааа, така се напих аз че дори и не разбрах как е станала спойката мужду тях, според мен нямат никакви нито умствени нито физически допирни точки.....направо ума ми не го побира ....
Написах го това за вашето мнение, кво може да ги свърза, като дори не си ги предствям и как правят секс....

всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Малко просташко ама пък енови [re: Джoaннa]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано13.08.08 12:01



Абе не мога да те разбера, какво като според теб нямат допирни точки! Явно си имат много общи неща. Пък мъжете харесват пухкави дами!

Не обичат кокал! Моя понеже ме е виждал пухкава, твърди, че сега като съм измършавяла пак съм секси, но тогава съм му пълнила повече очите и душата!



Тема Re: Малко просташко ама пък енови [re: Джoaннa]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано13.08.08 12:01



Да не би мачото да е от провинцията и да няма къде да живее ?




Тема Re: Малко просташко ама пък енови [re: Джoaннa]  
Автор somebody (тя)
Публикувано13.08.08 12:02



Моето мнение е, че тук е време да приложиш конфигурацията четворка. Твоичкият нали така и така ще гледа.





Тема Re: Малко просташко ама пък енови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано13.08.08 12:04



Ами той не говори, ако проговори говори доста как да се изразя ....простовато ,абе не са отедна черга както се казва ...тя е толкова умна и кръга и от приятели е на друго ниво....не се връзват нещата ,поне за мен



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Малко просташко ама пък енови [re: pravil_nick]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано13.08.08 12:05



не разбрах да ти кажа, аз така бях шокирана като го видях , дори помислих че е някакъв познат общ, ама то се оказа друго



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Малко просташко ама пък енови [re: Джoaннa]  
Авторйoдa (Нерегистриран)
Публикувано13.08.08 12:06



Живота е пълен с изненади.





Тема Re: Малко просташко ама пък енови [re: somebody]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано13.08.08 12:06



чакай сега, това е друга тема, недей бъркай нещата .....наистина не ми е ясно защо са заедно ...



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Малко просташко ама пък енови [re: йoдa]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано13.08.08 12:07



Браво, кратко и ясно,да не питам дори ,така ли?



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Малко просташко ама пък енови [re: Джoaннa]  
Автор somebody (тя)
Публикувано13.08.08 12:08



Що да бъркам бре? Миксирай там както дойде.

Не и било ясно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.