Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:52 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема За почивката, морето и любимия...нови  
Автор kukurjak (зелен)
Публикувано09.08.08 01:05



Аз излизам в отпуск. Говорим да ходим някъде на почивка. Обаче любимият ми заявява, че точно тогава ще ходи в командировка на морето, на Албена. Питам "не мога ли да дойда с теб?" Отговорът е "не може, аз отивам в командировка и няма как". Реших да блъфирам и казах, че ще отида с него. Той изпадна в истерия... Взе да ми обяснява, че не можело да спя при него... Казах му, че ще си взема някъде стая в хотел (мога да си го позволя финансово). Той взе да вади от сто кладенеца вода... че щял да е много зает, че не знам си какво...
Попитах го дали ангажиментите са му 24 часа... каза "не". Но ме попита как съм си го представяла - той да работи, а аз какво съм щяла да правя. Отговорих му, че докато работи ще спя, ще си чета книжки, ще ходя на плаж, ще се разхождам и ще чакам да свърши работа... И той отсече "не може"... Става въпрос за участие в някакъв фестивал (демек - купон)...
Естествено, че никога няма да отида, когато виждам, че не ме иска, просто си направих експеримент... И отговорът беше повече от красноречив...
Гадно ми е


P.S. Живеем заедно от 2,5 години...



Тема Грешка.нови [re: kukurjak]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано09.08.08 01:09



Живяхте заедно 2.5 години.....


Жалко, но си #2. Ако не и по-зле. Според мен постави картите на масата - и нещата да се решават възможно най-рано.....



Тема Re: Грешка.нови [re: jamie]  
Автор kukurjak (зелен)
Публикувано09.08.08 01:12



Възможно най-раното вече е късно...
№2, №3, №150... кво ме грее, по дяволите... то е все тая



Тема Тогаванови [re: kukurjak]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано09.08.08 01:16



съболезнования.
Ресет ?





Тема Re: Тогаванови [re: jamie]  
Автор kukurjak (зелен)
Публикувано09.08.08 01:17



Май няма друга опция





Тема Re: За почивката, морето и любимия...нови [re: kukurjak]  
Автор thebeliever (старо куче)
Публикувано09.08.08 01:17



Казваш му, че отиваш в Созопол със старата компания. Като му свърши командировката и ти звънне "мило, да дойда и аз, а?", казваш, че тъкмо си завъртяла бизнеса и не е удобно. Прибираш се с два сака мръсни дрехи след 10 дни и лягаш да спиш, щото "баси, не съм спала от 5 дни"

Той ще си каже)))

По-добре да влагаш чувства, отколкото да чувстваш влага


Тема Re: За почивката, морето и любимия...нови [re: thebeliever]  
Автор kukurjak (зелен)
Публикувано09.08.08 01:20



Нещо подобно ми се върти и на мен в главата... но все си мислех, че не е това номера.



Тема Re: За почивката, морето и любимия...нови [re: kukurjak]  
Автор thebeliever (старо куче)
Публикувано09.08.08 01:25



Номер няма. Много ясно, че с това няма нищо да промениш. Можеш единствено да си спестиш някаква част от унижението "кажи, че не ме искаш вече, кажи деееее, моля те кажи"

Разговорите са излишни. Или той ще поиска да каже нещо или не. Не знам какво можеш да направиш ти, освен да рониш сълзи или да стегнеш бохчите. А предното беше, за да му дадеш време да реши все пак, ако много се колебае. Изкарваш някъде 10 дни без да се тръшкаш по него и ако той не проговори наистина - значи е безнадеждно...

Не че не можеш и да ревнеш 24/7. Но файда няма...

По-добре да влагаш чувства, отколкото да чувстваш влага


Тема Re: За почивката, морето и любимия...нови [re: thebeliever]  
Автор kukurjak (зелен)
Публикувано09.08.08 01:29



Да, няма файда, знам го... ама ми се реве в момента.
Поне унижението мисля да го спестя...



Тема Re: За почивката, морето и любимия...нови [re: kukurjak]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано09.08.08 01:34



удряй ресета

ама............
шалтер Офф
................
дано съм лош пророк
ти си знаеш




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.