Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:44 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема В интерес на истината,нови [re: Aлиca.]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано09.08.08 13:16



изобщо не изключвам варианта той да си е правил планове на тази командировка, да се поосвежи с нещо странично, но в случая по-скоро ми изглежда раздразнен, че го принуждават да избира м/у нея и малката глътка свобода, от която всеки се нуждае.
А че не е нормално някой да си води половинката на командировката си, не е.

Кой беше онзи културен министър, който стана за посмешище, защото ходеше на работа с жена си



Carpe diem! Volente deo!



Тема Re: Добро утро!...нови [re: Aлиca.]  
Автор ariel$$ (ветеран)
Публикувано09.08.08 13:16



А бе, Лиске,
Ще рече човек, че сме толкова видиотени и толкова обсебващо подозрителни, че не можем да преценим кога и къде можем или не можем да се появим заедно. Хайде холан!



Тема Re: В интерес на истината,нови [re: mirror_]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано09.08.08 13:32



Тя не казва каква е неговата професия, но споменава фестивал в Албена. Е, била съм на подобни места. Всичко протича много динамично, организирани вечери и всякакви мероприятия досреднощите и импровизирани такива. Връзки, контакти, разговори, съвместни напивания, ако щеш, човек едва има време да се добере до хотелското легло и да си отспи. И си представи картинката на скучаещата в съседния хотел приятелка, която денем си запълва времето с плаж, но вечерта непременно ще очаква да бъде изведена или поканена с другите на вечеря /неудобство за организаторите да предвиждат място за още един страничен човек и излагация пред колегите/. Или той трябва да се измъква по терлици от компанията, за да си хапват заедно сами и да и обръща внимание само, за да и доказва колко държи на нея. Ами глупаво е някак си. И претенциите и - неоснователни.



Тема Re: Добро утро!...нови [re: ariel$$]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано09.08.08 13:39



Ами зачудих ти се какви акъли даваш. Когато може - може, когато не става, защо трябва да и се палят фитилите с примери от твоя живот, в които минава номерът?



Тема Re: Добро утро!...нови [re: Aлиca.]  
Автор ariel$$ (ветеран)
Публикувано09.08.08 14:09



До този момент не ми се е случвало да излагам гледната си точка и да не бъда разбрана правилно. При това без да изпадам в истерия, да вадя вода от 100 кладенеца, да крещя или да се сърдя, за да съм по-убедителна. Комуникация му е майката! И читави хора насреща!
Както знаеш, всичко тайно става явно! Дано да не съм права като подкрепям подозренията й! А съвети не съм давала никакви!



Тема Re: Полу....нови [re: Дokи]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано09.08.08 14:20



Не знам кое е обикновено. Нашите приятели бяха приятелите на мъжа ми, поради което после останах без приятели. И никога не съм искала да ходя по негови служебни сбирки, нито съм ходила по командировките му (извън службата бяхме непрекъснато заедно). Но във всеки случай, ако бях го помолила да изкараме заедно и той ми беше отказал, просто отношенията ни нямаше да бъдат такива, каквито бяха. В случая става дума само за една отпуска, а вие веднага тръгнахте да правите изводи за обсебване, за досаждане и т.н. А дори и да приемем, че някои жени са по-обсебващи, все пак помисли, ако не дай Боже нещо се случи с теб и се наложи някой да се грижи за теб, дали това ще бъдат колегите ти или жената, с която живееш.

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.

Редактирано от ПOЛУидиoтчeтo на 09.08.08 14:28.



Тема Re: В интерес на истината,нови [re: Aлиca.]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано09.08.08 14:23



Е, била съм на подобни места. Всичко протича много динамично, организирани вечери и всякакви мероприятия досреднощите и импровизирани такива. Връзки, контакти, разговори, съвместни напивания, ако щеш, човек едва има време да се добере до хотелското легло и да си отспи. Е, аз не съм била, но имам една приятелка, която е била. Тя си отеба там.

В момента се разведе, заради един чичо, когото срещна точно в Албена. Пък ти ако искаш вярвай.

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.

Тема Re: В интерес на истината,нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор _69__ (Упcapин)
Публикувано09.08.08 14:28



Е да де, ма проблема едва ли може да се търси в командировката , в курорта Албена , или във чичкото. Проблемът е бил там, че тя е искала да се .... ! В крайна сметка, както съм казвал и друг път, кой каквото търси , намира !
Но това че еди къде си е станало така, определено не значи, че и при тях ще стане !



Тема Ей, все едно в различни светове живеемнови [re: _69__]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано09.08.08 14:31



Как пък на мероприятията, дето аз ходя, всички са като на секс екскурзия, пък на тези, дето вие ходите- по-целомъдрени от папата.

Естествено, че който е кръшкач ще кръшка навсякъде, ама ако някой не смята да кръшне, какъв му е проблемът да си изтърпи жената 5 дни? Пък като не може да я търпи, да се освобождават един от друг и готово.

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.

Тема Re: Ей, все едно в различни светове живеемнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор _69__ (Упcapин)
Публикувано09.08.08 14:40



В случая, няма никакви данни, че той отива да се нае*е. той отива командировка. Самата дума командировка, значи работа. Не може на фона на тази дума да се правят заключения. Може да има 110 причини, поради които да не я вземе. Най-малкото няма да е сам вероятно. Ама няма да е с някоя мацка, а просто с колеги. Ти ако отидеш и си с 10 жени, ще вземеш ли мъжът ти с теб , ако всичките други са сами ?

Факт е, че много бързо правиш негативни изводи. Може и да е така, а може и да не е ! Момата вместо да се чуди за какво да се захване, би трябвало да се успокои и да види развръзката. Като си срещал такива ситуации, вероятно знаеш, че винаги става по зле и рано или късно се разбира всичко. Е всеки уважаващ себе си човек, би изчакал да дойде момент, в който да има аргументи, а не роптае напразно. Иначе тогава от нищото, може да съсипят това, което са градили.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.