Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:03 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: За почивката, морето и любимия...нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор _69__ (Упcapин)
Публикувано09.08.08 12:23



Някой .... на нея не и трябва това, тя гледа за какво да се хване, когато и е скучно. Вторачила се е в него. И не той, а тя носи вода от 10 кладенеца





Тема Re: Към несериозното предложениенови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано09.08.08 12:26



Да де, ама нали прелюбодейци тръгвало в Бг. Ето ти законна форма - хем двойката участници ще си вземе хонорара, хем ние няма да се набъркваме в забранени финансови схеми.



Тема Re: За почивката, морето и любимия...нови [re: Fozi]  
Авторkuhata leika (Нерегистриран)
Публикувано09.08.08 12:32



Това е едно добро мнение по въпроса


Но все пак случаят зависи от самата двойка, има два типа.Съществено се различават в това отношение :единият е *залепените* - винаги и навсякъде заедно, иначе става световен въпрос .При този тип обаче и двамата трябва да са този - вид *лепенка*, иначе кофти.Другият , вторият тип е свободния тип двойки, без излишни въображаеми тревоги.



Тема Re: За почивката, морето и любимия...нови [re: _69__]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано09.08.08 12:34



Това е вид несигурност. Страх, че ако се отдели от теб, и ще си събуе гащите. Но завоалирано под благовидния предлог - аз без теб не мога да дишам.



Тема Re: За почивката, морето и любимия...нови [re: HAДEЖДA®]  
Автор _69__ (Упcapин)
Публикувано09.08.08 12:37



Така е и то от скука. Това е първи етап, само мрънка. Ако продължи с тази апатия, ще стане друго. Ще смени начина и ще почне да търси, да търси и накрая, ще се отдалечат един от друг,страхът ще си каже своето и ще се разделят. Та авторката да се стяга.



Тема Re: Добро утро!...нови [re: HAДEЖДA®]  
Автор ariel$$ (ветеран)
Публикувано09.08.08 12:42



Проблемът не е в ходенето или неходенето, а в усещането, че си нежелан, че се шикалкави и те правят на малоумен.



Тема Какво виждам пък аз:нови [re: kukurjak]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано09.08.08 12:51



Фестивалите се организират с месеци и се насрочват още толкова преди това. В такъв случай, предварително е било ясно И за двамата, че по тов време той ще е зает. Чудя се, как така е станало, че точно тогава ти си взимаш отпуск и точно ЗА тогава вие сте говорили да ходите на почивка заедно.

Изводът ми е:
Предварително си планирала по времето на фестивала да си вземеш отпуск, за да отидеш на мястото на неговата командировка, без обаче да му кажеш тогава, а му го съобщаваш в последствие, за да го поставиш пред свършен факт.

Ето затова сега си раздразнена, макар че си мисля, че предварително си била наясно, че ще ти бъде отказано и затова си пробвала с този трик да го принудиш.

Затова не се нерви, а планирайте заедно останалата част от отпуска. Не си струва да си тровиш с излишни манипулации, защото изтощават повече теб.

Carpe diem! Volente deo!



Тема Re: Добро утро!...нови [re: ariel$$]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано09.08.08 12:53



Ариел, далеч не всеки мъж е с характера на твоя, та да се съгласява да си го водят навсякъде на връвчица. И това няма нищо общо със силата на чувствата му. Има по-свободолюбиви хора, които държат на собствената си територия, без непременно да я използват за прелюбодеяние. И ако приятелят на Кукурячката е от този тип, а тя от прилепчивите с претенции, нищо чудно ръката и вечно да е на шалтера. Разминаване на характери и толкоз. Все някога ще приключат.



Тема Re: Какво виждам пък аз:нови [re: mirror_]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано09.08.08 13:05



Аз пък виждам и друго: Охооо, той ще си развява гъзеца из този хубав курорт Албена без мен? Няма го майсторът. Ако държи на мен, длъжен е да ме вземе. Я да видим сега колко държи на мен? Отдавна подозирам, че е по-хладен в чувствата си, отколкото ми се иска.
И ако въпросът за придружаването е поставен по този начин, нищо чудно, че и реакцията на мъжа е такава.



Тема Re: Добро утро!...нови [re: ariel$$]  
Автор _69__ (Упcapин)
Публикувано09.08.08 13:11



Това което казваш, съм виждал лично и ти казвам че е относително.
Знаеш ли защо се чуства нежелана в този момент ? Защото и е скука и чака на мъжа си да и направи веселото. А човека може да си има работа , все пак е командировка, а може и да е с колеги.
Та тя от една ситуация , решава че край, не могло така.

Тя има негативна вътрешна нагласа, тревожност и страх . Е кво следва ? Ми неприятности, тоя мъжа и, дано знае как да я строи, иначе тя от това недоволство, ще му се качи отгоре.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.