Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:39 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: За почивката, морето и любимия...нови [re: HAДEЖДA®]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано09.08.08 08:22



Тя няма да ходи с него на работа, а просто ще присъства наоколо. Има огромна разлика. По време на ковандировка имаш почивка, както и по време на работа. Не си 24 часа работещ. Е, някои и по двадесет и четири часа работят, ама в половината време в хоризонтално положение.

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.


Тема Re: Добро утро!...нови [re: HAДEЖДA®]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано09.08.08 08:24



За мен, когато един мъж държи повече на мнението на нЕкви колеги, отколкото на това на жена си, той просто задължително трябва да бъде оставен на колегите.

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.


Тема Re: За почивката, морето и любимия...нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано09.08.08 08:31



Никаква разлика няма. Естествено, че ще си прекарва вечерите с колегтите. Писа девойката, че е някакъв фестивал, т.е. всяка вечер има някакво мероприятие. Това, че много си обича половинката, не означава, че не е преценил, че тя няма да се впише в обстановката.
Абсолютно безсмислени пернишки трагедии, ауууу, значи има друга. Еми какво пък, да се отдаде на цветни сънища, да му бие шута заради някакви си детски капризи, па да става квото ще. В интерес на истината, какво ли ме греее мен това. Ама половината теми са олелее, има дефицит на връзките, и понякога ме е яд, как някои хора имат способността от мухата да направят слон и с лека ръка да зачеркнат нещо, защото били чули от една комшиййка, че друга и казала, че на третата мажо и га бил сам в командировка - ебал.
Вместо, като зрели хора наистина да седнат и да си планират ОТПУСКА>



Тема Наде, теории може да си развиваме всякаквинови [re: HAДEЖДA®]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано09.08.08 08:35



Истината е, че всякакви командировки, семинари и фестивали са си един голям ебалник и само най-твърдите устояват. Но тези най-твърди обикновено не отказват на половинките си да ги вземат. И на тези, които са с половинки, никой не се подиграва, ако те самите не се оплакват. И това за невписването... Щом двама души живеят заедно, предполага се, че имат общи интереси, т.е. харесват подобни хора, така че ако жената не се хареса с колегите, то сигурно и мъжа толкова ги харесва.
Та, всички тези либерални теории, дето ми ги развиваш, звучат прекрасно, ама практиката ми от последните 6-7 такива мероприятия показва, че един колега веднъж не беше с жена си и веднага се намери една да го хване за гъза, та..

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.


Тема Re: Добро утро!...нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор sawana11 (необятна)
Публикувано09.08.08 08:44



Я, стига - това е несериозно - Защо човек трябва да избира между колегите, т.е. работата и половинката си?! Значи ли това, че щом си намериш половинка на която държиш да нямаш никакъв личен живот и интереси..... Моята работа е такава, че от време на време трябва да организирам и присъствам на коктейли, презентации и т.н - определено там леглото ми не е за някой колега или бизнес-партньор, но наистина не мисля, че половинката ми ще се чувства добре, ако дойде там с мен. Аз съм правила грешка, която сега /ако работата му е чиста/ прави и половинката на авторката на поста- вярно, че половинката ми не е добре да е нон стоп с мен по време на тези мероприятия, но това не значи, че не може да си организираш да бъдеш с него по време на паузите,преди или след това...... Човек се учи от грешките си, за които иска- неиска си плаща..... но не може веднага всички в един глас да решим - неверник, предател и т.н само защото е решил да отиде сам в тази командировка........
Равносметка - в командировка на морето - сам - следва раздяла - а какво тогава да правят хората, чиято работа е свързана най-вече с командировки..... въобще да не си търсят половинки или да си слагат девствени пояси.....



Живей добре днес, не съжалявай за вчера, но мисли за утре

Тема Re: Добро утро!...нови [re: sawana11]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано09.08.08 08:51



Аз говоря за нормални отношения, а не за крайности. В случая жената не е болезнено ревнива, не иска да се намъква в живота му на всяка цена и т.н. Иска просто да не си профуква отпуската напразно. При това положение отказът му да бъдат заедно е абсолютно необоснован.
Дори и да погледнем крайните варианти, смятам, че човек трябва да има приоритети. Ако семейството ти е приоритет, значи приемаш, че работата е на второ място. Ако не- или избираш себеподобен, или не правиш семейство.
И не виждам къде е проблемът да си вземеш половинката на въпросното събитие, той/тя да види, че не е за там и повече да не повтори желанието си да идва с теб. Аз разбирам да не предложиш, но когато така упорито отказваш, е трябва партньорът ти да е най-големият оптимист на света, за да вярва, че нямаш други креватни планове.

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.


Тема Re: Наде, теории може да си развиваме всякаквинови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано09.08.08 08:53



Ми че тя ако му е мераклийка, и в София(примерно) ще го хване за гъза бе, аз да не съм му пъдар на съпруга ми. И не е въпрос до харесване - приятелчета сме с част от колегите/жките на съпруга ми, от 20 години се знаем, но в тяхната компания се чувствам точно като кибик.(нали знаеш какво е кибика при каре белот) Те си имат техния лаф, техния жаргон - служебен и всякакъв, техния си малък свят, все пак 9 часа дневно са заедно, и кво да правя аз там? Да ги карам да се чувстват задължени да ме забавляват ли? А мерси.
Но както казах - всеки е свободен да си троши главата както си иска. Ако аз му нямам доверие на тоя човек, и при вско негово зачезване от полезрението ми, почвам да си го представям в леглото с друга - ми за какво ми е вообще връзка с такъв????



Тема В подобни ситуациинови [re: sawana11]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано09.08.08 08:54



тъй като аз също съм водила Идиота с мен в една такава командировка и той наистина не се вписа много в компанията, аз просто казвам: "Ако искаш ела, но не мисля, че е добра идея." Е, той не идва, но и да реши да дойде на мен ми е все тая, защото не съм резервирала другото легло за друг.

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.


Тема Re: Наде, теории може да си развиваме всякаквинови [re: HAДEЖДA®]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано09.08.08 08:55



Ако аз му нямам доверие на тоя човек, и при вско негово зачезване от полезрението ми, почвам да си го представям в леглото с друга - ми за какво ми е вообще връзка с такъв???? Е, именно, де. Нали оттам тръгна спора.



Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.

Тема Re: Наде, теории може да си развиваме всякаквинови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано09.08.08 09:02



А сега, като се замислих, точно по командировки, семинари и тиймбилдинги съм била най-примерна. И то не за друго, ами да не захранвам неуплътненото работно време на разни трътки и трътльовци. Връзката, дори и с колега съм си я консумирала на спокойствие, а не под светлината на прожекторите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.