Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:41 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: За почивката, морето и любимия...нови [re: kukurjak]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано12.08.08 10:47



ако теглим чертата:
- не можеш да си позволиш да го напуснеш защото живееш в негово жилище;
- чувстваш се несигурна и пренебрегната и редовно му устройваш сцени на ревност, които не се приемат добре от него меко казано, а теб те изтощават и правят нещастна ( защото ревността никого не е направила щастлив);
- имаш на разположение отпуска, която се чудиш какво да правиш;
- най-общо не знаеш и какво да правиш със себе си , с връзката ви и като че ли с живота изобщо .....




Аз бих започнала от по-лекото към по-трудното .... Ще си стегна багажеца и ще си намеря една по-приятна компания от компанията на КЛуба на разведените ..... ще се пека, ще пийвам коктейлчета на плажа и няма да си вдигам телефона за никого и за нищо ..... ще се позагледам какво предлага плажа откъм мъже .... все пак за толкова години връзка ще съм поотвикнала да се зазяпвам и дори може мааалко да съм позабравила правилата за флирта, но тъкмо сега е време от освежаване ...ако не съм на кеф няма да стигам до някакви крайности, но защо да не си пооправя настроението с един приятен летен флирт ....

Така се сдобивам с тен и блясък в очите и самочувствието на жена дето хваща окото.

Чак като си върна душевното равновесие бих се захванала с решаването на останалите въпроси .... ако не реша междувременно, че тези въпроси са незначителни и не си заслужава да се хабя .... Имам си добра работа, имам мъж, който чат-пат се прибира и още ми помни името - какво повече бих искала?





Тема Дронче, лееекичка техническа забележчицанови [re: Drona]  
Автор bugler (бивш ASSASSIN)
Публикувано12.08.08 10:59



"няма да си вдигам телефона за никого и за нищо "

При това положение, може да го изключи и хич да не го носи със себе си.






Тема Re: Дронче, лееекичка техническа забележчицанови [re: bugler]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано12.08.08 11:13



защо да се лишава от средство за комуникация ???



Телефонът има безборй екстри - снима, свири ти на уше .... да си говориш по него става вече някак демоде .....



Тема Re: Дронче, лееекичка техническа забележчицанови [re: Drona]  
Автор lodka_v_moreto (новак)
Публикувано13.08.08 16:40



Ами тъй, докато лежи на плажа, ако някое гадже й поиска номера на джи-ес-емчето ? не е лошо да си го носи - то не е връзка само с досадното старо гадже,я.....



Тема Re: Дронче, лееекичка техническа забележчицанови [re: lodka_v_moreto]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано13.08.08 19:19



.. за тая работа не е необходимо да е включен.






Тема А па ти,нови [re: pravil_nick]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано14.08.08 00:48



стига си тормозил тая муха, ми вземи ощастливи некой паяк.





Тема Аааааааааааааахаххаахахаххааххаах!!нови [re: pravil_nick]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано14.08.08 00:49



"...човек, дете, куче..." - не знаех, че трябва да се разграничава човек от дете, и виче верса.





Тема Re: За почивката, морето и любимия...нови [re: HAДEЖДA®]  
Авторky-ky (Нерегистриран)
Публикувано15.08.08 10:44



ех, надеждо добра, сигурно се радваш на много мир и "любов" у дома с трези широко затворени очи





Тема Re: За почивката, морето и любимия...нови [re: Drona]  
Автор princesse_azur (ot prikazkite)
Публикувано15.08.08 11:41



Браво Drona,много ми хареса идеята ти и точно така и аз бих направила!!!Щото колкото по тичаш по един мъж,толкова по ти бяга.

Но,ако аз изкарвам парите,а той си има време бол да твори,слагам му шута и си обирам партакешите.Защото софрите,чистенето,прането,струва повече отколкото да си плащаш наем и да си живееш на спокойствие.

А и да ходи по цели нощи да пие с приятели,това не бих могла да толерирам повече от 2 пъти.



Тема Re: За почивката, морето и любимия...нови [re: kukurjak]  
Автор NikiFin (старо куче)
Публикувано16.08.08 14:53



яяя тъкмо пуснах подобна тема в друг клуб. Е ти линка



Ние сме женени от 4 год и имаме 3 деца





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.