Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:44 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема До колко се променяме всъщностнови  
Автор Gyly (пишеща понякога)
Публикувано05.08.08 14:53



Значи седя си този уикенд и се чудя.... нали се твърди, че всички се променяме малко или много - било с годините, било под въздействие на разни външни фактори, бракове, разводи, съжителства и т.н.
Та значи, бях си решила да се променя, щото нали трябвало ние да се променим, за да променим отношението си към хората и респ. да променим хората с които се срещаме, имаме връзка или други подобни.... обаче, какво се получава.
След близо година опити да се променя констатирах за пореден път, че очевидно това е невъзможно. Колкото и скромен опит да имам в контактите си с противоположния пол установих, че на мен ми се лепят само разни страдащи и недооценени мъже, все по някакъв начин нещастни.... писнА ми бе

наистина ми писнА.... .
Мине се не мине време и някой започне да ми обяснява колко е нещастен и как нищо не е постигнал в този живот, ама не защото не може, а защото държавата, .... бившата..., колегите.... шефовете.... или просто самата ш....а съдба е срещу него.

Ами не знам да плача ли, или да се смея. Верно ли неангажираните мъже на средна възраст (визирам 40 - 50) всички са такива, или просто това е някакъв трик за сваляне на разведени жени

Ами как пък не разбраха че поне на мен не ми се играе на майчица или на ангел хранител. А предполагам, и на останалите жени.

Вероятно нямам шанс да се променя не знам.



Тема Re: До колко се променяме всъщностнови [re: Gyly]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано05.08.08 15:08



И аз доста се чудя, но предполагам, че това е някакъв трик на природата да спасява злеприспособимите в момента.

В смисъл, че на мен не са ми се лепили все такива. Точно обратното- в периоди на криза, привличам грижовни мъже. Даже се чудя дали да не си предизвикам една изкуствена криза.
Има и едно по-просто обяснение. Една част от разведените мъже са такива, именно защото не са били успяващи, поради което, движейки се сред такъв контингент, няма как да не попаднеш и на тях.

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.

Тема Re: До колко се променяме всъщностнови [re: Gyly]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано05.08.08 15:43



Ами спри да излъчваш майчински и ангелско-хранителни сигнали и няма да ти се лепят.


Не е до разведеност, мъжовете от тази порода като видят по-стабилна жена и се лепват за отрицателно време.

Веднага да ставаш безпомощна глезла! Амаха! Ще ми се прави тя на желязна!



Тема Re: До колко се променяме всъщностнови [re: Aлиca.]  
Автор Gyly (пишеща понякога)
Публикувано05.08.08 15:51



Не знам как се прави



Не се правя на желязна, ама и не плача. Що да го правя. (защо няма емотикон за "чеша се по главата"? )



Тема Re: A kakвa?нови [re: Gyly]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано05.08.08 15:52



"Та значи, бях си решила да се променя, щото нали трябвало ние да се променим, за да променим отношението си към хората и респ. да променим хората с които се срещаме, имаме връзка или други подобни...."

Беше твоята промяна?
Външна и вътрешна...поне доколкото можеш да я опишеш...))

Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!



Тема Re: A kakвa?нови [re: LlRA..]  
Автор Gyly (пишеща понякога)
Публикувано05.08.08 15:59



А, външна ... никакъв шанс.

Освен да си освежавам цвета и формата на главата, за друго просто нема начин.

Не, захванах се да се променям себе си значи като персонаж : демек да не си мълча като нещо или някой не ме кефят, по принцип никога не викам, но реших че няма повече да премълчавам. Например.
На никой не дължа обяснения за живота си и за изборите, които правя, освен на дъщеря си. (която е достатъчно ??? голяма, и то там не бих го нарекла обяснения, а по-скоро коментар). И искам, не искам се справям сама, щото не искам да съм задължена после (че все ми беше обяснявано, как ако не са другите, аз къде съм щяла да бъда ... )
ей такива неща

Редактирано от Gyly на 05.08.08 16:00.



Тема Re: A kakвa?нови [re: Gyly]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано05.08.08 16:07



"А, външна ... никакъв шанс. Освен да си освежавам цвета и формата на главата, за друго просто нема начин. "

Лошо ...сори

...всичко започва от външният вид - дрехи, килограми, прическа, прилежен маникюр, малко цвят...фин и елегантен...настроение, усмивка...другото с поставяне на фините граници и напътстване на контакта в желаната от теб посока идва в последствие...това е просто една игра))....както и таргет в определена среда, където да стреляш))
Иначе с това изказване "нЕма начин"...просто НЕМА НАЧИН да намериш това , което искаш...и ти се лепкат разни мрънкалници


Та опираме до старата приказка: 'А какво направи ти за Хамерика))"...хехе

И още едно: "Мъжът управлява света, жената управлява мъжа!"))...т апомисли и над това))
Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Редактирано от LlRA.. на 05.08.08 16:09.



Тема Re: A kakвa?нови [re: LlRA..]  
Автор Gyly (пишеща понякога)
Публикувано05.08.08 16:14



При условие, че винаги съм била с маникюр и дискретен цвят по лицето едва ли се очаква да сложа по-ярък цвят и маникюр, особено на една такава възраст, ако се нарисува една жена едва ли ще изглежда по-привлекателна и интересна.
Освен това ярките цветове никога не са били мои.


Килограмите ми са застопорени от поне 10 години на 62-63 и не смятам да се юркам сега да ги променям. Още повече - не ми тежат
Усмивката - също.

Но всъщност това е една друга тема. По-скоро идеята ми беше за промяната в начина на мислене, на изразяване и на излъчване....

ПП: Всъщност с удоволствие приемам идеи за промяна, но ... все си мисля, че човек е индивидуалност и идеи от въздуха едва ли са най-удачните.

Редактирано от Gyly на 05.08.08 16:20.



Тема До толкова, колкото ни стиска. [re: Gyly]  
Автор Taз (дявол уж)
Публикувано05.08.08 16:22



Ами как пък не разбраха че поне на мен не ми се играе на майчица или на ангел хранител.
Предполагам че точно това правиш. Поне в началото. Пък после, когато се разкрият пред теб биват нападнати.
Резултата - ти за пореден път си убедена че мъжете са мухльовци, а те - че са пълни неудачници. Така ли е?

Всъщност какво очакваш от един мъж? Безчувственост ли, пренебрежително превъзходство ли, агресия ли? Я кажи, щото иначи всички останали попадат в графата неудачници.



Тема Re: A kakвa? [re: Gyly]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано05.08.08 16:24



Ти четеш ли ме въобще правилно...не съм ти казал ада слагаш ярък цвят на ноктите, под маникюр се разбира елегантност на ръцете!...нито да се нарисуваш...споменах думите финес и елегантност!
Под цвят ...защо разбираш ярък цвят...то е ясно че не мога да ти препоръчам нищо /а и не е за това разговора/, защото не те знам...и пр. Така между редовете ...не четеш ли какво искам да ти кажа?

Добре , приемаме, че на външен вид го докарваш...защото това е първият сигнал към природата на мъжа))

Обаче много скачкаш и това определено означава, че промяната ти на начина на мислене, изразяване и излъчване....е още в период на разработка!

По умерено го давай))...и пак повтарям - средата е от значение))...


Щото на некои неудачници , както и да им се държиш))...той пак ще те вкара в депресия ...щото човекът си търси да се разтоварва и да те вкарва в неговият филм...не му дреме за теб))

Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.