Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:43 04.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема опитване цигара  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано05.08.08 09:09



Здравейте, може би темата не е за тук, но моля да споделите опита си. Дъщеря ми на 12г. призна, че е запалила цигара. Така просто решили да опитат с приятелката си. Шокира ме признанието и и не можах да регирам веднага. Какво да предприема


п.с. не спирам да говоря от вредата на цигари и наркотици, но пък аз съм пушач.



Тема Re: опитване цигаранови [re: :)]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано05.08.08 09:13



Ми, нищо не можеш да направиш. Всички сме опитвали. Едни след това са пропушвали, други- не. Според мен честотата на пропушилите в семейства, в които и родителите пушат е по-голяма, но други оспорват това, пък не съм чела статистика. Поне не те лъже детето, а това е добре.

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.


Тема Re: опитване цигаранови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Milley (tender_heart)
Публикувано05.08.08 09:17



Да, добре, че ти казва, все пак това е нещо. Не трябва да изпадаме в паника или нещо такова. Виж, ако забележиш, че ти изчезват цигари от кутията, тогава вече предприемай по-твърди мерки.

"Споделяйте знанията си с други. По този начин ще достигнете безсмъртие." Далай Лама


Тема Re: опитване цигаранови [re: Milley]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано05.08.08 09:21



Предполагам, че ми е казала защото родителите на приятелката и също са разбрали, но все пак е нещо. Чувстваше се ужасно виновна..........



Тема Сега е момента да ги спрешнови [re: :)]  
Автор koм (ветеран)
Публикувано05.08.08 09:27



дай личен пример - нека да види колко трудно е да се откажат цигарите, защото всички в началото си мислим, че няма никакъв проблем - стига да поискаме.


Така - с един куршум ще убиеш 2 заека. И не приказвай прекалено, че на тази възраст децата правят точно обратното, просто за да ти покажат, че могат.




Тема Re: Сега е момента да ги спрешнови [re: koм]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано05.08.08 09:37



А, баш! И аз това щях да пиша.
Или спираш да пушиш, или спираш да говориш.



Тема тъй денови [re: :)]  
Автор caн (звук)
Публикувано05.08.08 09:41



боят не бил възпитателен ...шегувам се ама и аз имам дъщеря


има много гадни картинки и клипчета за пушачите и против тютюнопушенето децата на тази възраст са много впечатлителни ...може да и ги вметваш от време на време и бъди наблюдателен



Тема Re: опитване цигаранови [re: :)]  
АвторMapчeлa (Нерегистриран)
Публикувано05.08.08 12:03



Точно на същата възраст моята дъщеря ме информира, че решили с приятелката й да изпушват по една цигара всеки петък. Помогна една моя леля със съвет. Обясних възможно най-аргументирано, че момичетата които пропушват в ранния пубертет получават по голямо окосмяване като подарък от бушуващата хормонална бъркотия. Примерно - по гъсти мустачки. При моето дете помогна. Днес е студентка и не пуши, о около 17те отново имахме проблем с намерена кутия в якето - там задействах заплахата за спиране на издръжката за екстри. Май помогна - знам ли. В момента не пуши - за сега.





Тема Ми перфектно !нови [re: :)]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано05.08.08 23:50



Казало си е само детето.
Иди с нея сега и купи кутия тежки цигари. После у дома сложи пепелника на масата и я накарай да пуши пред теб - ти не пуши.



Тема Re: опитване цигаранови [re: :)]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано28.11.08 14:03



Щом искаш да триеме, ще триеме, и то яко, да не се оплачеш, че има нещо некоректно! Ще ти давам домашни за триене колкото искаш, накрая ще намразиш бутона за триене, гарантирам ти!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.