Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:50 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема хвърчащата тенджера с бобнови  
Автор AтинянkaтaTaйcън (воин)
Публикувано03.08.08 16:58



Какво е перфектен скандал и каква е ролята му в човешките взаимоотношения?
Според мен той трябва да има поне пет фази:
нагнетяване на напрежението
опит за туширане
взрив
успокояване
мир и любов
Е, може да се стигне до втората и да не се продължи, но прескочи ли се, трябва да се кара докрай.
На мен ми се случи нещо такова, дори гарнирано с летяща тенджера по парабола и хвърчащ от нея боб по друга парабола.
Но по ред. Няма да ви отегчавам с историята, но се случи така, че с мъжот бяхме изненадани от накапалите сливи в малкото му имение и спешно трябваше да вземем мерки за ракията. Освен това нищо не разбираме от правенето й, а само от дегустации. След проведени нескончаеми консултации по телефона от два независими източника, които четяха и научни трудове по проблема, стана ясно, че трябва да почистваме костилките.
Седим и чистим. Мъж се нервира. Обяснявам му, че не трябва да търси икономическата част на нещата, а да живее с мисълта, че правим една бутикова ракия. Той е гладен, защото не е ял цял ден, а е вече 20 ч. Леки нервички и от двете страни. През деня обаче кака ви е сготвила боб, в който е вложила цялата световна кулинария.
Действие второ. Вече е 21 ч, пием ракии и се забавляваме. Обачеееееееее...
Дойде време за боба. Цупене, мръщене, хвърляне на салфетка. Бил безсолен. Да му еба майката, сложих порядъчно сол, но тя самата не соли, просто е кофти. Обясних. Нещата не се оправиха.
Тук вече минаваме на фаза взрив.
Взех чинията му и я изсипах зад себе си. Уточнявам, че сме на плочника пред къщата. След това скочих, влязох в къщата, грабнах тенджерата и я захвърлих с целия си яд в градината тогава видях гореописаните параболи. За да е пълна програмата метнах и черпака, който пикира почти по права линия с винтово завъртане.
Бесът ми не мина веднага. Фучах и трещях, а мъж си полегна гладен и то не в общото легло. Направи се нещо на сърдит.
Последно действие. В 5 сутринта чувам да се хлопат врати и си помислих – е, вече е дошъл моментът да дойде да си легна на мястото и да ми тегли едно ебане. Така и стана.
После и настана мир и разбирателство. И за джибрите, и за манджите.

Та тва беше – бой, ебан и сръбска музика, макар, че първото го нямаше, а музиката беше хеви метъл.

На върха на копието!



Тема Re: хвърчащата тенджера с бобнови [re: AтинянkaтaTaйcън]  
Авторбekъp (Нерегистриран)
Публикувано03.08.08 17:04



ми, ше черпиш по една сливова - хепи енд съ е получИл



саму дет бобъ е отишЕл зян. барем верно си е бил боклучав



Тема Съвсем катонови [re: AтинянkaтaTaйcън]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано03.08.08 17:09



по учебник го давате...


При нас, докато траеше този период вместо боб се хвърляше пепелник през терасата и в добавка а някоя от котките биваше сритвана, ако не се е покрила междувременно...
Наистина ли стана хубава ракията?

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: хвърчащата тенджера с бобнови [re: бekъp]  
Автор AтинянkaтaTaйcън (воин)
Публикувано03.08.08 17:10



Всъщност аз се увлякох в повествованието и изтървах основната си мисъл.
А тя е, че е по-здравословно да направиш скандал, отколкото да мълчиш като пукал и да преживяваш в себе си трагедии. Добре е да се навикаш на някого, та да разбере до какво състояние те е докарал, вместо да се правиш на твърд.
А се научих да викам от един мой главен редактор/да е жив и здрав бай Руси/. то си е цяло изкуство. Опираш в диафрагмата като оперна певица.
Е, не бива да се прекалява, разбира се. Може би в рамкита на 2-3 пъти годишно.



На върха на копието!

Тема Re: хвърчащата тенджера с бобнови [re: AтинянkaтaTaйcън]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано03.08.08 17:11



Я и аз да позяпам в темата, че носталгия ме хваща като те чета!М, еееех!



Дайте от менюто по едно: "Добре дошли!"

Тема Re: Съвсем катонови [re: MamaNetty]  
Автор AтинянkaтaTaйcън (воин)
Публикувано03.08.08 17:11



Не сме я сварили, бре


Сега ферментират джибрите
Ама нетърпеливка!

На върха на копието!

Тема Re: хвърчащата тенджера с бобнови [re: AтинянkaтaTaйcън]  
Авторбekъp (Нерегистриран)
Публикувано03.08.08 17:15



мда - има резон и поука у целата история. дъл да не я ковнем горе у главнатъ тема?





Тема А таканови [re: AтинянkaтaTaйcън]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано03.08.08 17:33



И аз съм стигнала до извода. Аз си мислех, че съм много пекана, като издържам стоически на напъна. И въобще мразя да гледам женски истерии, а и мразя да ме овикват. Вярвай, сигур ще посегна.

Обаче пак не мога бе...пак не го мога това



Carpe diem! Volente deo!



Тема Re: хвърчащата тенджера с бобнови [re: AтинянkaтaTaйcън]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано03.08.08 17:40



Ба ли го? Може би наистина е вид терапия и изпускане на цялото количество пара, ама не ми е в темперамента просто. Викане, крякане, мятане на посуда и бой по половинката ми се струват като излишен разход на моя собствена енергия. Или не са ме предизвиквали достатъчно, де да знам....





Тема Re: хвърчащата тенджера с бобнови [re: AтинянkaтaTaйcън]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано03.08.08 17:49



аз пък вече се направих на поизучил тихите агресии на бившата
оня ден я пробвах с нейните номера, щото ми е вечно с хлапето на сглядите
..................
не очаквах, че толко зловещо е прозвучало, ама е уревала до полиция според мои източници

..............
..............бобец и ракийка?
да ви имам проблемите
....................
абеееееееее
щом ебането е оправило нещата, свиркай си
................
трудно вече навеждам шпагата възпитано
ама мъж ти по-зрял от мен, по твоите думи
и явно е натрупал опит
..................
дай после разказвачка за ракията,
не че я обичам,
ама не съм правил собствена и ми е интересно с преходните моменти




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.