Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:52 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Предиобедни размисли за изневяратанови  
Автор милeйди (шопландеССа)
Публикувано03.08.08 12:21



...и защо се стига до там в една двойка!

Наскоро в полезрението ми попадна един пост,в който мъжът,според неговите думи обичащ жена си,беше се обърнал към тази практика изневяра,защото го бяха лишили от секс и внимание,заради купища други явно по-важни неща.Не го четох целия,защото вече имаше над 100 мнения,а мен ми се завива свят от пост по-дълъг от 50 мнения...както и да е...но този пост ме накара да се размисля,доколко жените наистина са виновни за краха на една връзка,особено ако се радват на любов от страна на полвинките си...

Потънала в грижи за деца,дом ,служба,жената наистина в един момент забравя да дарява с внимание и най-вече СЕКС полвинката си.....някакси няма и желание.То неусетно изчезва и тя отблъсква полвинката си,която търси близост.Сигурно е нормално...Но значи и алтернативния вариант изневяра,трябва да се приема за естествен ход на нещата.Но не се приема!!

Затова женените мъже имат най-малко 2 жени-жената,която му гледа децата и към която той има ангажимент и любовницата,която го дарява със сладострастни мигове,поради невъзможност да ги получи от жената.И после защо всички негодуват,като явно това явление е наистина е логичски правилно стечение на връзка,където официалната полвинка се е отчуждила...



пия мозъци


Тема Re: Предиобедни размисли за изневяратанови [re: милeйди]  
Автор ariel$$ (ветеран)
Публикувано03.08.08 12:30



Щото любовницата не иска да е цял живот любовница! Щото любовницата и тя иска да има деца и мъж с ангажименти към нея! Щото любовницата иска време, средства и внимание, а това става за сметка на семейството.
Преди време обсъждахме издръжката и сумата необходима за издръжка на едно семейство. Та дето се вика средствата за половин семейство не стигат, камо ли за две! Жената да не мислиш, че от много сигурен и хубав живот се напъва и разпъва!



Тема според меннови [re: милeйди]  
Авторбekъp (Нерегистриран)
Публикувано03.08.08 12:32



единствения смисъл да се обсъжда въпросъ "защо" е, ако има бутилка вино и плато съ сирена на масата /респективно - дамаджана шльоковица да обикаля пейката/





Тема Тия мозъцинови [re: милeйди]  
Автор koм (ветеран)
Публикувано03.08.08 12:36



дето ги пиеш - никаква полза няма от тях - да вземеш да ги откажеш по-добре!

Сега - тук е ясно, че жените ще те разпънат на кръст и то с право, но - аз да ти кажа от мъжка гледна точка - това, което си го написала не е норма. Нито поведението на жената, нито поведението на мъжа е норма. Секса, разбира се е много важен в една връзка, но - секса е следствие, а не причина за съществуването на двойката.

А изневярата - там може и един милион мнения да се напишат, но - истината е, че всеки случай е уникален, защото хората, участващи в събитията са уникални.



Тема Re: Предиобедни размисли за изневяратанови [re: милeйди]  
Авторчитaтeлka (Нерегистриран)
Публикувано03.08.08 12:53



не е сексът причината един женен мъж да има две жени - една любовница и една съпруга. ами в разнебитеното му самочувствие. хващат си обикновено любовници, за да си погалят егото. броят на любовниците е обикновено обратно пропорционален на самоуважението и самоувереността му. защото любовницата го гледа в очите, не му пили за неплатените сметки и вноски по ипотеката, не го кара да заведе децата на лекар, няма майка (съответно тъща), която е болна, или луда, или стара, или просто лоша. любовницата е мехлем за душата, няколко екстазни мига в някаква откъсната от действителността среда, ах-ох! и после обратно в гадния живот.

та изводът е - не се женете за комплексари. гаранция, че ще обменяте вагинална микрофлора с други дами. вземете си мъже с нормално самочувствие.





Тема Re: Тия мозъцинови [re: koм]  
Автор lost witch ((???))
Публикувано03.08.08 12:59



Абсолютно съм съгласна - за уникалността на хората, и уникалността на причината за изневярата.

Всичко дадено като причина, че жената е изморена и т.н. е опрвдание, според мен. Не че и аз не съм била "изморена" и "заета с работа" и "...децата", но защо ли винаги е било точно в момент, когато е имало нещо, от което съм била недоволна в партнера, или пък обидена.



Тема Re: Предиобедни размисли за изневяратанови [re: милeйди]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано03.08.08 13:01



Не е баш така. Изневярата е начин на поведение към света, за мен. Правят го хора, които имат чувство за недостатъчност. Ако всичко е наред при самите тях, просто ще те потупат по рамото и ще ти кажат какво ти липсва, а не да изневеряват. Всеки има право на избор. Защо ще отнемат твоето такова? Защото, ако го направят това, с потупването по рамото, ще научат каква е тяхната недостатъчност, а това ги плаши до смърт.
Изневеряват не е само мъж на жена.Тя е във всяко взаимоотношение. Въпрос на почтеност.

Дайте от менюто по едно: "Добре дошли!"



Тема Re: Предиобедни размисли за изневяратанови [re: милeйди]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано03.08.08 13:13



Абе девойко, то ясно, че изневярата е следствие на нещо, ама айде да не я вменяваме само на мъжете, а?? Те не изневеряват нито с лявата, нито с дясната, в много редки случаи - с други мъже. Изневеряват в 99% с жени. И предимно със семейни като тях. Значи - до голяма степен проблемите ни са еднакви. Но по необясними поне за мен причини, се оставят по-лесно да ги гепят. Те тва е проблема.



Тема Re: Предиобедни размисли за изневяратанови [re: tyrsiistina]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревнозелен)
Публикувано03.08.08 13:27



От мненията до тук, твоето най-силно се доближава до онова, което бих написал и аз. Особено с ей това тук съм много съгласен:

Правят го хора, които имат чувство за недостатъчност.

Тва го парафирам от раз. Чувството за недостиг, да добавя и на неудовлетвореност, е основния движещ механизъм на всяка изневяра. Не мога да си представя, че някй ще тръгне да търси чуждо, ако в семейния кръг цари пълнота и задоволеност. И пет пари не давам какво ще изграчат моралист(к)ите. Всяка изневяра има мотив и ако говорим за вина, тя трябва да се търси задължително и у двамата.

the rest is silence


Тема Re: Предиобедни размисли за изневяратанови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано03.08.08 13:33



Точно тук и точно "моралистките" са ми най-сладки!



Дайте от менюто по едно: "Добре дошли!"


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.