Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:38 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Предиобедни размисли за изневяратанови [re: xoxo]  
Авторlivewire (Нерегистриран)
Публикувано03.08.08 18:59



Естествено, що пък ще говори с партньора си. По- добре е да слезе при комшийката, нали? Там по - лесно се говори какъв див, необязден трол е съпругата.



Тема Re: Предиобедни размисли за изневяратанови [re: livewire]  
Авторxoxo (Нерегистриран)
Публикувано03.08.08 19:02



ти тъпа ли си или да?
мисълта ми беше, че ти си говориш, то рупа ли рупа



Тема Re: Много просто......нови [re: милeйди]  
Автор sawana11 (необятна)
Публикувано03.08.08 19:20



Почти всичко което се казва за изневярата е вярно и за първопричината и за последствията от нея.....

Вярно е, че няма два еднакви случая за причините поради които се стига да изневяра, както и няма универсална рецепта за решаването на този проблем... Но каквото и да се е случило в двойката, първо се е скъсала емоционалната и чак след това сексуалната връзка .... затова е толкова трудно възстановяването на равновението ....

Трудностите са в ежедневието, което делиш с половинката си, а с любовника/цата се виждаш в откраднато кратко време, в което емоциите са само положителни - поне в началото.

Ето защо ако прегрешилата половинка предпочете любовника/цата си пред сегашната си половинка, почти винаги след това съжаляват.

Но в общи линии важи правилото - Кой каквото сам си направи и девет села не могат да му го направят!

Живей добре днес, не съжалявай за вчера, но мисли за утре


Тема Re: Много просто......нови [re: sawana11]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано03.08.08 19:30



Айде и теб да те питам - защо изневярата се свързва само със сексуалната връзка на единия от двамата с трети човек????





Тема Re: Предиобедни размисли за изневяратанови [re: xoxo]  
Авторlivewire (Нерегистриран)
Публикувано03.08.08 19:38



Не съм тъпа. Явно ти не обясняваш както трябва.



Тема Re: Много просто......нови [re: HAДEЖДA®]  
Автор sawana11 (необятна)
Публикувано03.08.08 20:03



Който мисли, че изневярата се свързва само със сексуалната връзка на единия от двамата с трети човек нЕма никакъв шанс да си реши проблема, ако въобще иска да го реше де......

Има ги всякакви случаи, но аз лично мисля, че моято половинка например определено се е почувствал пренебрегнат от мен /както и той самия го каза/..... и хич даже и не мисля да се крия, ами си признавам вината..... да, така беше...... не му обръщах достатъчно внимание поради ред причини, които не ме оправдават..... и него не го оправдават бледите му опит да говори с мен, на които аз явно не съм обърнала достатъчно внимание /но ги имаше тези опити/ и така..... влизаш в омагьосания кръг на взаимните обвинения от където можеш да излезнеш само с мъдрост и търпение, ако наистина го искаш.....

Както вече казах, изневярата може и да е само развлечение, може и да е опит да те накарат да обърнеш внимание на половинката си, може и да е сигнал за здравословен проблем на един от двамата партньори.... въобще може да е много неща, но в много редки случаи е само секс и то да ме прощавате, ама ако е така,пак си е здравословен проблем за който ти трябва съответната специализирана помощ......

С две думи - каквото и да е изневярата - тя си е проблем между двама души, който може да се реши само ако и двамата участват в решаването на този проблема.....

Живей добре днес, не съжалявай за вчера, но мисли за утре


Тема Re: Аз пък не съм съгласеннови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор koм (ветеран)
Публикувано03.08.08 21:00



Извърташ. Въпроса е, че след като си почнал да изневеряваш - винаги можеш да намериш неудовлетвореност. А ако си толкова голям куражлия - просто излез от текущата си връзка и - си свободен човек - чукай си който искаш.


Сега - знам, че на практика не е толкова просто. Но търсенето на вина у другия пост-фактум е оправдание, което цели да излекува нечия гузна съвест.




Тема Ре:нови [re: ariel$$]  
Автор милeйди (шопландеССа)
Публикувано03.08.08 21:14



Така е.

С В О Б О Д Н А Т А любовница иска всичко това,което има официалната полвинка.Затова и връзки със свободни любовници не траят много,но пък са най-удобни за женените мъже,защото виждането е много по-лесно. Затва мъжете си търсят главно такива.

След това идват връзките между двама обвързани,което е по-равностойното положение.Срещите са по-нарядко и по стресови,но пък може би така и по-вълнуващи и адреналинови. И няма нищо общо с финансово ангажиране на който и да било към друг,защото те вече си имат другарче с който са ангажирани по този начин и се виждат за отпускащ секс и приятен разговор и после кой от къде е...Нямат общи проблеми,което се отразява благотворно на интимността.

Не,не мисля ,че жената трябва да се разпъва.Жената трябва да работи само дотолкова,доколкото да е в помощ на семейството и по възможност на полвин работен ден-да има време за дом,деца и нея си.Основната тежест за прехраната си е върху мъжа,както е било от както свят светува.
А ако го прави- то или е по необходимост или по неин личен избор със всичките му последствия,едното от които е загуба на либидо...

пия мозъци




Тема Понеженови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор koм (ветеран)
Публикувано03.08.08 21:16



това за морала го каза и по-нагоре... Чудя се дали наистина си вярваш? По-нагоре говореше за (псевдо) християнския морал, но - изневярата е проблем още от преди християнството. Някои хора 10 годишни войни са водили за едната изневяра да си спомним троянската война.
Естествено - не са само моралните аргументи - по-нагоре ти дадох пример, който няма нищо общо с морала. Но - дори и само това да беше - не мислиш ли, че така наречения "морал" е просто сбор от правила, които са се наложили през много поколения и са приети от милиони, защото отговарят на тяхното виждане - така, както го чувстват?

Не - моралът не е пясъчна основа. И нищо лошо не те чака, ако строиш кулата СИ върху своя-собствен морал. Друг е въпроса какъв точно е морала на този, с който строите заедно.



Тема Надежда, отговора е простнови [re: HAДEЖДA®]  
Автор koм (ветеран)
Публикувано03.08.08 21:25



Изневяра е това, което чувстваш като такава.
Досега не съм чул някой да се е развел, защото е хванал другарчето си да чати по и-нет. Обаче - хора, които са се развели, защото са хванали другарчето им да се чука в реалността - тук - в този клуб има всеки ден. Та - си мисля, че след като го преживяват толкова, че да загърбят целия си досегашен живот, да предпочетат всички трудности на самотни родители, че дори и да поставят децата си съзнателно в ситуация, в която не живеят с двамата родители - доста силно преживяване ще да е.
Впрочем - аз също съм двуличник, защото - казвал съм го и друг път - възползвал съм се от изневеряващи. И - кой знае - може и пак да го направя. Обаче - не виждам смисъла да оправдавам това с този, когото всъщност и двамата мамим.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.