Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:17 22.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | >> (покажи всички)
Тема Е тва бешенови [re: милeйди]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано04.08.08 14:34



много гадно....



Тема Re: Хе-хенови [re: koм]  
Автормилeйди (Нерегистриран)
Публикувано04.08.08 15:42



Дължа му-всичко на света,но не и това.Това е нещо ,което не се Д Ъ Л Ж И !!То се дава доброволно...

Мен ако питаш,тази почти година ми се видяха като 10...Но в името на всичко градено заедно дотогава и детето се съгласих опитахме да скалъпим нещата,да мине време,да изчакаме...но нищо не се подобри-само се влоши.Така и не се върна желанието ми за близост.Grace period-а който си дадохме само затвърди решението ни за раздяла.Може да е бил малко,кой знае-никога нямаше да научим- може би ако беше 2 години,вместо да се гътна от депресия и нежелание,щях да се подобря и да си върнем предишните отношения??--е,аз реших да не чакам повече да видя какво ще стане,защото заради себе си и детето си трябваше да съм в добро психическо здраве,а за тогава да постигна това беше необходима раздяла с този човек.

Какво съм използвала моля, моля?- уточнявай се-......

Не аз,а ти изказваш абсурдни твърдения..И той не ме 'хвана',както се изрази-аз му казах...щото съм една използвачка и доя от милионите му,докато се еба наляво и надясно

пък и съм нагла и си му казвам в очите..м?..ахахаха

А ако се притесняваш,дали той е изпаднал в преразход-не беше..тва беше времето с най-малко раходи от моя страна.И всичко ,което беше градил с мен си го запази и го експолатира с друга в момента-така че..като го гледам хич не е толква ощетен.

И досега не съм видяла да се оправдавам с някого и нещо- казвам нещата с истинските им имена и разказвам как се стигна до развод и се позовавам на някакви причини,които не са оправдания- затова предизвиквам бурни реакции...Е,все някой трябва да го прави...



Тема А на меннови [re: Bambi*]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано04.08.08 15:44



ми прилича на роля



Carpe diem! Volente deo!



Тема Нероден Петконови [re: LlRA..]  
Автормилeйди (Нерегистриран)
Публикувано04.08.08 15:49



Ти пък вече ме разведе повторно...чакай,не бързай толква..ХамилЕто и хамиларя тепърва тръгват на път...

Пожьивем,увидим!





Тема Belle de Jourнови [re: koм]  
Авторmilady (Нерегистриран)
Публикувано04.08.08 16:29



Нали повода за този пост е друг пост,в който мъжа се оплаква,че жена му не му пуска с месеци(дали не беше години?) и той се чувства объркан и виновен,защото макар че обича жена си и иска интимност с нея,тя не му дава и той е принуден да си хване любовница.


Сега ,друг е ?са дали тя не върти афера с любовник в работно време,тва са подробности,но е факт,че не пуска на собствения си мъж и го е докарала дотам да ходи на психотерапевт.Тази история ми намерисва с край развод,поради безсексие.

Както и при моя случай- но моят мъж не искаше да си фаща лИбовница,ами се разделихме,както му се полага...

Или френския филм "дневна красавица" с Катрин Деньов...правен толква отдавна.Жена с красив ,богат мъж,която няма желание за секс с мъжа си,но докато той е на работа ходи в дневен бардак и се ебе с най-миризливите шофьори-и така всеки ден до 5 часа-след това се превръщаше в ангел небесен....

Друг пример-родителите на мой приятел: жената го гепва,докато децата(той и брат му) са малки и претърпява шок и затваря спалнята за мъжа си и до ден днешен.Той се алкохолизира,тя качва 50 кила-но остават заедно и си отглеждат децата.Е-това семейство ли е? тя живее цял живот само за децата си-той ,изпъленен с вина и предполагам толква години ходещ по курви и търсещ утеха в чашката.

Друг приемр-същия тоя мой приятел-10 г.връзка с едно момиче.Тъкмо им се ражда им се дете и тя го напуска,защото по нейни думи той вече не я прави щастлива.Незнам дали има алтернативен приятел девойката,но детето беше на 1 година ТЯ КАТО ГО НАПУСНА!Той ми се оплакваше,че се е променила и го правят един път в месеца и то с нежелание от нейна страна.Ето-че не съм единствена....

Пълно е с примери....

А за жената и ролята- стига една жена да го поиска,ти никога няма да разбереш каква роля играе...затова живей със съзнанието,че всички са били тигрици в леглото и ти си the best...какво друго ни остава ако не реалността,която създаваме в нашта собствена глава...

П.С.Изпари ми се желанието с него...т.е.,стана нетърпимо,щото имаше един период в който нямах против интимност,но ми беше безразлично.Докато не дойде фаза да не понасям дори допир с негоНещата градуираха много плавно и постепенно.



Тема Re: Belle de Jourнови [re: milady]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревнозелен)
Публикувано04.08.08 16:31



Бунюел?

the rest is silence


Тема Re: Belle de Jourнови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автормилeйди (Нерегистриран)
Публикувано04.08.08 16:36



Да..1967г. реж.Луис Бунюел



Тема Никой не е казал, ченови [re: милeйди]  
Автор koм (ветеран)
Публикувано04.08.08 19:35



му дължиш точно това.
Абе - не мога да разбера защо понякога някои хора приемат наглостта си за нещо нормално, че дори и се хвалят с нея. Казала му била в очите - браво - много героично си постъпила, няма що! Как да не ти е благодарен човека.
Ай, стига толкова, че ми стана гадно.





Тема Ами - всички тези случаи, коитонови [re: milady]  
Автор koм (ветеран)
Публикувано04.08.08 19:43



си описала плачат за психиатър. Начело с твоя.
И не го казвам като обвинение, а със загриженост. Такъв нарцисизъм много рядко се среща. И ако не вземеш някакви мерки - още много пъти ще настъпваш мотиката.





Тема Ами НЕ.нови [re: милeйди]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано04.08.08 23:51



Буцата замръзнала вода после става на локва - и се изпарява.
Какво ти неясно... от пусто в празно


Чал !




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.