Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:11 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Пътя към изневяратанови  
АвторMapин (Нерегистриран)
Публикувано30.07.08 10:31



Винаги съм искал да споделя със някого това....но тъй като зложелатели много,а и аз съм мнителна личност няка как да го направя със приятели или познати,дори роднини
на 33 съм,семеен съм от близо 7 години,бих казал щастливо,обичам жена си и за нищо на света не бих я напуснал,феерията и чара и са неповторими!Обаче......във началото на връзката ни всичко беше окей,нещата във сексуален аспект бяха чудесни,въпреки че и двамата бяхме студенти ,нямахме стабилни доходи и собствено жилище....сега е точно обратното:и жена ми и аз имаме отлични професии,както и чудесна малка дъщеря,собствено жилище,дори и 2 коли:казвам ви ги тия неща тък като аз персонално не разбирам къде е проблема
След раждането на дъщеря ни жена ми просто отказва всякакъв сексуален контакт със мен,под всякаква форма...а преди сме правили какви ли не дивотии честно казано:)
2 седмици неразположена,през останалото време или е супер изморена,или дундурка малката или я боли я глава я корем...и дори ако не е нищо от тия ми се каза:бе ти лид ли си,малката може да ни види!Стигна се до там,че дори ходих на психолог няколко пъти:той ме увери че проблема бил във мен...а аз не го виждам:нито съм грозен,нито нисък или дебел,спортувам 4 пъти седмично,нито плешив,още по малко пък отношението към жена ми се е променило,дори точно обратно,стига да имам време дори чистя прах,представяте ли си докъде човек може да стигне?
В началото се държах мъжки,казвах си:ебал съм го,имам прекрасно семейство,заради единия секс няма да го развалям,и така близо година издържах....обаче красивите жени във БГ са навсякъде,а и във службата половината колеги са от женски пол,на 60-70% неомъжени..и се стигна до там че само при вида на жена тоя отдолу стоеше по 30мин във състояние мирно,дори ме е хващало срам на моменти честно казано...и така докато на един рожден ден на шефа не пийнах повече и със една клиентка така бурно се оправихме на задната седалка че трябваше да сменям тапицерията на тавана после,още повече че тя приличаше на жена ми тогава
Дори и сегашната ми \"секс партниорка\" прилича на нея,може би подсъзнателно ги избирам такива приличащи на нея
Хормона си е хормон,но съвестта си е съвест,често мисля по въпроса и трудно заспивам,или пък се събуждам по никоето време и вися пред ПСто в размисли...предполагам половинката ако разбере за моя секс живот ше последва моментален развод познавайки я....аз не съм отстъпил фронта между другото,продължавам да си искам...мамка му не съм правил секс със жена си от 3 години!как ше се почувствате ако ви кажат:Бе не ти ли писна?като латерна си,стига със тия перверзии,малката гледа.....

Честно казано незнам как да постъпя...преди време намееекнах да прескочим уж така в бързината през моя психиатър...нема да ви казвам какъв ураган от слова се стовариха на главата ми...а иначе продължавам да си оправям клиентки,дори по ИСК се запознах със една чаровна дама,но казвам ви,не е работа това,покачва му бюджета доста,а и нееднократно съм имал проблеми със някой от дамите..знаете как е,искат си своето,там внимание...че дори и евентуален брак...бе кошмар
Но какво да правя?какво бихте ме посъветвали?така ли да си продължавам със други жени ли да предприема некви крути мерки..то честно казано моя арсенал от мерки се изчерпа...аз дори до любимото и списание писах,дано прочете какво я съветват вътре...бе траги-комедия



Тема Re: Пътя към изневяратанови [re: Mapин]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано30.07.08 10:38



Уауууу, ако това което казваш е вярно, ти имаш голям проблем, няма жена която да може да издържи 3 години без секс, освен ако не мастурбира....или има някакво тежко гинекологично заболяване....това се две остовни причини ти да си без секс.....това го казвам от медицинска гледна точка.

всичко е в ръцете ми .......мамка му



Тема Re: Пътя към изневяратанови [re: Mapин]  
Автордpyra (Нерегистриран)
Публикувано30.07.08 10:46



...Все едно си донор на семе и интересът към теб е изчерпан. Как се отнася жена ти към теб в останалото време?? Три години е страшно дълъг период, през който тя не те допуска до себе си. А тя работи ли?





Тема Re: Пътя към изневяратанови [re: Mapин]  
Автор Дapeнa :-) ()
Публикувано30.07.08 10:47



А защо не поговориш с жена си? Обясни й всичко както на нас, само пропусни онова с клиентките. Кажи й как се чувстваш и че това, което се случва не е нормално, че не искаш да си разваляте семейството, ама си имаш нужди и пр. Кажи й че си объркан и не знаеш какво да мислиш и какво да правиш. Нека тя да предложи някакво решение.
И не ползвай домашното ПС за закачки. Жените не сме толкоз тъпи, има хисторита и пр. Да не се чудиш после от къде ти е дошъл големия проблем.



Тема Re: Пътя към изневяратанови [re: Дapeнa :-)]  
Автордpyra (Нерегистриран)
Публикувано30.07.08 10:54



Добър съвет му предлагате, но тази негова жена не се ли досеща как би могъл да се чувства той през цялото това време в подобна ситуация.
Не се изисква особено усилие-нужно е само тя да се постави на негово място и да се види в положение на жена, оставена без секс от мъжа си цели 3 години...То е притеснително дори и 3 месеца да бяха/ ако няма здравословни причини и пр./
Имат проблем...Чудно ми е тя не изпитва ли потребност и какъв е нейният начин да се справя с хормоните си. Знаем за мастурбиране, но да избереш това, когато до себе си имаш любящ съпруг...хм,странно.



Тема Re: Пътя към изневяратанови [re: Mapин]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревнозелен)
Публикувано30.07.08 10:55



Ако е истина всичко това, мога да ти кажа само едно - не са добре нещата, ама никак даже. Явно си попаднал на асексуален тип жена, а това е напаст божия. Няма отърване. Рано или късно липсата на сексуални контакти ще доведе до срив в отношенията.

Знаеш ли защо не ми звучиш достоверно? Никъде не спомена, че за тези 3 (три!) години това вече не се е случило или поне не е започнало да се случва. Говориш някви глупости за феерия и чар, което е изключително неадекватно за ситуацията, в която си изпаднал.



the rest is silence

Тема Re: Пътя към изневяратанови [re: Mapин]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано30.07.08 11:11



"дори по ИСК се запознах със една чаровна дама,но казвам ви,не е работа това,покачва му бюджета доста"
А какво е ИСК?

И на кого/кое "му" покачва бюджета?



Тема 1. Какво работиш?нови [re: Mapин]  
Автор bugler (бивш ASSASSIN)
Публикувано30.07.08 11:15



2. Жена ти какво работи?

3. Къде правиш секса?



Тема Re: 1. Какво работиш?нови [re: bugler]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревнозелен)
Публикувано30.07.08 11:16



Моля, г-н прокурора, въпроси само по същество



Apropos, съмнявам се че маринчо ще се върне да отговори на въпросите ти.

the rest is silence

Редактирано от Hяkoй, koйтo ce шляe на 30.07.08 11:20.



Тема Re: Анджак, са си по същество янови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор livewire (Annabelle)
Публикувано30.07.08 11:19



2. Жена ти какво работи? = дали има любовник на работата

3. Къде правиш секса? = бягай обратно в час




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.