Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:09 07.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема САМО за да довършанови  
Автор:)))) (Нерегистриран)
Публикувано03.07.08 20:14



вече имам решение от съда излязло - просто ще изчакам да го взема - става въпрос за родителските права! Сега вече ми е спокойно, че никой няма да "влети" изневиделица в живота ни и да обърка дечко, а тази която го е родила, ако иска да заповяда, когато иска да го види! Никой няма да спирам, но и никой вече няма да може да ми побърква детенцето!
Вече ми е спокойно!
Административните простотии не са важни...
Детенце вече никой не може ми го размятва по хотели, чужди къщи и прочие...дори и да се появи!
п.п: нееее не се радвам, че съм сам с него, а че просто вече мога да пресека всяко изумено вмешателство, което да обърка малката главичка! Тя болката остава, но него защитих! Разсипах се, но го защитих!
Без значение кой какво ще каже, аз се чуствам добре и че съм постъпил правилно!
Колко ми се смееха, че е обречена кауза:) Сърцето каза" Бори се за детето си" и аз се борих и то борбата тепърва почва, но...вече поне е друго!
Пращам ви 4 усмивки - 1 за сутрин, за обед, 1 за вечер и 1 за всичко останало:))))



Тема Re: САМО за да довършанови [re: :))))]  
Автор Birdy (*)
Публикувано03.07.08 20:20



Браво, усмивчо и честито


Не знам историята ти, но всеки човек, който се бори за щастието на детето и и печели, следва да бъде поздравен



Тема Честитонови [re: :))))]  
Автор koм (ветеран)
Публикувано03.07.08 20:20



Извинявай - не, че искам да ти помрачавам радостта, ама не разбрах - какво значи: "Детенце вече никой не може ми го размятва по хотели, чужди къщи и прочие...дори и да се появи!"

Нали не смяташ да караш майката да си прекарва времето с детето у вас?

И още - за какво вмешателство се радваш, че вече е невъзможно?

Хайде - наздраве сега. Браво на теб.



Тема И от мен честитонови [re: :))))]  
Автор Taз (дявол уж)
Публикувано03.07.08 20:30



Предполагам че това е етап от живота в който си вложил много усилия, чувства и средства. Заслужаваш похвала за постоянството и енергията с които се бориш за детето си.

И без желание да умаловажавам успеха, бих искал да напомня че всяко едно дете има нужда от жена, която то да чувства като майка.... защото ние мъжете колкото и да сме велики, и загрижени, и какво ли не още - не можем да дадем всичко необходимо от които децата имат нужда.

Късмет на теб и детето



Тема Re: Честитонови [re: koм]  
АвторLlRA (Нерегистриран)
Публикувано03.07.08 20:41



Да бе))...и аз се чудех , като как си представя това че взел родителските права))...то всъщност съм сигурна, че при него става дума за прехвърляне на родителските права...а не за лишаване на майката от същите такива! Това са две различни неща - прехвърляне и лишаване!
Та той не може да забрани на майката да го взема по установен график или повод...и да го разхожда, и да преспива при нея...ако тя иска.
Е ако е решил да се заяжда, да се опъва като проклетия и пр....това е отделен въпрос))
Та и аз му задавам същите въпроси...за какво става дума аджеба



Иначе браво ...малките победи над самите себе си! Започна--довършил! Добре!



Тема Re: САМО за да довършанови [re: :))))]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано03.07.08 22:25



Честито! Много се радвам за теб и за детето! Успех!!!





Тема Re: САМО за да довършанови [re: :))))]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано03.07.08 22:26



За мен си постъпил правилно. Детето трябва да остава при този, който го иска наистина, който поставя неговите интереси пред своите...
Радвам се за теб и твоята победа - тя е победа за живота и спокойствието на малкото човече, да е живо и здраво!
Връщам ти усмивката за всичко останало...



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: САМО за да довършанови [re: :))))]  
Автор ellfa (объркана)
Публикувано03.07.08 22:39



Заслужава си да си усмихнат!Нека така да те вижда детенце!Много е важно и за двама ви!





Тема Пич,нови [re: :))))]  
Автор jamie (не знаеш кой)
Публикувано03.07.08 23:36



бъркаш маратона с бягане с препятствия.
Спокойно - всичко едва започва. Дръж добро темпо - винаги на крачка пред нея





Тема Re: Пич,нови [re: jamie]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано04.07.08 00:45



Абе .. ти се пообърка. Не идеше ли реч за дете ?!?





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.