Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:05 17.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Що за 4овек е това?нови  
Автор huelca (непознат )
Публикувано02.07.08 15:49



Кажете ми какво да правя? Историята запо4на така Познавах го от месец. обажданиа по тел., среб6ти за по кафе..ни6то интересно. След месец ме покани да изкараме заедно ваканциата. По сте4ение на обстоятелствата нямах никакви планове и се сьгласих. 10 дена. Страхотно беше...Най готиния мьж в живота ми..След ваканцията се 4увахме само по телефона/ той е в друг град/. След 2 месеца отидох при него. запозна ме сьс семейството си, приятелите си..предложи ми брак....годежен прьстен с диамант и т.н. т
Аз му казах, 4е ми трябва време да помисля. Мислих о6те месец и се сьгласих. Тьй като сам разведена и имам дете си отидох в софия да взема детето, да напусна работа.....Два дена след като се прибрах, се обади и каза, 4е е размислил. По добре сега да прикл. вси4ко, отколкото след година......След 5 дни каза, ела 6те опитаме...з
В момента, ве4е 6 месеца живеем заедно. Грижи се за дь6теря ми пове4е отколкото аз и баша и някога сме го правили/ за 7 години/.
Но с мен е студен, не говори, не иска да излизаме никьде заедно , освен на семейни празници. С приятелите си излиза винаги сам. Не желае да се запознае с мойте приятели/ не го казва в прав текст, но виждам, 4е няма желание/, не иска да прекараме заедно ваканцията, нито по4ивните дни...абе не правим ни6то заедно. Спря да говори за сватба, никакви планове за бьде6те. Ту иска бебе, ту не иска...Опитвам се да говорим, но не се полу4ава. каза ми, 4е е такьв и ако не ми изнася да си тругвам.



Редактирано от huelca на 02.07.08 15:52.



Тема Re: Що за 4овек е това?нови [re: huelca]  
Автор med_elin (spirit)
Публикувано02.07.08 16:01



Тръгвай си! Такъв не ти трябва! Побързай, че детето ти ще вземе да се привърже и после става по-трудно. Аман от такива неориентирани типове... Като не знае какво иска... да хваща гората. Търси си някой, който е наясно със себе си и може да ти предложи това, което очакваш от него!



Тема Re: Що за 4овек е това?нови [re: huelca]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревнозелен)
Публикувано02.07.08 16:03



Че тоя човек е като ветропоказател бе. Тежък казус, нека се произнесат експертите в клуба.



Тема Re: Що за 4овек е това?нови [re: huelca]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано02.07.08 16:06



Цифричките 4 и 6 и правописните грешки при редактирането на текста ли ги добави?


Баси! На мен ми се насълзи погледа, докато прочета тези неграмотни писаници, пък ти чакаш някой да те вземе и да се самоосъди цял живот на подобни мъки.


Ми изнасяй се. Поне ще си задържиш годежния пръстен с диамант, може добри пари да му се вземат, ако диамантът не се окаже цирконий.



Тема Re: Що за 4овек е това?нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор huelca (непознат )
Публикувано02.07.08 16:06



и забравих да кажа, 4е не спим в една стая. Не иска. Намира си при4ини. И секс един пьт в седмицата...........



Тема Re: Що за 4овек е това?нови [re: huelca]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревнозелен)
Публикувано02.07.08 16:07



Един път в седмицата не е толкова зле, има и по-тежки случаи





Тема Re: Що за 4овек е това?нови [re: Aлиca.]  
Автор huelca (непознат )
Публикувано02.07.08 16:09



трудно ми е да пиша, за6тото не сам бьлгарка а и нямам кирилица.
А прьстена го изгубих като ходих на ски





Тема Re: Що за 4овек е това?нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор huelca (непознат )
Публикувано02.07.08 16:10







Тема Re: Що за 4овек е това?нови [re: huelca]  
Авторcopadevino (Нерегистриран)
Публикувано02.07.08 16:12



Не спите в едно легло? Божкеее...че аз ако не се гушна нощем до любимия, да ме обгърне отвсякъде като малко дете за какво сме заедно тогава...



Тема Re: Що за 4овек е това? [re: huelca]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано02.07.08 16:53



истински мъж,как кво е, помисли малко и ще видиш че той е англичанин по природа" Да обещаеш е чест,да го изпълниш е глупост", това се е случило с теб



всичко е в ръцете ми .......мамка му


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.