Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:00 27.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Що за брак е това и има ли любовта почва у нас?нови  
Авторmladata lubovnica (Нерегистриран)
Публикувано27.06.08 16:20



Здравейте,

пиша тък тъй като се чувствам объркана , игубена и гузна.
Историята ми е много позната на повечето от вас - неусетно се влюбих в по-възрастен и много заможен мъж, със собствен бизнес, с голям хъс, умен, готин ..много хубав. Влюбих се в него още в първите 10 минути, в които се запознахме...
Големия проблем за мен е яе той има жена и две деца. Той е на 40, аз на 24. Децата са около 10 годишни...
В самото начало той ми каза, че има съпруга и живее с нея...Въпреки, че не исках да се забърквам в такава каша се сближихме много и започнахме да се виждаме по 2-3 пъти седмично, да се чуваме, да бъде все по-близки. Това продължава близо година...
През това време не малко пъти съм посещавала дома му....спалнята му...трапезарията му....когато разбира се е празно...но се питам, ако този брак върви кой мъж би пуснал любовницата си в леглото на собствената си жена?
Тя никога не му звъни и в тази къща няма женски принадлежности, само мъжки и детски...Той е много грижовен баща, което ме радва толкова много...
Със семейството си прекарва празниците и ваканциите...
Никога не сме говорили за планове и отношения...аз се страхувам да питам...не мисля че какъвто и да е отговор ще бъде хубав - нито искам да го развеждам ако семейството му е добре, нито искам да играя втора цигулка...
За съжаление съм толкова влюбена в него, че за момента някак преглъщам всички негативи...Отношенията ни са прекрасни, романтични...Секса е страхотен и се чувствам много желана...За съжаление никога не остава за през ноща с мен....въпреки, че казва че ме иска...
Какво д направя? Да говоря с него и какво да попитам? Да загърбя всичките си чувства и да избягам? Как да постъпя?
Чувствам се толкова жалка и едновременно толкова влюбена....Когато е наоколо просто съм щаслива.



Тема Re: Що за брак е това и има ли любовта почва у нас?нови [re: mladata lubovnica]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано27.06.08 16:24



момиче,бягай докато е време,не ти трябва такава връзка,губиш прекрасни години докато си с човек който няма да се разведе,а и ти сама казваш че не искаш това?но мислиш ли го наистина?щом продължаваш цяла година с него,значи чакаш нещо? но най добре бягай,дори и да го обичаш до болка...има толкова мъже по света,и то свободни



Неискам хората да са прекалено мили с мен,така си спестявам усилието да ги харесвам

Тема Ти знаеш отговорът...нови [re: mladata lubovnica]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано27.06.08 16:26





Carpe diem! Volente deo!



Тема Re: Продължавай да бъдеш щастлива!нови [re: mladata lubovnica]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано27.06.08 16:27



Докато натрупваш житейски опит!



Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re: Що за брак е това и има ли любовта почва у нас?нови [re: !!Фakличka!!]  
Авторнe (Нерегистриран)
Публикувано27.06.08 16:28



Багайййййййййй и не се обръщай. Ще преживееш болката и после ще се смееш на глупостта си през тази изгубена за теб година!



Тема Re: без думи останахнови [re: mladata lubovnica]  
Авторнeлюбoвницa (Нерегистриран)
Публикувано27.06.08 16:29



неусетно се влюбих в по-възрастен и много заможен мъж, със собствен бизнес, с голям хъс, умен, готин ..много хубав.
Питам защо веднъж за разнообразие не се влюбите в някой беден човек и не толкова хубав, ей това не разбирам





Тема Re: без думи останахнови [re: нeлюбoвницa]  
Автор abettor (няма значение)
Публикувано27.06.08 16:33



Ми той може и да е такъв. Но усещането за красота, богатство, внимание, хубав секс и прочие винаги е субективно.





Тема Re: без думи останахнови [re: abettor]  
Автор mladata lubovnica (непознат )
Публикувано27.06.08 16:35



Когато го срещнах първите пъти не знаех нито че е толкова богат, нито че е толкова женен ...2 месеца ме преследваше.
Какво ще кажете за моето присъствие в неговия дом? Много ме смущава тази мисъл...кой здраво мислещ стъпил на краката си мъж , държащ на брака си ще го направи? не е ли странно , неморално и ...



Тема Re: и аз така си помислихнови [re: abettor]  
Авторнeлюбoвницa (Нерегистриран)
Публикувано27.06.08 16:36



да, бе, да





Тема Re: Що за брак е това и има ли любовта почва у нас?нови [re: mladata lubovnica]  
АвторLosty (Нерегистриран)
Публикувано27.06.08 16:36



Много са ми интересни такива като теб.Няма да те класифицирам,сещай се.
Ама не мога да се въздържа.... За мен си жалка и еФтина.
Но животът е твой и ти си знаеш най-добре как да го съсипеш.
Може би говоря така , защото аз пострадах от един наглец като теб.
Каквито и проблеми да има семейството му , то все още е семейство и е редно
да си ходиш.
Пожелавам ти никога да не ляга друга жена в леглото на твоето семейство.

Баси, явно още много деца ще виждат един от родителите си само в неделя.
И всичко се прави или разрушава в името на таз гад лИбоФта....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.