Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:32 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Що за брак е това и има ли любовта почва у нас?  
Авторmladata lubovnica (Нерегистриран)
Публикувано27.06.08 16:20



Здравейте,

пиша тък тъй като се чувствам объркана , игубена и гузна.
Историята ми е много позната на повечето от вас - неусетно се влюбих в по-възрастен и много заможен мъж, със собствен бизнес, с голям хъс, умен, готин ..много хубав. Влюбих се в него още в първите 10 минути, в които се запознахме...
Големия проблем за мен е яе той има жена и две деца. Той е на 40, аз на 24. Децата са около 10 годишни...
В самото начало той ми каза, че има съпруга и живее с нея...Въпреки, че не исках да се забърквам в такава каша се сближихме много и започнахме да се виждаме по 2-3 пъти седмично, да се чуваме, да бъде все по-близки. Това продължава близо година...
През това време не малко пъти съм посещавала дома му....спалнята му...трапезарията му....когато разбира се е празно...но се питам, ако този брак върви кой мъж би пуснал любовницата си в леглото на собствената си жена?
Тя никога не му звъни и в тази къща няма женски принадлежности, само мъжки и детски...Той е много грижовен баща, което ме радва толкова много...
Със семейството си прекарва празниците и ваканциите...
Никога не сме говорили за планове и отношения...аз се страхувам да питам...не мисля че какъвто и да е отговор ще бъде хубав - нито искам да го развеждам ако семейството му е добре, нито искам да играя втора цигулка...
За съжаление съм толкова влюбена в него, че за момента някак преглъщам всички негативи...Отношенията ни са прекрасни, романтични...Секса е страхотен и се чувствам много желана...За съжаление никога не остава за през ноща с мен....въпреки, че казва че ме иска...
Какво д направя? Да говоря с него и какво да попитам? Да загърбя всичките си чувства и да избягам? Как да постъпя?
Чувствам се толкова жалка и едновременно толкова влюбена....Когато е наоколо просто съм щаслива.



Тема Re: Що за брак е това и има ли любовта почва у нас?нови [re: mladata lubovnica]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано27.06.08 16:24



момиче,бягай докато е време,не ти трябва такава връзка,губиш прекрасни години докато си с човек който няма да се разведе,а и ти сама казваш че не искаш това?но мислиш ли го наистина?щом продължаваш цяла година с него,значи чакаш нещо? но най добре бягай,дори и да го обичаш до болка...има толкова мъже по света,и то свободни



Неискам хората да са прекалено мили с мен,така си спестявам усилието да ги харесвам

Тема Ти знаеш отговорът...нови [re: mladata lubovnica]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано27.06.08 16:26





Carpe diem! Volente deo!



Тема Re: Продължавай да бъдеш щастлива!нови [re: mladata lubovnica]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано27.06.08 16:27



Докато натрупваш житейски опит!



Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re: Що за брак е това и има ли любовта почва у нас?нови [re: !!Фakличka!!]  
Авторнe (Нерегистриран)
Публикувано27.06.08 16:28



Багайййййййййй и не се обръщай. Ще преживееш болката и после ще се смееш на глупостта си през тази изгубена за теб година!



Тема Re: без думи останахнови [re: mladata lubovnica]  
Авторнeлюбoвницa (Нерегистриран)
Публикувано27.06.08 16:29



неусетно се влюбих в по-възрастен и много заможен мъж, със собствен бизнес, с голям хъс, умен, готин ..много хубав.
Питам защо веднъж за разнообразие не се влюбите в някой беден човек и не толкова хубав, ей това не разбирам





Тема Re: без думи останахнови [re: нeлюбoвницa]  
Автор abettor (няма значение)
Публикувано27.06.08 16:33



Ми той може и да е такъв. Но усещането за красота, богатство, внимание, хубав секс и прочие винаги е субективно.





Тема Re: без думи останахнови [re: abettor]  
Автор mladata lubovnica (непознат )
Публикувано27.06.08 16:35



Когато го срещнах първите пъти не знаех нито че е толкова богат, нито че е толкова женен ...2 месеца ме преследваше.
Какво ще кажете за моето присъствие в неговия дом? Много ме смущава тази мисъл...кой здраво мислещ стъпил на краката си мъж , държащ на брака си ще го направи? не е ли странно , неморално и ...



Тема Re: и аз така си помислихнови [re: abettor]  
Авторнeлюбoвницa (Нерегистриран)
Публикувано27.06.08 16:36



да, бе, да





Тема Re: Що за брак е това и има ли любовта почва у нас?нови [re: mladata lubovnica]  
АвторLosty (Нерегистриран)
Публикувано27.06.08 16:36



Много са ми интересни такива като теб.Няма да те класифицирам,сещай се.
Ама не мога да се въздържа.... За мен си жалка и еФтина.
Но животът е твой и ти си знаеш най-добре как да го съсипеш.
Може би говоря така , защото аз пострадах от един наглец като теб.
Каквито и проблеми да има семейството му , то все още е семейство и е редно
да си ходиш.
Пожелавам ти никога да не ляга друга жена в леглото на твоето семейство.

Баси, явно още много деца ще виждат един от родителите си само в неделя.
И всичко се прави или разрушава в името на таз гад лИбоФта....



Тема Re: без думи останахнови [re: mladata lubovnica]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано27.06.08 16:37



отвратително е,но пък ти нямаш ли акъл?не ти ли е неудобно да ходиш там,да лягаш на спалнята на която спи с жена си?

Неискам хората да са прекалено мили с мен,така си спестявам усилието да ги харесвам



Тема Re: Що за брак е това и има ли любовта почва у нас?нови [re: mladata lubovnica]  
Авторkary (Нерегистриран)
Публикувано27.06.08 16:38



Мацка, само в клуб 70-100 май не си пуснала тази тема!





Тема ЛЮБОВТА Е ВЕЛИКО НЕЩОнови [re: mladata lubovnica]  
Автор Laugh (NAVIGARE)
Публикувано27.06.08 16:41



наслади с е на лЮбовта си, ако ти отмине отмине тъкмо Ще се спаси оЩе едно "семейство"



ако ли пък неЩата отидат към брак с пи4а.....ммм не те съветвам... голяма разлика

моят пръв брак имаШе то4но тази разлика в годините, да оби4ахме се много,даже и сега:))) но да ти кажа разликата запо4ва да си се 4увства, не е заради секса повярвай и аз така мислех опасността дойде от друго място, липса на живец за ежедневни неЩа, ако ЩеШ даже разлика в разбиранията за политика, възпитание на деца и т.н
сега го виждаШ сериозен и отговорен ама слд 16 г. (направи леки из4исления) когато ти Ще си в силата си, той Ще иска да си стои по пантофки в къЩи и т.н
Ще запо4не да ти екстраполира собствените си проблем4ета и страхове върху теб, на тебе Ще ти с е излиза с приятели, той Ще те ревнува, абе.....

изживей си мига сега, за брак съвет от опит , млад мъж за да те дърпа напред с енергията си, с оптимизъм с нови идеи...

сигурността е хубаво неЩо, но на 35 Ще видиШ, 4е ти сама ве4е Ще си си я подсигурила сигурността и тогава накъде

а и ако приемеШ факта, 4е Ще си "майка" на 2 деца плЮс и ваШето като дойде, не е лесно, но ти Ще направиШ избора си,

в резЮме не слуШай никой, съвети не, ти си реШи
запомни ве4ер когато останете сами, Ще бъдете ти и той в леглото нали така? ако това е което желаеШ наистина действай:)))




Редактирано от Laugh на 27.06.08 17:02.



Тема Re: без думи останахнови [re: mladata lubovnica]  
Автор abettor (няма значение)
Публикувано27.06.08 16:41



Не мога да ти отговоря. Не съм канил жена в дома си, когато бях женен. Но съм канил женена дома в дома си, когато бях свободен.
Въпрос на усещане е, на човек.
При всички случаи, ако си млада, тази връзка не е за теб.



Тема Re: Що за брак е това и има ли любовта почва у наснови [re: kary]  
Автор mladata lubovnica (непознат )
Публикувано27.06.08 16:43



Пуснах темата в много клубове, защото има много страни, от които моженм да погледнем..

Относно спалнята - казвам отново - няма женски принадлежности. Той казва, че жена му спи в друга стая...

Попринцип съм самостоятелна и финансово не завися от никого освен от себе си...нито от родители, нито от него или някой друг..имам хубава работа....

Не искам да го развеждам, но ако той е стигнал до там да ме води у тях, да не спи в едно легло, да не си говори с нея, да не се виждат, освен пред децата...?Тогава дали това не е любов? Или е само секс ?
Друг е и проблема с голяма фирма, имидж и т.н....



Тема Re: и аз така си помислихнови [re: нeлюбoвницa]  
Автор abettor (няма значение)
Публикувано27.06.08 16:43



Кво ми дабедакаш? Точно така си е :)



Тема Re: Що за брак е това и има ли любовта почва у наснови [re: mladata lubovnica]  
Авторkary (Нерегистриран)
Публикувано27.06.08 16:46



Ма мола ве, ко ми се обясняваш, подробностите не ме интересуват, опраай се ...



Тема Re: Що за брак е това и има ли любовта почва у наснови [re: mladata lubovnica]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано27.06.08 16:46



е,айде сега,пак клишета,аз съм независима,ма той е много богат...
няма женски принадлежности?не си ли се замисляла че може да живее само с децата си и да няма никаква жена и просто да те изпитва в момента?щом има много пари може да те подлага на изпитания за да види обичаш ли го или си с него заради парите му?
но след като знаеш че е женен е грозно да влизаш в къщата му дори
дано някой ден не си на мястото на жена му(ако има такава де)

Неискам хората да са прекалено мили с мен,така си спестявам усилието да ги харесвам



Тема Re: Що за брак е това и има ли любовта почва у нас?нови [re: mladata lubovnica]  
Авторnativus (Нерегистриран)
Публикувано27.06.08 16:57



Този въпрос мисля ,че трябва да го зададеш на него.Но също така си мисля,че никога няма да го направиш,защото те е страх от вероятния отговор.Знае ли човек ...в момента сме разделени със съпруга ми,заради -младата любовница- той се раздели и с нея,защото споменала нещо за децата му,което не му харесало,въпреки че дълго време мислеще, че ще е добра заместничка.При теб може да е друго Животът е шарен и луд.



Тема Re: Що за брак е това и има ли любовта почва у нас?нови [re: mladata lubovnica]  
Автор Gyly (пишеща понякога)
Публикувано27.06.08 17:04



И на теб да ти кажа - бегай!
Разликата във възрастта си е нещо сериозно, особено като минат години. Това първо.
И второ - ич не им вервам на текива, дето обясняват как нямат никаква комуникация с жена си, ама... нали... ти просто си в ролята на завоевание, с което човекът се фука пред приятели, по мъжки.
Колкото и да е свестен.



Тема Re: Що за брак е това и има ли любовта почва у нас?нови [re: Gyly]  
Авторлoвeц (Нерегистриран)
Публикувано27.06.08 17:09



Мъжката изневяра понякога заздравява семейството...
Въпросната многоуважавана съпруга може да е в чужбина или да се грижи за болен роднина... а съпруга си "спортува" с любовницата и си сънува своята жена....
За това от как свят светува има публични домове...



Тема "Синдром на междуразкрачието" №1258нови [re: mladata lubovnica]  
Автор ASSASSlN: (специалист)
Публикувано27.06.08 17:12



Синдромът се характеризира с бързо, светкавично влюбване на девойчето в женения Казанова. Бързо се преминава към бесен, луд секс. Девойчето хвръква към облаците. Започва да се вози върху тях.

Да, ама постепенно облаците стават купесто-дъждовни, руква дъжд, облаците изчезват, девойчето пада в калта, изгрява слънце, девойчето бавно изсъхва, става и се чуди кой път да хване.

Болестта продължава от 3 месеца до 3 години.

-----------------------

Девойчеее (колкото сина ми си), отваряй бързо парашута и се приземявай докато е време. Зарежи ги тия влюбваници, които ще ти разбият душата.

Абе, моме! Толкова ли не разбираш, че те използва само за секс? А?

Айде, поплачи си хубаво, измий си после лицето и давай смело напред. Да не вземеш да паднеш духом??? Ааа, НЕ. Горе главата. Животът ти още не е започнал.





Редактирано от ASSASSlN: на 27.06.08 17:13.



Тема Re: Що за брак е това и има ли любовта почва у нас?нови [re: mladata lubovnica]  
Автор simonetta (скитник)
Публикувано27.06.08 17:14



16 години не са 4ак толкова голяма разлика. в моя слу4ай са много пове4е .от ли4ен опит ..... един ден Ще си биеШ главата като станеШ на 45



Тема Re: Що за брак е това и има ли любовта почва у нас?нови [re: Gyly]  
Автор Laugh (NAVIGARE)
Публикувано27.06.08 17:28



и това е вярно
и аз ве4е не им вярвам, абе аз коте те оби4ам страШно:))) тя жена ми ряпа да яде, аз не я оби4ам , е ама си лягаме в едно легло де:))) е правиме секс, ама без лЮбов:)), надървих се и тя ми беШе под ръка:)))))

а и приятелите му, лелле ПеШо каква мацка завъртял виде ли:)) апа оная злоба жена му с рога, а:)))

абе зарежи тука всекви филми ги знаеме ние...

е тя малката оЩе не знае какви 2 4е и 3 игри съЩествуват:)) абе да си гледа живота и да не и пука, дето казваШе една приятелка вземи каквото можеШ с пълни Шепи, ако е писано да стане Ще стане , ако не...по добре:))



Тема Re: Що за брак е това и има ли любовта почва у нас?нови [re: simonetta]  
Автор Laugh (NAVIGARE)
Публикувано27.06.08 17:31



абе голяма си е разликата бе скъпа,

разлика до 10 г. само
вси4ко друго е в пове4е



Тема Re: Що за брак е това и има ли любовта почва у наснови [re: Laugh]  
Автор mladata lubovnica (непознат )
Публикувано27.06.08 17:36



разликата не ме притеснява ...живяла съм 2 години с мъж с 12 години по-възрастен от мен...
притеснява ме използването, само секса ...семейството...

притеснява ме, това че съм добър човек, че се справям сама...че съм си мислила, че това никога няма да ми се случи...хубава съм - така казват...може би даже много хубава...притеснява ме какво да му кажа? как да спрем да се виждаме, когато за мен това е глътка живот, радост, спокойствие....
преди си мислех, че ще мине месец- два и всичко ще свърши...но уви....

Болезнено е да призная и пред себе си че това е безсмислено, че е глупост....че е щуротия....

Жена му си е съвсем наред ....не я познавам, но често се засичаме по кръстовищата ...не съм я виждала от близо....



Тема Re: Що за брак е това и има ли любовта почва у нас?нови [re: Laugh]  
Автор simonetta (скитник)
Публикувано27.06.08 17:41



в стандартните слу4аи да при мен тя е 26 години



Тема А стига бе!нови [re: simonetta]  
АвторLosty (Нерегистриран)
Публикувано27.06.08 18:07



Б@си ! Дано да си на 20. Ако не си .....дано се обичате.??????????????
Него го разбирам.Теб...трудно.



Тема Re: Що за брак е това и има ли любовта почва у наснови [re: mladata lubovnica]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано27.06.08 18:23



Леле, какви каши си дробят хората!
Как е възможно да се чукаш в леглото на някоя си? В същото това легло, в което тоя (твоя любим?!) щв чука нея по - късно?
Какво може да ти харесва в такъв човек? Може ли човек, който лъже по подобен начин, да е свестен?
Не си успокоявай съвестта с това, че "ако бракът им вървеше, той щеше ли да пусне друга жена в леглото на жена си?"
Ако бракът им не вървеше и той беше нормален човек, щеше да се разведе с жена си или, поне, в момента, в който ляга с друга, да е вече разделен с нея и да не спи в нейното легло.
А, ти, ако уважаваше себе си поне малко, не би легнала в леглото на жената, която заместваш. Докато нея я няма.
Съжалявам, не знам дали съм права или не, но това е мненито ми.



Тема Права си!нови [re: Markizata]  
Автор Losty (Honour&dignity)
Публикувано27.06.08 18:53



Един път и ти да се изправиш, та да ти види човек снагата.
Че все си седнала напоследък.
И аз съм на тва мнение деба и наглеците(и женски, и мъжки

)

Изгубих всичко, но намерих себе си.

Тема Re: С най-добри чувства.....ще възкликнанови [re: mladata lubovnica]  
Автор flambe (въртолетина)
Публикувано27.06.08 19:08



още една гоооляяма бяла птица на хоризонта


Като начало спри да търсиш всякакви коствени доказателства дали семейството му върви или не...За съжеление жените имаме ужасното качество да размишляваме с неподозирано настървение върху жестове, думи, обстоятелства, които да ни подскажат какво се върти в душата и главата на един мъж. И разгадавайки скритите знаци, разбулвайки мистериите на неговите чувства да обмисляме стратегии и храниме надежди в голямото светло, необозримо...и още, и още бъдеще..... Дано си се размяла, защото това ще е доказателство, че си разбрала колко абсурдни са ти размишленията и в какъв капан си....
Дай си сметка ти какво искаш, неговия брак си е негов проблем. Не можеш да си прецениш по този начин шансовете, щото какво става иначе: щом брака му не върви значи аз съм с повече козове...да ама нали уж трябва да ме обича,а не да съм патерица за семейните му проблеми???
Така че стига се взира в неговите проблеми, действия и постъпки. Може наистина да не се понася с жена си, може пък и тя да е чужбина или другаде. Дай си време какво и как искаш и тогава ако имаш сърце го поискай и от него...И тогава решавай, само за бога спри да ги ровиш толкова нещата.. за тебе ще е изключително нездравословно...
Вземи постави на дневен ред твойта личност, пък после каквото стане..




Някои неща са толкова сериозни, че за тях може да се говори само на шега!

Тема Re: Безотговорност спрямо себе си!нови [re: mladata lubovnica]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано27.06.08 19:44



Ти трябва да се оглеждаш за млад симпатяга, за който да се омъжиш и да си родите деца, не да блееш по женен чичка! Губиш си времето в надежди-говежди! Да си жена в зряла възраст, вече с деца - хайде как да е, ще се позалъжем временно, че тази изтория ти се отразява по някакъв начин благотворно, или поне отчасти ти изнася. Но ти? Защо се задоволяваш с половинчатости, мило дете?

Задай си въпрос, ако той не беше толкова лъскав откъм положение, дали щеше да е толкова готин? Представи си, че изпадне и се наложи да си заработва хляба по непрестижен начин - пак ли ще го обичаш? Защото не е и толкова невероятно...

А той дали те обича не е толкова важно. Тъй де, да гледаме какво ви се случва на практика. Защото любов, любов, но хората си правят сметка за най-различни неща и обикновено не си развалят статуквото. Неразбории с разводи, коли, къщи и други иманета; неизбежен преходен катаклизъм в социален и битов план, пък и хората говорели... Трудно би било за изтърпяване, повечето не могат, пък и както каза един мой съученик в подобна ситуация: "Ама, ти знаеш ли колко струва един нов диван!"

Не се залъгвай...а и какъв ти "само секс", то на такъв и ебането му толкова! Защото по-добре без хич, отколкото чат-пат, според мен.

И въобще, дотук за теб виждам само негативи.



Тема Re: без думи останахнови [re: нeлюбoвницa]  
Автор Haдя-Haдя (Двойната Надя)
Публикувано27.06.08 23:21



ти ще вземеш да отречеш еволюцията, май

Terror incognita


Тема Re: Мило момиченови [re: mladata lubovnica]  
Автор heyhey (новак)
Публикувано28.06.08 00:03



твоите чувства към този човек са ТВОЕТО богатство. Както и когато и да свърши това си ТИ обичала... и тази любо е разцъфтяла защото човекът отсреща е бил пълноценне и адекватен.
Мъжете стават наистина мъже след 30г, и то ако изобщо им е заложено да станат. А успели и зрели мъже- около 40г. Имаш връзка с човек който е в апогея си и когото има за какво да харесваш и обичаш. Изживей си го. Той не е малък, достатъчно голям е за да си взима решенията и то с ясно съзнание. Затова ако не си ти ще е някоя друга и принципно отговорността за неговото семейство си е негова, не твоя.
НО..
Не бъркай чувствата със семейството и изобщо да не ти хрумва да тръгнеш да го развеждаш ти. Просто шамарът за тебе ще е прекалено силен. жените много обичаме да завладяваме и да си припикаваме територията, но мъжете на тази възраст не позволяват да ги третират като територия/ако имат поне малко мозък в главата/.Семейството е начин на живот... този начин на живот който го е направил такъв какъвто го обичаш. И е нещо толкова основополагащо, част от неговото аз. А ти... ти си лукс от който лесно може да се откаже, ако се наложи. Не обременвай и не опорочавай своите чувства и връзката ви в борбички за територия, за създаване на семейство с него и т.н.
Съвсем не всички връзки трябва да завърат с брак и деца, тези неща обикновено разкапват връзката защото са БРЕМЕ за любовта. Той го знае, вземи го разбери и ти. Ако искаш семейство- оглеждай се за мъж подходящ за семейство, този е подходящ за друго. Разделяй нещата... софианки масово се женят на по 30, 30 и.. и на твоята възраст бягат от връзки които биха се трансформирали в брак, защото им се живее и си им е много добре. ти като си само на 22г защо се навираш между шамарите, деца ли ти се гледат, какво...
или бъркаш любовта с жаждата да власт над мъжа и съответните му финоноси, соц. статус и др.
Опитай се да бъдеш честна поне пред себе си и си отговори кое искаш мъжа или контрол и да имаш на разположение "законно" екстрите които вървят комплект с него.

Ако само и наистина го обичаш... ти знаеш отговора.



Тема Re: Мило момиченови [re: heyhey]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано28.06.08 15:23



Съвсем не всички връзки трябва да завърат с брак и деца, тези неща обикновено разкапват връзката защото са БРЕМЕ за любовта.

Това не е баш тъй. Бракът и децата са не БРЕМЕ, а естествено развитие на любовта във времето. Но само когато влюбването узрее в ЛЮБОВ, щото това може и да не се случи. Може под кожата на едно влюбване да се крие единствено борба за самоутвърждаване и притежаване на другия. Получиш ли исканото, включваш на автопилот и връзката си изсъхва полекичка и от самосебе си, поне за завоевателя.
В този случай ми се струва, че момата е по-скоро амбицирана да измери възможностите си: ще превзема ли този готин мъж или не? Затова толкова я впечатлява фактът, че е получила достъп до семейната му спалня. Пък обяснението сигурно е по-простичко: защо да се напъва да търси или да плаща за терени човекът, ако този в дома му е свободен в този момент и няма рискове да го изловят в крачка?





Тема Хей-хей,нови [re: heyhey]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано28.06.08 16:57



здравей!


Радвам се, че си попаднала точно на тази тема, след онази твоята преди седмица - две. Ето само на базата на това тук, мога да ти изградя антитеза, защото ти си мислиш, че през цялото време ще успяваш да владееш ситуацията, ама гледаш ли, какво става тук...момата и тя е взела да разсъждава

А иначе, бас слагам, че тук става дума за "отворен" брак.

Carpe diem! Volente deo!



Тема Re: Мило момиченови [re: heyhey]  
Автор fri_flyt (непознат)
Публикувано28.06.08 20:03



".. и тази любо е разцъфтяла защото човекът отсреща е бил пълноценне и адекватен. "

кой е бил пълноценен и адекватен

ха-ха... той е като повечето мъже на 50 - вманиачен че остарява и болен за секс. Жена му вече е уморена от него и не му обръща внимание и затова използва бедни и гладни девойки... Елементарно. Няма нищо по-лесно от това да накараш една при това млада и неопитна жена да се влюби - малко подаръци, романтика, скъпи напитки, "имаш най-невероятните очи които някога съм виждал ...- и готово... Младата любовница - ако ти си тръгнеш той ще си хване друга, ти си без лице и душа за него, ти си просто поредната, това е. И е много подло че влизаш в "чужда къща", и е много глупаво от твоя страна...



Тема Re: Що за брак е това и има ли любовта почва у нас?нови [re: mladata lubovnica]  
Автормъpзeлaнa (Нерегистриран)
Публикувано28.06.08 20:13



Поредната евтина бройка в къщата за к..ви. Верно ли си толкова зле, че за едното е....не се даваш толкова евтино?
Жалка си, ако щеш вярвай, но има надежда, щом го осъзнаваш.
Това твойто не е любов, пиле, начесване на крастата между краката е.
Айде зарязвай го тоя преди да те е сменил със следващата...щото няма да е далеч времето за това.



Тема Re: без думи останахнови [re: !!Фakличka!!]  
Автормъpзeлaнa (Нерегистриран)
Публикувано28.06.08 20:15



Грешиш- тоя си има къща, където си води к....вите. Сама казва, че няма вещи на жена му в нея.



Тема Re: Що за брак е това и има ли любовта почва у наснови [re: mladata lubovnica]  
Автормъpзeлaнa (Нерегистриран)
Публикувано28.06.08 20:19



Стига маааааааааа! /съзнателно го използвам/ Ще го развеждала...чуваш ли се какви ги плещиш? Да не мислиш, че улегнал мъж с бизнес и име в обществото ще зареже всичко заради поредния евтинджос, който се навира в чаршафите му?
-----------
***
Няма нужда от обиди - достатъчно ясно си изложил мнението си и без тях.

Редактирано от MamaNetty на 28.06.08 21:32.



Тема Re: Що за брак е това и има ли любовта почва у наснови [re: mladata lubovnica]  
АвторCTAPATA ЛЮБOBHИЦA (Нерегистриран)
Публикувано28.06.08 20:34



МОМИЧЕ, ЗНАМ , ЧЕ КАКВОТО И ДА ТИ КАЖА СЕГА НЯМА ДА МЕ ПОСЛУШАШ. РЕШИЛА СИ ДА СИ "ЧУПИШ" ГЛАВАТА И ЩЕ ГО НАПРАВИШ. КОГАТО СЕ ОСЪЗНАЕШ КОЛКО СИ СГРЕШИЛА СИ СПОМНИ МОИТЕ ДУМИ- НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙ СЪС ЖЕНЕНИ! АЗ СЪЩО СТРАДАМ ВСЕ ОЩЕ ЗАРАДИ ЕДНА ТАКАВА ГЛУПОСТ. НЯМА НАКЪДЕ ДА МРЪДНА, НЕ МОГА ДА ГО НАПУСНА, А ОКОЛО НЕГО СЕ МЪЧА НЕПРЕКЪСНАТО, ЗАЩОТО НЕ СЪМ ЕДИНСТВЕНАТА ЛЮБОВНИЦА. ТОВА ПРОДЪЛЖАВА 3 ГОДИНИ- ИСТИНСКА АГОНИЯ. ДА, ИМАХМЕ ВЕЛИКИ МИГОВЕ, НО ОГОРЧЕНИЕТО И БОЛКАТА ОТ ТОВА ДА СИ СТАРАТА ОМРЪЗНАЛА И СИГУРНА ЛЮБОВНИЦА Е УЖАСНО!



Тема Re: Що за брак е това и има ли любовта почва у наснови [re: CTAPATA ЛЮБOBHИЦA]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано28.06.08 21:38



Стиге с тия клишета, хора! Аз - порядъчна, почтена, нормална, от четири години съм влюбена в женен мъж. И той - в мен. ако преди някой ми беше казал, щях да го убия. И смея да заявя, че това е любовта на живота ми. Наистина. Готова съм да си понеса последствията, и знам, че няма да завърши добре за мен, че ще бъда с разбито сърце. Но - искам да бъда обичана само от този мъж, и само по този начин, и това е.Не говорим никога за семейството му -деца няма. Не знам какво е там, но явно нешщо не е наред, защото няма как той да ми дава толкова любов, ако има и още грам за друга. На около 40 г. сме за статистиката.
Така че - по темата - кой може да каже какво се случва при другите? Дали е любов, дали не е? Все бързаме да съдим, а то после на нашата глава дошло.



Тема Re: без думи останахнови [re: нeлюбoвницa]  
Автор monetka (знак на съдбата)
Публикувано29.06.08 10:06



Да бе, що така неусетно се влюбват все в женени богаташи с имения...


Пък после неусетно почват да кроят планове как да елиминират съпругата...



Тема Re: Що за брак е това и има ли любовта почва у наснови [re: CTAPATA ЛЮБOBHИЦA]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано29.06.08 10:18



На тебе пък какъв конкретно ти е проблемът, защо да не можеш да го напуснеш и как така няма мърдане? Е, ако ти бута пари, свикнала си с това и твоите собствени средства са недостатъчни, ще се понапрегнеш да заработваш и ще се посвиеш малко финансово, не е толкова страшно. Винаги има накъде да хванеш, но невинаги ти изнася!





Тема Re: Що за брак е това и има ли любовта почва у наснови [re: wasted_youth]  
Автор lost witch ((???))
Публикувано29.06.08 11:35



Стига бе, стига с тези пари - те са хубаво нещо, когато ги имаш, но не са най-важното нещо, определящо живота.

Ами не може да мръдне, защото го обича жената, в този живот има и емоции и любов.
Най-лесния съвет даваме - зарязвай го, защото ... (според случая), ама не всички могат така лесно да зарежат, не всички са така дебелокожи, че да не виждат страданието в себе си и другия при едно такова зарязване.

Къде отива този свят?
Къде отиде - и в мъка и радост да бъдем заедно?
При първия изникнал проблем, някой бърза да избяга, защото му е по-лесно, защото е по-хубаво да живееш без проблемите. А този който остава с проблема - да му мисли, той си остава негов проблем, той да си го решава.

И защо ни е тогава да търсим половинка в живота, м? заради създаването на поколение? Итова може някак да се нареди - без да е необходимо мъж и жена (или с оглед на новостите в живота - гей-двойка) да се събират да живеят заедно.
Нека всеки сам да си живее и да се оправя, като му се доиска секс - ще хване някой - без чувства, без даже особено да го познава - просто упражнението да се изпълни и удоволствието да се получи.





Тема Re: Що за брак е това и има ли любовта почва у наснови [re: lost witch]  
Автор 1919 (Marchela)
Публикувано29.06.08 11:52



Обичайки го жената се подлага на доста унижения и превръща живота си в сянка. Влюбеността не трябва да повод или причина да се подлага човек на унижения, особено младо хубаво момиче.



Тема Re: странно!нови [re: 1919]  
Авторнeлюбoвницa (Нерегистриран)
Публикувано29.06.08 14:15



Влюбеността не трябва да повод или причина да се подлага човек на унижения, особено младо хубаво момиче.
Следва ли, че ако не е младо и хубаво момиче, обичащата жена трябва да се подлага на унижения?



Тема Re: странно!нови [re: нeлюбoвницa]  
Автор 1919 (Marchela)
Публикувано29.06.08 14:33



Не, не следва, но по-възрастните често го правят следвайки някакъви "обществено приемливи модели", поради страх от промяна. Пример са всички дългогодишни семейства, в които съжителстват алкохолик и не такъв, насилник и жертва. Те не са малко, за да говорим за изключения. При младите хода би трябвало инстинкта за самосъхранение да води към по агресивна изява на личностното "АЗ". Не винаги е така, но това според мен е резултат от други "обществено приемливи" модели включващи ценности на друго поколение. Примерно, частен бизнес, финансова сигурност както в случая на питащата. Много са важни думите, с които тя започва описанието този, в когото е влюбена. Умен е на предпоследно място, на първо е по-възрастен и веднага много заможен....... А заможен не е качество, а моментно състояние. Та се опитвам да обърна внимание на качествени неща като себеуважение.



Тема Re: Що за брак е това и има ли любовта почва у наснови [re: lost witch]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано29.06.08 14:35



Въпросната, към която адресирах, казва, че имала връзка с женен субект, в която се измъчвала. И нямало мърдане! Просто се зачудих...

Напълно наясно съм какво значи да обичаш и същевременно да се измъчваш. Все нещо трябва да решиш и все някога трябва да го прекратиш. Аз, например, ходех навсякъде като дрогирана, стискайки телефона в ръка, дори на терасата, докато простирам. А той, за проклетия, все не звънеше оттам, откъдето чакам. И това - месец след месец.





Тема Re: странно!нови [re: 1919]  
Авторнeлюбoвницa (Нерегистриран)
Публикувано29.06.08 14:47



...по-възрастен и много заможен мъж, със собствен бизнес, с голям хъс, умен, готин ..много хубав.
това е описанието и съм съгласна с теб, че Много са важни думите, с които тя започва описанието този, в когото е влюбена. Умен е на предпоследно място, на първо е по-възрастен и веднага много заможен....... А заможен не е качество, а моментно състояние.,
но за какви ценности изобщо може да се говори в темата





Тема Re: странно!нови [re: нeлюбoвницa]  
Автор 1919 (Marchela)
Публикувано29.06.08 14:56



Нали хората подлежат на развитие. Тя вече усеща неудовлетвореност, но за съжаление се е фокусирала върху съпругата - каква е тя, защото ги няма вещите й, какъв е този брак и подобни несъществени неща. Същественото й убягва, но поне търси нещо. На 24 години не е късно да попромени погледа си за значимите неща и да престане да обслужва егото на разгонени заможни ............



Тема Re: Що за брак е това и има ли любовта почва у наснови [re: 1919]  
Автор lost witch ((???))
Публикувано29.06.08 15:30



Кой пък ти каза, че се подлага на унижения и в края на краищата унижението е нещо, за което съдим отстрани. Какви точно са униженията? Че спи в неговата спалня? Ами че тя се гордее всъщност от това, не се срамува, ако се срамуваше нямаше да отива...

Превръща живота си в сянка? Това го казваш ти - аз не видях нещо такова. Какво значи сянка? Сянка ли е, че като обичаш някой, си склонен да му "угаждаш", т.е. да го радваш с дребни и по-големи жестове? И това отстрани изглежда като живот в сянка, а всъщност обичащия прави тези жестове с любов и най-вече радост...



Тема Re: Що за брак е това и има ли любовта почва у наснови [re: lost witch]  
Автор 1919 (Marchela)
Публикувано29.06.08 15:42



Ами хората обичат по различен начин. За мен това е живот в сянка, нещо като наложница, като непълноценно заместваме на взаимност. Всеки прави своя избор и си носи последствията. Животът не е латиносериал, където страстта издържа всички житейски изпитания хиляди серии за да подсмърчат поколения около нея. Но може за някой, вмъквамето в чужда спалня да е трепет. Знае ли човек?



Тема Всъщностнови [re: 1919]  
Автор jamie (не знаеш кой)
Публикувано29.06.08 15:50



според теб статуса "наложница" е обиден. Оттам и останалото.



Тема Re: Всъщностнови [re: jamie]  
Автор 1919 (Marchela)
Публикувано29.06.08 15:58



Неприемлив, но ако беше приемлив за момичето темата нямаше да я има





Тема За нея е приемлив.нови [re: 1919]  
Автор jamie (не знаеш кой)
Публикувано29.06.08 16:12



Започнала е така, приела е положението.
Ама ето - сега решава че не и стига. Проблема си е изцяло в това.



Тема Re: Всъщностнови [re: jamie]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано29.06.08 16:20



Зависи от целите. Относно статуса "наложница". Ако една жена има за цел да докара един мъж пред олтара на всяка цена, тогава ролята на наложница за нея е непримлива. Но ако иска единствено да е с този мъж и се нуждае и от материалната сигурност, която бракът би и осигурил, но без да се възползва от официалните му привилегии, този статут я устройва. Особено от гледна точка на материалното и битие, защото на наложницата следва да се осигури жилище и достатъчно средства. В този смисъл тя е зависима. И не може да се появява официално с покровителя си навсякъде в обществото. И не може да сложи ръка върху всичките му средства, а само върху тези, които той и предоставя. Няма права и над времето му и контрол над другите му ангажименти. И статута и придобивките във всеки момент могат да и бъде отнети от покровителя. Но като трамплин към други лични цели или като временна материална обезпеченост това не е лош вариант. Стига амбициите на наложницата да не надделяват над чувствата и. Този вариант изисква от въпросната много здрав разум, практичност и железен самоконтрол. Не всяка го може.

п.п. Всъщност терминът е неправилен. Наложници - официално - са имали само царските особи и в някои източни култури - аристокрацията. В днешни времена е по-правилно да се каже "държанка".



Тема Еха !нови [re: Aлиca.]  
Автор jamie (не знаеш кой)
Публикувано29.06.08 16:26



То значи имало и по-хубаво от жененето бе !





Тема Re: Самонови [re: jamie]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано29.06.08 16:30



ако си жена.


Но при днешните възможности на медицината и хирургията, това е решим проблем.



Тема Re: Познайнови [re: Aлиca.]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано29.06.08 16:33



кой е повече на далавера във "по-хубавия" от жененето вариант!





Тема Познай тинови [re: Aлиca.]  
Автор jamie (не знаеш кой)
Публикувано29.06.08 17:03



като излезе позитивен теста за бременност





Тема Re: В кой векнови [re: jamie]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано29.06.08 17:48



живееш? За контрол над раждаемостта и мерки за това не си ли чувал?





Тема Не става думанови [re: Aлиca.]  
Автор jamie (не знаеш кой)
Публикувано29.06.08 17:59



за случайни събития.



Тема Re: странно!нови [re: 1919]  
Автор ariel$$ (ветеран)
Публикувано29.06.08 18:44



БАН е пълен с умни хора, които едва свързват двата края! Бутат си науката, псуват ниските си заплати и толкова! Чак те хваща яд какво разхищение на сиво вещество пада! Жалко за акала ако не е придружен с предприемачески дух, инициативност и известна доза авантюризъм.
Природата ни е предопределила да раждаме деца и е нормално да искаме да ги посдигурим по най-добрия възможен начин. Мъжът трябва да е мъжкар. Какво секси намираш в един мъж който се стиска, няма 2 лева да те почерпи с кафе, непрекъснато псува държавата и мутрите, но нито има потенциала да се адаптира към ситуацията, нито амбицията да имигрира? Холан, днеска секс, утре секс, ама както е казал народа всеки ден пуйка със зеле - омръзва! Чукарите на Витоша - също! Един състоятелен мъж (ако не го думнат) има всички предпоставки ако не да увеличи състоянието си, то поне да го запази, докато един мъж на 35-40 ако не е достигнал до благосъстояние, едва ли някога ще го достигне.
Жените на 24 притежават особен чар. Придобиват известна зрялост, която в комбинация с младост, интелектуален потенциал, ведрост и амбиция са особено привлекателни. Мъжът на 40 излъчва сила, увереност и стабилност. Мозъкът му горе-долу се е качил в горната глава и кръгозорът на общите им интереси е доста разширен. Да не споменавам за възхищението, което едно младо момиче изпитва към такъв мъж, докато благоверната е приела качествата му за даденост и те отдавна не й правят впечатление.
Гарантирам ти, че връзката между 24 годишна жена и 40 годишен мъж е много по-емоционална и дълбока, отколкото чисто сексуална и користна. Тази връзка може да предопредели целия и по-нататъчен емоционален, професионален и семеен живот. Ако мъжът ми, недай Боже, си хване любовница в тази възрастова категория, определено бих се притеснила.



Тема Така си е...нови [re: ariel$$]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано30.06.08 10:44



И аз мисля като теб, че не е редно да опростяваме нещата чак дотам, че да кажем - между тях има само и единствено секс... МОЖЕ да има и по-дълбоки чувства, предвид спецефичната възраст и нещата които всеки може да "обмени" с другия, не само във физически план...
Но ако е така - това означава само по-големи неприятности и поети рискове за двамата в бъдеще!
А за съпругата - спор няма.. за притеснение си е ситуацията, дори и само секс и тръпка от приключението да беше, а камо ли ако има по-дълбоки чувства...



Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Рискован ход!нови [re: jamie]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано30.06.08 11:06



Дори не е игра "ва банк", ами направо "руска рулетка". Но за някоя това може и да е приятен начин да се гръмне.





Тема Re: Що за брак е това и има ли любовта почва у наснови [re: wasted_youth]  
АвторЛиЛи (Нерегистриран)
Публикувано30.06.08 12:01



На 30 г. съм.Имам такава връзка от 7г.-женен,през тия 7г. успя да развие добър бизнес,стана един от най-богатите мъже в града ни.Разликата между нас е почти 30г.Оставам да преспивам в дома му,на вилата край морето,на вилата в планината.Срещам се по улиците с жена му,с децата му.И не изпитвам срам.Такъв живот избрах-така си го живея.Но факта ,че ти искаш съвет от някой как да продължиш живота си ,говори че има някакъв проблем или нещо те измъчва.
И ако искаш съвет-живей както ти харесва.Много хора ще те оплюят,но и много ще те разберат,макар да не го признаят.



Тема Re: Що за брак е това и има ли любовта почва у нас?нови [re: mladata lubovnica]  
Автор Дapeнa :-) ()
Публикувано30.06.08 12:04



Ммм дааа ... защо може да е просто като може да си го направим сложно



Момиче, ако имаш време, нерви и емоции за губене можеш да продължиш тази връзка.



Тема Всички сте правинови [re: Дapeнa :-)]  
Авторmladata lubovnica (Нерегистриран)
Публикувано30.06.08 14:05



Благодаря на всички ви за отговорите и коментарите ви. За някои не заслужавам коментар, за други съм млада и глупава..Аз също се чувствам глупава и търся изход от тази ситуация, но както вече прочетох не съм готова да го оставя...
И когато с всичката си енергия, с милото си отношение, със старанието си, с дребните си подаръци, с хубвото си извинение..Той се обръща към мен , някъде дълбоко в себе си знам, че цялата болка си заслужава , защото е много трудно да намериш близък човек и любов...И ако това наистина е любов ( или поне за мен е и акото е излишно) , то си заслужава да бъда и наивна и глупава и т.н...
Никога не съм мислила за това какво ще спечеля и какво ще загубя...Не съм мислила дали е правилно да съм с богат мъж който не обичам или с някой , който дава всичко за мен....Сега съм срещнала някой, който е и чудесен човек, мил и умен, много хубав ( за мен ) , много топъл и истински и богат...и много работлив на всичкото отгоре,...може би вътрешно съм го искала , търсила, привличала много време...
Дълго време живеех с мъж, който мислех че обичам, дълго време си казвах че е важно заради времето, доверието, вложените усилия и т.н е редно да остан при него, а за цялото време не съм получила и полвината от усещането и топлината, която ми дава този женен мъж....макар и не винаги по поръчка, макара и понякога тайно...все пак в него видях, че това за което съм мечтала съществува и не е невъзможно да се влюбя...а преди мислех така...
Квартира няма, второ жилище няма. Няма тайни апартаменти...всичко е истинско ...мен не ме крие по улицата..не се крие от мен в ресторанта...
За съжаление ми е страх д аму кажа - отивай си или оставай с мен...защото не всичко е това, което искаме и не всички сме независими и не искам той да съжалява за каквото и да е ....каквто и да става искам отношенията ни да бъдат хубави и чисти..или поне за себе си мога да отговарям...

Не се чувствам виновна,че спя с мъж който има жена - нито само аз съм такава, нито аз съм му първата и последната , имало е други и ще има, не съм и причината аз да се стигне до тук ...и най-хубавото е че въпреки че най-вероятно той спи и с жена си,а може и с друга - аз го искам и не се замислям за това, просто не ме интересува...Най-важното е че ми дава нужното поне сега в момента....

Най-голямата ми грешка както казахте е че мисля за бъдеще , което нямаме...няма такова понятие колкото и да е тъжно ....иска ми се да го променя , иска ми се да е друго...но няма как , а и аз няма да съм щаслива, ако има нещастни в цялата история...



Тема моме,нови [re: mladata lubovnica]  
Авторcвoбoднa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано30.06.08 16:18



а не ти ли е хрумвало, че мъж, който изневерява СЪС теб, ще (ако вече не го прави) изневерява и НА теб? или си мислиш - о, таз мръсница мръсна жена му, тя не заслужава да я обичат, затова той търси, търси и накрая ме намери мен, дето съм най-достойна и на мен няма да изневерява и ще си живеем щастливо докато свят светува.

трънки и глогинки, моме! чвекът е свикнал да си обслужва пениса, да си прави кефа, без дори да му пука, че прави на маймуна жена си пред съседите примерно, като те води теб в семейния им дом. това е егоист, на който хич изобщо въобще не му пука ти как се чувстваш, жена му как се чувства, децата му как биха се почувствали ако разберат кви ги върши баща им. и какви представи за любовта и семейството ще си изградят по това и какви травми ще им се образуват.

момичета, които ходят със женени мъже, обикновено нямат друго по-добро на хоризонта и започват да развиват сложни, преплетени, емоционални, псевдоинтелектуалски теории за това, че всеки заслужавал любов, женен или неженен, че любовта не питала, че намсикво.

аз такъв го връщам на жена му опакован с копринена хартия, завързан с панделка и набучен с картичка, в която й пожелавам приятна експлоатация на тоз хубостник, да си го ползва със здраве и ако не я гнус, да пере чаршафите след посещенията на любовниците му. само си помисли, че ако се разведе (което няма да е заради теб, а щото жена му е спряла да го търпи и го е изхвърлила), как ти ще трябва да переш чаршафите след новите 24-годишни любовници, които се разполагат в семейния им дом, когато теб те няма.

та понеше питаш - що за брак е това? кофти брак, щото поне единият човек в него (мъжът със сигурност) е супер кофти парче, а вероятно и жената е такава, щото си го е избрала точно такъв, пък и деца са направили.

ако ти е за парите - тогава постъпи кута умна курва. уредете си финансовия въпрос. да ти купи апартамент и да те посещава в уговорени часове. така ще е най-честно. и най-безопасно и удобно за всички страни. хич не ми развивай теории за любов и привързаност, когато става въпрос за много по-долнопробни неща.



Тема Re: Хей-хей,нови [re: mirror_]  
Автор heyhey (новак)
Публикувано30.06.08 23:13



за отворения брак- и на мен ми мина през ума...

за контрола... всъщност съм далече от идеята че ще успея да задържа нещата под мой контрол.... по-скоро мисля че когато пътят е широк и равен, на никой не му се минава "напряко" през нивата... колкото мантинелата контролира шофьора... толкова и аз ... това е по-скоро пасивен самоконтрол ...





Тема Re: Всички сте правинови [re: mladata lubovnica]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано30.06.08 23:35



Аз също се чувствам глупава и търся изход от тази ситуация, но както вече прочетох не съм готова да го оставя...
Какво ти остава, тогава? Опитай се да го разведеш, тогава. Ако не страдаш от морални скрупули - а ти не страдаш, щом така или иначе вече си в тия отношения...
Ако си влязла много навътре и не знаеш как да излезеш и дали искаш да излезеш и, дали си заслужава, в същото време - хвърляй се ва банк.
Тъкмо така ще разбереш, дали всичките ти теории са верни.
Ако го спечелиш...спечелиш.
Ако не го - значи никога не е бил твой.
Третият вариант е да си траеш на досегашното положение - ако те устройва.
Ама, ако те устройваше, вероятно нямаше да пишеш това.
де да знам - отстрани и отдалеч, това ми се вижда рационалното в твоята ситуация.
А ти, отвътре и отблизо, си знаеш най - добре





Тема Re: Малеййййй!нови [re: cвoбoднa жeнa]  
АвторAлиca (Нерегистриран)
Публикувано30.06.08 23:37



Ама и теб яко са те прецакали с някоя Убавица!


Направо ми скри топката с този постинг!



Тема Пред цирканови [re: ЛиЛи]  
Автор jamie (не знаеш кой)
Публикувано01.07.08 01:58



няма прегради.
Кога давате следващото представление - да си закупя билет ?





Тема Re: моме,нови [re: cвoбoднa жeнa]  
Автори aз kaтo тeб (Нерегистриран)
Публикувано01.07.08 13:18



Твоят постинг ме провокира да пиша на най-обичната любовница.И аз като девойчето бях безкрайно влюбена в женен мъж и4 той твърдеше същото, че аз съм го била научила що е любов и що е секс/ХА-ХА-ХА/. Наивницата аз вярвах и на това, че до края на живота си вярвах , даже взех от вяра и се разведох, а той си стоеше до жената / с която и деца дори нямаше. Прекрасно до тук ,класическо развитие на извънбрачна връзка, докато не разбрах , че по време на нашата 6г връзка , 4г той е обичал и провинциална, тихичка и скромничка мед. сестра/ не много скромна и известна в цялата болница, при това не и млада а минала 40те/. та рекапитулацията в края на любовта е, че май по-дълго съм се питала 8 а той сега дали наистина, не чука жена ли, ама наиститна ли спят в отделни легла, от колкотто съм го обичала/ иначе и той като твоя любовник не ме криеще, че то сега е модерно да знаят всички , че си имашщ приятелка / така наричат любовниците си женените. Аз след него съм страшно спокойна и щастливо омъжена вече ...но той ми е голяма и тежка обица на ухото си. Новата му любовница сигурно също се надява да стане съпруга-столичанка / най-вече това/ но уви все още е само любовница/ така де приятелка/.



Тема Re: Що за брак е това и има ли любовта почва у наснови [re: mladata lubovnica]  
Авторцъpвyл пpocт (Нерегистриран)
Публикувано01.07.08 14:03



Да ти кажа, тази история много съшито ми звучи на мен като един просто , прост цървул, ама искаш мнение- да се изкажа и аз


Виж сега - хич не вярвам,че ей така сядаш на масата с някой супер готин преуспял мъж , той ти съобщава,че има жена и две деца и ти хей на в тоз миг (на 10-тата минута де) се влюбваш в него и от тогава не можеш д аси представиш живота ви разделени.
За противоречията, дето нямало в къщи женски неща, пък срещаш жена му в квартала, пък той стоял с нея и децата по празниците пък, бля-бля-бля......- щом ти е казал,че е женен, значи е женен. Може жена му да е много прибрана и за това да не виждаш нейните неща. Или пък, пръча да ги прибира като те кани, за да не ги виждаш?
Каквато и да е причината теб какво те бърка?
Щом от самото начало знаеш,че е семеен , с деца и това не те спира да се чукаш с него (ох, то ващто е любене , а не чукане предполагам), какво те бърка що за брак е неговия?
Може и жена му да си води пръчовете в семейното ложе и да е по-щастлива с тях, отколкото с него, пък по празниците да се правят на влюбени за пред децата. Може да са си влюбени и той просто да се забавлява с младо и готино гадже (и да не е готино, факта че е толкова по-малдо е достатъчен да му е гот)
Противно на повечето дето се изказаха, колко биха се притеснили, ако мъжа им се забърка с 24 годишна, искам да ви кажа,че моите наблюдения върху 24 годишните девойки в тяхното болшинство хич не е такова. Няма нищо по-лесно да преспиш с 24 годишна, особено ако си преуспял, хубав и поне малко покажеш интерес към съответната възрастова група. Много по-трудно е да ги изкараш от кревата си, отколкото да ги вкараш там.
Плщ стова, нашата млада любовница, явно е некво диво изключение, щот взела,че се влюбила. Сегашните 24 годишни не правят тази грешка. Те карат на метода "чук и беж", щото емоциите дето въпросния 40 годишен мъж може да им предложи няма кой техен връстник да го направи.
За планове и отношения хич и не питай. Гледай си кефа, живей си живота и гледай да си ухилена и да изглеждаш доволна, щото, вземеш ли д аму правиш фасони и ти кат жена му, ще вземе да те смени с някоя пак 22-23 годишна (такива бол) , дето ще го гледа влюбено и ще го слушка с бляснали очета.
Нещо не разбрах кво има да преглъщаш ("всички негативи"), като реално ако някой има да преглъща, то са децатаму, щото ако те засекат в тях с баща си без гащи, бая стрес ще им се насъбере.
Нал си щастлива като е наоколо бе- кво ривеш тогава?
Ходи му направи един сФирчок и ще ти мине



Тема За свободна женанови [re: cвoбoднa жeнa]  
АвторLosty (Нерегистриран)
Публикувано01.07.08 14:29



Скъпо си платила за да получиш нарицателно ''свободна жена''

Иначе си права до последната буква.

А колко още ще плащат скъпо? И докога? Какво ли ще стане след 10г. с цената на секса,любовта,свободата?
А колко ли ще струват доверието,достойнството,приятелството?

Сексът,любовта и свободата са вече бизнес.Скоро явно ще се продават и останалите....Ха! Намерих бизнес ниша. А може и да съм закъснял пак.



Тема Ха такааааааа...нови [re: цъpвyл пpocт]  
АвторLosty (Нерегистриран)
Публикувано01.07.08 14:40



А аз си мислех ,че вече всички се кланят на новата религия(секс+свобода), pyk то се оказва,че сме много и еретиците


Значи има надежда някой ден семействата и техните къщи пак да станат крепости.


Пп Винаги най ме е било яд на такива, дето заради техния гъз,уста и глава(нарочно ги подреждам така) страдат дечица.
Който нарани дете ,бял ден няма да види.



Тема Re: Пред цирканови [re: jamie]  
АвторLosty (Нерегистриран)
Публикувано01.07.08 15:02



Стига бе Джейми, девойчето е законна държанка. Цирк е при ония дето са без статукво, приклякат на предната седалка и излизат само по тъмно.
Не закачай заслужилите артистки от ложите и уважавай номерта им когато са на манежа.





Тема Re: Пред цирканови [re: jamie]  
АвторЛиЛи (Нерегистриран)
Публикувано01.07.08 15:20



Да е поискано някъде твоето мнение?



Тема Re: Що за брак е това и има ли любовта почва у наснови [re: Markizata]  
Автормъж (Нерегистриран)
Публикувано11.07.08 22:17



абе не му се дават пари за хотел, стига сте се излагали пък вие, защо я водил в къщи, защо?а къде да пере чаршафи после като жена му ще се светне. кофти е, но икономия, майка:))) - човекът гледа да харчи малко, има семейство, къвто ще и да му е бизнеса, колкото и да изкарва, нема да се набутва, затова в къщи като няма никой чука малката и толкова.
:))))
Бъдете по-практични, на всеки мъж му се доебава чуждо, малката нито е първа, нито е втора, нито ще е последна - освен ако прблм с простата не подранят:))))
Иначе човекът най-вероятно е в супер отношения с жена си.



Тема Re: Що за брак е това и има ли любовта почва у нас?нови [re: лoвeц]  
Автормъж (Нерегистриран)
Публикувано11.07.08 22:20



Ма в публичните домове се плаща, и тръпка, че те искат и харесват няма:)))



Тема Re: Мило момиченови [re: fri_flyt]  
Автормъж (Нерегистриран)
Публикувано11.07.08 22:26



Ето това е най-вярното - без лице и без душа, просто едно младо тяло, което дига самочувствието и "самолета":)))))Има си нужда от такива работи.
никой не я кара девойката насила:)))))Сама му идва в къщата , е как да не я ***** човекът?:))))

Кое си сака, оно си требе.



Тема Re: Що за брак е това и има ли любовта почва у наснови [re: Mapия]  
Автормъж (Нерегистриран)
Публикувано11.07.08 22:29



мацка, ти може да си влюбена, щото нали женските сте малко нестабилни, но пичът не се е увъртел в чувства по тебе, бас лова.



Тема Re: Що за брак е това и има ли любовта почва у наснови [re: цъpвyл пpocт]  
Автор Gre6na_sym (Севастократица)
Публикувано12.07.08 09:30



Отдавна съм забелязала, че и ти си прост, колкото и аз грешна!


И аз се зачудих на противоречието-липса на женски вещи, ама иначе И знае на съперницата и физиономията, и колата! Освен това се предполага, че в богат дом има освен обща спалня и самостоятелни стаи...
Иначе аз съм била в позиция на незнание и наличие на такива, като мацето 3 по едно и също време, а моя гольо само пунт и пластика.Изпратих мил СМС на основната Флюбена и богата, с инфо за останалите 2 и за моя наказателна бременост, а тя да преценява дали я устройва.Тогава нещата избиха в гръм и мълнии, но сегашният резултат е изцяло в моя полза - разведена, свободна, влюбена, но вече не в него...

Време е да се науча да съм проблем на другите, а не те на мен!


Тема Бих казалнови [re: Gre6na_sym]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано12.07.08 13:41



че в твоя полза е само малко излишен адреналин.
Догодина ще си проличи, макар че някои ги друса и по-дълго





Тема Re: ...)))нови [re: Gre6na_sym]  
АвторLlRA (Нерегистриран)
Публикувано12.07.08 15:28



"...разведена, свободна, влюбена..."

Късмета на начинаещият!





Тема Re: Ти знаеш отговорът...нови [re: mirror_]  
Автор Gre6na_sym (Севастократица)
Публикувано12.07.08 22:20



Знаех си, че ще увредя някой, а то било Огледалцето!


Криво сме, бре, миличко!
Време е да се науча да съм проблем на другите, а не те на мен!

Редактирано от Gre6na_sym на 12.07.08 22:23.



Тема Re: ...)))нови [re: LlRA]  
Автор Gre6na_sym (Севастократица)
Публикувано12.07.08 22:24



но вече не в него...

Време е да се науча да съм проблем на другите, а не те на мен!


Тема Re: ...)))нови [re: LlRA]  
Автор Gre6na_sym (Севастократица)
Публикувано12.07.08 22:27



И от мен

!

Време е да се науча да съм проблем на другите, а не те на мен!


Тема Re: ...)))нови [re: Gre6na_sym]  
Автор Gre6na_sym (Севастократица)
Публикувано12.07.08 22:32



Щях да умра от смях, когато след последното дело чух, че точно съм щяла да влеза в роля на любовница, ама тия двайсет презерватива ни дойдоха множко...



Време е да се науча да съм проблем на другите, а не те на мен!


Тема Re: Ти знаеш отговорът...нови [re: Gre6na_sym]  
Авторmirror_ (Нерегистриран)
Публикувано12.07.08 22:35



Изобщо не те разбрах





Тема Re: Ти знаеш отговорът...нови [re: mirror_]  
Автор Gre6na_sym (Севастократица)
Публикувано12.07.08 23:01



Повредих те с "чалга". Ю, андъстенд ми?



Време е да се науча да съм проблем на другите, а не те на мен!
<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Gre6na_sym на 12.07.08 23:02.</EM></FONT></P>

Редактирано от Gre6na_sym на 12.07.08 23:03.



Тема Ааааанови [re: Gre6na_sym]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано12.07.08 23:04



Песента е тематична



Carpe diem! Volente deo!



Тема Re: Ааааанови [re: mirror_]  
Автор Gre6na_sym (Севастократица)
Публикувано12.07.08 23:14



Време е да се науча да съм проблем на другите, а не те на мен!

Редактирано от Gre6na_sym на 12.07.08 23:17.



Тема Re: Що за брак е това и има ли любовта почва у нас?нови [re: mladata lubovnica]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано13.07.08 16:27



Наслаждавай се на любовта си, докато съществува, любовта е дар от Бога. Не бягай от любовта. Не питай и не искай нищо от него. Времето е най-добрият съдник.
Някой беше казал по-горе - една загубена година. Загубена за какво? Човек не се влюбва по поръчка и обикновено се влюбва в неподходящия, но така е устроен света, влюбваме се, за да се учим на нещо.



Тема Re: моме,нови [re: cвoбoднa жeнa]  
Авторacя (Нерегистриран)
Публикувано13.07.08 22:23



Само момичето си знае как се чувства. Всеки човек иска да бъде обичан и харесван. Когато Анджелина Джоли започва връзка с Брад Пит, той все още е женен. Но сега? Как стоят нещата?



Тема Re: моме,нови [re: acя]  
Авторcвoбoднa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано13.07.08 22:49



класическа манипулация направи току що. надявам се да не е защото искаш да убедиш себе си, че си анджелина джоли, а той - брад пит.

първо, брад пит никога не е водил в продължение на години анджелина джоли в семейната спалня на дженифър анистън. в мига, в който започна връзка извън брака, се разведе и се събра с другата жена. тук нямаме такъв случай. тук имаме класическо харемче - съпруга, плюс млада любовница, плюс неизвестно още какво (защото най-вероятно има и още). говорим за години паралелен живот. така че - остави ти тази работа. случва се брак да не върви, да срещнеш друга жена или друг мъж и да изградиш нов по-добър живот. но тогава никой никого не прави на глупак.

да, всеки човек иска да бъде обичан и харесван, но харесва ли те и обича ли те мъж, който години наред те "обича" и "харесва" заедно със съпругата си? отговорът е ужасно прост. :)



Тема Re: моме,нови [re: cвoбoднa жeнa]  
Авторacя (Нерегистриран)
Публикувано13.07.08 23:03



Не съм Джоли. Само давам пример.Чета жълтите издания и оттам знам /то няма откъде другаде/, че романът между двамата е започнал по време на брака на Пит с Анистън. А не след приключване на брака им.
Момичето е объркано и иска съвет. Много е лесно да съдиш, тук се надпреварвате и чак обиждате.



Тема благодаря ви отновонови [re: acя]  
Авторmladata lubovnica (Нерегистриран)
Публикувано14.07.08 12:01



Благодаря ви отново- и на тези които с акритични и на тези, които са по снизходителни...
Секса продължава да е страхотен, отношенията ни продължават да са хубави...Хубаво ми е да бъда харесвана и желана, хубаво ми е човека д аме гледа в очите докато...хубаво ми е да има нещо тайно....
Продължава да ме боли, че не знам какво се случва в паралелния му живот....Страх ме е да питам...за жената...страх ме е и от отговора...
знам, че искам да остане с мен..не знам както какъв..как да го квалифицирам като любовник, ебач, приятел....

Някои казват използва те....вярно е.Но също така е вярно, че това използване ми носи истинска радост и удоволствие, което в момента не мога да открия другаде и което не съм изпитвала в предишните с сериозни връзки...

Та въпроса е - да си мълчим и всичко да е както до сега или да питаме за жената и невъзможносто бъдеще?

Истината е, че от момента в който го видях искам бебе от него. Дойде ми от никъде, от нищото ...и е по-силно от мен. Гледам го и знам, че до сега не съм пожелавала никой за баща на децата си...и това ме плаши, защото е глупаво и невъзможно...от друга страна - това ми казва сърцето ми, интуицията ми, ъпсурдните съвпадения около нас....



Тема Re: Човекът инфаркт ще добие))нови [re: mladata lubovnica]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано14.07.08 17:23



"Та въпроса е - да си мълчим и всичко да е както до сега или да питаме за жената и невъзможносто бъдеще?

Истината е, че от момента в който го видях искам бебе от него. Дойде ми от никъде, от нищото ...и е по-силно от мен. Гледам го и знам, че до сега не съм пожелавала никой за баща на децата си...и това ме плаши, защото е глупаво и невъзможно...от друга страна - това ми казва сърцето ми, интуицията ми, ъпсурдните съвпадения около нас...."


Ако му поставиш всичките тези карти на масата))


Пък може и да опиташ))...риск печели, риск губи))

Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re: благодаря ви отновонови [re: mladata lubovnica]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано14.07.08 17:32



Душичка, кажи му че искаш бебе! Така ще си изясните моментално отношенията. Или бързо ще си подвие опашката и ще изчезне или ще стане ясно, че наистина има по-специално отношение към теб, не като поредна любовница.

Макар, че преди време имаше един сладур, мой клиент, за 2 години успя да се бракува 3 пъти, а накрая се върна при първата си жена.



Тема Абе като те четанови [re: mladata lubovnica]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано14.07.08 20:52



гледай да ти плаща





Тема gDQWJCNdPOнови [re: ASSASSlN:]  
Авторswbfkqwqkm (Нерегистриран)
Публикувано23.07.08 20:50



sk7vio <a href="http://fenobmxauibw.com/">fenobmxauibw</a>,

, [link=http://ifbywjyguhrl.com/]ifbywjyguhrl[/link], http://ciffxolvqvxe.com/



Тема Re: без думи останахнови [re: Haдя-Haдя]  
Авторcтeфи (Нерегистриран)
Публикувано23.07.08 23:07



Дано да се вслушаш в това,което ще ти кажа:
Ако не си отидеш от този човек сега,после ще се чувстваш измамена и оскърбена.Ще мине още малко време и ти ще му омръзнеш също както му е омръзнала жена му.Чувала ли си за хормоните на щастието, т.н. ендофини?Доказано е, че те се отделят в големи количества,когато човек е влубен.А това тае наи - много две години.След това ще те замени с някоя по-млада от теб.Ти ще се питаш къде си сгрешила, но ще знаеш и отговора, че този тип мъже са непостоянни и търсят все нови и нови жени/като възрастовата граница постоянно пада/.



Тема Re: благодаря ви отновонови [re: mladata lubovnica]  
АвторToчицa (Нерегистриран)
Публикувано23.07.08 23:07



Знаеш ли като чета историята ти ми става много мъчно за теб. Работя в голя компания. По стечение на обстоятелствата знам, че шефът ми си има любовница, която е с 25 години по-нлада от него. Повече от година са заедно. Купи в жилище, което тя да живее, праща я на разни обучения в чужбина, води я от време на време в някоя командировка извън България, сигурно е нежен, внимателен джентълмен, защото той е такъв с всички жени... Та каква ми е мисълта-тази девойка най-вероятно се чувства, както ти се чувстваш в момента. Но повярвай ми, аз познавам съпругата на моя шеф и знам, че тази госпожица не може да стъпи на малкия й пръст. Знам и какво всъщност мисли шефа ми за тази авантюра-просто секс, платен секс, но не с официална проститутка, а девойката най-вероятно си мисли, че е голяма, истинска любов. Ами той човека търси малко разнобразие, неангажираящи разговори, секс от време навреме срещу скромните 3,4,5 хил. месечно, които за него са честно казано нищо! Не се заблуждавай! Не е любов! Ако беше, за тази 1 година щеше да е оставил всичко и да е с теб!



Тема Re: благодаря ви отновонови [re: Toчицa]  
Авторmladata lubovnica (Нерегистриран)
Публикувано24.07.08 17:56



Казах му, че искам деца преди 2 седмици. Не му казах, че искам от него, но че искам и го усещам. Не избяга. Може би трябва по-сериозно. В нашия случай няма нито апартаменти, нито коли, нито пари насреща ...Нищо само разговори на вечеря, обед , следобед по телефона ...и луд секс. Не искам той да си отива, не сега, може би след време. Но дори да не говорим много се чувставам спокойна когато е до мен. Той може би се чувства добре, защото не го притеснявам, нито семейството му...аз съм по-тъжна....



Тема Re: благодаря ви отновонови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано24.07.08 18:02



Мда, има хора, дето обичат да се женят и да правят деца. Някои даже после се правят, че ги гледат. Абе...

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.


Тема Re: благодаря ви отновонови [re: mladata lubovnica]  
Автор Дapeнa :-) ()
Публикувано25.07.08 00:01



И все по-тъжна ще ставаш ...
Май всеки трябва да си изживее уроците



Тема Re: благодаря ви отновонови [re: mladata lubovnica]  
АвторLalara (Нерегистриран)
Публикувано25.07.08 09:35



няма да ти морализаторствам и да ти кажа, йок недей, че е женен...Просто ще ти кажа, че разликата във възрастта ви пречи да бъдете семейство и да имате деца... това е основното и от това ще има последствия в живота ти при последващо обвързване...
моят съвет е- прави си лудия секс , говори си, забавлявай се, не искай повече, не мисли за жена му, не мисли за дете... Още си млада , имаш време за нови мъже и нови връзки в живота си, за сватби и деца...
Просто си изживей момента и не го съсипвай с душевни терзания, не искай повече- вземай това, което имаш и ще бъдеш щастлива сега... пък... колкото толкова... така е в живота ... не можеше да имаш всичко, а като сбъднеш мечтите си, виждаш, че май тоя дето ти ги сбъдва, грешно те е разбрал...



Тема Re: Що за глупаво девойче си ти?нови [re: mladata lubovnica]  
Автор sawana11 (необятна)
Публикувано26.07.08 09:23



Тя никога не му звъни и в тази къща няма женски принадлежности, само мъжки и детски...Той е много грижовен баща, което ме радва толкова много...
Със семейството си прекарва празниците и ваканциите...
.....

Живей добре днес, не съжалявай за вчера, но мисли за утре


Тема Re: Що за глупаво девойче си ти?нови [re: mladata lubovnica]  
Автор sawana11 (необятна)
Публикувано26.07.08 09:48



.....................Тя никога не му звъни и в тази къща няма женски принадлежности, само мъжки и детски...Той е много грижовен баща, което ме радва толкова много...
Със семейството си прекарва празниците и ваканциите...
..............и като си помисля само, че си на възраста на сина ми...... я си прочети още веднъж това което си написала по-горе и сама ще си отговориш....... Е, как може тя никога да не му звъни......., а това че няма женски принадлежности в къщата направо ме шашка..... възможно ли е да живееш някъде и да нямаш принадлежности...... и въобще виждала ли си тази така удобна за твоя възлюблен съпруга..... щото като ти чета поста си мисля, че тя въобще не съществува ....... щом има деца, значи е имало и жена около господин ВЕЛИКОЛЕПНИ, но дали в момента е така? ... или само се крие от отговорност към теб зад нейната сянка..... Бил много грижвен баща, което много те радвало...... хуууууубаво, няма лошо......ама е лошо за теб- ще си пропилееш най-хубавите годинки и какво ще получиш срещу това - разбито сърце, мечти, живот и какво ли още не...... дааа явно се блазниш от мисълта да свържеш живота си с този богатичък КАЗАНОВА, ама ако искаш да се самоубиваш това не е най-добрия вариант....... Любопитно ми е ти какво правиш на празниците и ваканциите, когато той е със СЕМЕЙСТВОТО СИ ? Самосъжаляваш се, топиш се и си представяш - какво ли ще бъде, ако и ти си с тях..... Извинявай, ама ако за теб тази представа е мечта - според мен ще е твоят филм на ужасите........ виж задействай инстинкта си за самосъхранение и се спасявай поединично щото както е тръгнало ако се помоткаш още малко вече ще е късно...... Намери си някой наистина грижовен КЪМ ТЕБ /пък може и да е по-беден/ човечец и си създайте семейство и деца за които да се грижите, не е необходимо да си участник в живота на някого, живей своя живот, който наистина е кратък....вервай ми....

Живей добре днес, не съжалявай за вчера, но мисли за утре



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.