Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:59 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Хей-хей,нови [re: mirror_]  
Автор heyhey (новак)
Публикувано30.06.08 23:13



за отворения брак- и на мен ми мина през ума...

за контрола... всъщност съм далече от идеята че ще успея да задържа нещата под мой контрол.... по-скоро мисля че когато пътят е широк и равен, на никой не му се минава "напряко" през нивата... колкото мантинелата контролира шофьора... толкова и аз ... това е по-скоро пасивен самоконтрол ...





Тема Re: Всички сте правинови [re: mladata lubovnica]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано30.06.08 23:35



Аз също се чувствам глупава и търся изход от тази ситуация, но както вече прочетох не съм готова да го оставя...
Какво ти остава, тогава? Опитай се да го разведеш, тогава. Ако не страдаш от морални скрупули - а ти не страдаш, щом така или иначе вече си в тия отношения...
Ако си влязла много навътре и не знаеш как да излезеш и дали искаш да излезеш и, дали си заслужава, в същото време - хвърляй се ва банк.
Тъкмо така ще разбереш, дали всичките ти теории са верни.
Ако го спечелиш...спечелиш.
Ако не го - значи никога не е бил твой.
Третият вариант е да си траеш на досегашното положение - ако те устройва.
Ама, ако те устройваше, вероятно нямаше да пишеш това.
де да знам - отстрани и отдалеч, това ми се вижда рационалното в твоята ситуация.
А ти, отвътре и отблизо, си знаеш най - добре





Тема Re: Малеййййй!нови [re: cвoбoднa жeнa]  
АвторAлиca (Нерегистриран)
Публикувано30.06.08 23:37



Ама и теб яко са те прецакали с някоя Убавица!


Направо ми скри топката с този постинг!



Тема Пред цирканови [re: ЛиЛи]  
Автор jamie (не знаеш кой)
Публикувано01.07.08 01:58



няма прегради.
Кога давате следващото представление - да си закупя билет ?





Тема Re: моме,нови [re: cвoбoднa жeнa]  
Автори aз kaтo тeб (Нерегистриран)
Публикувано01.07.08 13:18



Твоят постинг ме провокира да пиша на най-обичната любовница.И аз като девойчето бях безкрайно влюбена в женен мъж и4 той твърдеше същото, че аз съм го била научила що е любов и що е секс/ХА-ХА-ХА/. Наивницата аз вярвах и на това, че до края на живота си вярвах , даже взех от вяра и се разведох, а той си стоеше до жената / с която и деца дори нямаше. Прекрасно до тук ,класическо развитие на извънбрачна връзка, докато не разбрах , че по време на нашата 6г връзка , 4г той е обичал и провинциална, тихичка и скромничка мед. сестра/ не много скромна и известна в цялата болница, при това не и млада а минала 40те/. та рекапитулацията в края на любовта е, че май по-дълго съм се питала 8 а той сега дали наистина, не чука жена ли, ама наиститна ли спят в отделни легла, от колкотто съм го обичала/ иначе и той като твоя любовник не ме криеще, че то сега е модерно да знаят всички , че си имашщ приятелка / така наричат любовниците си женените. Аз след него съм страшно спокойна и щастливо омъжена вече ...но той ми е голяма и тежка обица на ухото си. Новата му любовница сигурно също се надява да стане съпруга-столичанка / най-вече това/ но уви все още е само любовница/ така де приятелка/.



Тема Re: Що за брак е това и има ли любовта почва у наснови [re: mladata lubovnica]  
Авторцъpвyл пpocт (Нерегистриран)
Публикувано01.07.08 14:03



Да ти кажа, тази история много съшито ми звучи на мен като един просто , прост цървул, ама искаш мнение- да се изкажа и аз


Виж сега - хич не вярвам,че ей така сядаш на масата с някой супер готин преуспял мъж , той ти съобщава,че има жена и две деца и ти хей на в тоз миг (на 10-тата минута де) се влюбваш в него и от тогава не можеш д аси представиш живота ви разделени.
За противоречията, дето нямало в къщи женски неща, пък срещаш жена му в квартала, пък той стоял с нея и децата по празниците пък, бля-бля-бля......- щом ти е казал,че е женен, значи е женен. Може жена му да е много прибрана и за това да не виждаш нейните неща. Или пък, пръча да ги прибира като те кани, за да не ги виждаш?
Каквато и да е причината теб какво те бърка?
Щом от самото начало знаеш,че е семеен , с деца и това не те спира да се чукаш с него (ох, то ващто е любене , а не чукане предполагам), какво те бърка що за брак е неговия?
Може и жена му да си води пръчовете в семейното ложе и да е по-щастлива с тях, отколкото с него, пък по празниците да се правят на влюбени за пред децата. Може да са си влюбени и той просто да се забавлява с младо и готино гадже (и да не е готино, факта че е толкова по-малдо е достатъчен да му е гот)
Противно на повечето дето се изказаха, колко биха се притеснили, ако мъжа им се забърка с 24 годишна, искам да ви кажа,че моите наблюдения върху 24 годишните девойки в тяхното болшинство хич не е такова. Няма нищо по-лесно да преспиш с 24 годишна, особено ако си преуспял, хубав и поне малко покажеш интерес към съответната възрастова група. Много по-трудно е да ги изкараш от кревата си, отколкото да ги вкараш там.
Плщ стова, нашата млада любовница, явно е некво диво изключение, щот взела,че се влюбила. Сегашните 24 годишни не правят тази грешка. Те карат на метода "чук и беж", щото емоциите дето въпросния 40 годишен мъж може да им предложи няма кой техен връстник да го направи.
За планове и отношения хич и не питай. Гледай си кефа, живей си живота и гледай да си ухилена и да изглеждаш доволна, щото, вземеш ли д аму правиш фасони и ти кат жена му, ще вземе да те смени с някоя пак 22-23 годишна (такива бол) , дето ще го гледа влюбено и ще го слушка с бляснали очета.
Нещо не разбрах кво има да преглъщаш ("всички негативи"), като реално ако някой има да преглъща, то са децатаму, щото ако те засекат в тях с баща си без гащи, бая стрес ще им се насъбере.
Нал си щастлива като е наоколо бе- кво ривеш тогава?
Ходи му направи един сФирчок и ще ти мине



Тема За свободна женанови [re: cвoбoднa жeнa]  
АвторLosty (Нерегистриран)
Публикувано01.07.08 14:29



Скъпо си платила за да получиш нарицателно ''свободна жена''

Иначе си права до последната буква.

А колко още ще плащат скъпо? И докога? Какво ли ще стане след 10г. с цената на секса,любовта,свободата?
А колко ли ще струват доверието,достойнството,приятелството?

Сексът,любовта и свободата са вече бизнес.Скоро явно ще се продават и останалите....Ха! Намерих бизнес ниша. А може и да съм закъснял пак.



Тема Ха такааааааа...нови [re: цъpвyл пpocт]  
АвторLosty (Нерегистриран)
Публикувано01.07.08 14:40



А аз си мислех ,че вече всички се кланят на новата религия(секс+свобода), pyk то се оказва,че сме много и еретиците


Значи има надежда някой ден семействата и техните къщи пак да станат крепости.


Пп Винаги най ме е било яд на такива, дето заради техния гъз,уста и глава(нарочно ги подреждам така) страдат дечица.
Който нарани дете ,бял ден няма да види.



Тема Re: Пред цирканови [re: jamie]  
АвторLosty (Нерегистриран)
Публикувано01.07.08 15:02



Стига бе Джейми, девойчето е законна държанка. Цирк е при ония дето са без статукво, приклякат на предната седалка и излизат само по тъмно.
Не закачай заслужилите артистки от ложите и уважавай номерта им когато са на манежа.





Тема Re: Пред цирканови [re: jamie]  
АвторЛиЛи (Нерегистриран)
Публикувано01.07.08 15:20



Да е поискано някъде твоето мнение?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.