Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:25 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Познай тинови [re: Aлиca.]  
Автор jamie (не знаеш кой)
Публикувано29.06.08 17:03



като излезе позитивен теста за бременност





Тема Re: В кой векнови [re: jamie]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано29.06.08 17:48



живееш? За контрол над раждаемостта и мерки за това не си ли чувал?





Тема Не става думанови [re: Aлиca.]  
Автор jamie (не знаеш кой)
Публикувано29.06.08 17:59



за случайни събития.



Тема Re: странно!нови [re: 1919]  
Автор ariel$$ (ветеран)
Публикувано29.06.08 18:44



БАН е пълен с умни хора, които едва свързват двата края! Бутат си науката, псуват ниските си заплати и толкова! Чак те хваща яд какво разхищение на сиво вещество пада! Жалко за акала ако не е придружен с предприемачески дух, инициативност и известна доза авантюризъм.
Природата ни е предопределила да раждаме деца и е нормално да искаме да ги посдигурим по най-добрия възможен начин. Мъжът трябва да е мъжкар. Какво секси намираш в един мъж който се стиска, няма 2 лева да те почерпи с кафе, непрекъснато псува държавата и мутрите, но нито има потенциала да се адаптира към ситуацията, нито амбицията да имигрира? Холан, днеска секс, утре секс, ама както е казал народа всеки ден пуйка със зеле - омръзва! Чукарите на Витоша - също! Един състоятелен мъж (ако не го думнат) има всички предпоставки ако не да увеличи състоянието си, то поне да го запази, докато един мъж на 35-40 ако не е достигнал до благосъстояние, едва ли някога ще го достигне.
Жените на 24 притежават особен чар. Придобиват известна зрялост, която в комбинация с младост, интелектуален потенциал, ведрост и амбиция са особено привлекателни. Мъжът на 40 излъчва сила, увереност и стабилност. Мозъкът му горе-долу се е качил в горната глава и кръгозорът на общите им интереси е доста разширен. Да не споменавам за възхищението, което едно младо момиче изпитва към такъв мъж, докато благоверната е приела качествата му за даденост и те отдавна не й правят впечатление.
Гарантирам ти, че връзката между 24 годишна жена и 40 годишен мъж е много по-емоционална и дълбока, отколкото чисто сексуална и користна. Тази връзка може да предопредели целия и по-нататъчен емоционален, професионален и семеен живот. Ако мъжът ми, недай Боже, си хване любовница в тази възрастова категория, определено бих се притеснила.



Тема Така си е...нови [re: ariel$$]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано30.06.08 10:44



И аз мисля като теб, че не е редно да опростяваме нещата чак дотам, че да кажем - между тях има само и единствено секс... МОЖЕ да има и по-дълбоки чувства, предвид спецефичната възраст и нещата които всеки може да "обмени" с другия, не само във физически план...
Но ако е така - това означава само по-големи неприятности и поети рискове за двамата в бъдеще!
А за съпругата - спор няма.. за притеснение си е ситуацията, дори и само секс и тръпка от приключението да беше, а камо ли ако има по-дълбоки чувства...



Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Рискован ход!нови [re: jamie]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано30.06.08 11:06



Дори не е игра "ва банк", ами направо "руска рулетка". Но за някоя това може и да е приятен начин да се гръмне.





Тема Re: Що за брак е това и има ли любовта почва у наснови [re: wasted_youth]  
АвторЛиЛи (Нерегистриран)
Публикувано30.06.08 12:01



На 30 г. съм.Имам такава връзка от 7г.-женен,през тия 7г. успя да развие добър бизнес,стана един от най-богатите мъже в града ни.Разликата между нас е почти 30г.Оставам да преспивам в дома му,на вилата край морето,на вилата в планината.Срещам се по улиците с жена му,с децата му.И не изпитвам срам.Такъв живот избрах-така си го живея.Но факта ,че ти искаш съвет от някой как да продължиш живота си ,говори че има някакъв проблем или нещо те измъчва.
И ако искаш съвет-живей както ти харесва.Много хора ще те оплюят,но и много ще те разберат,макар да не го признаят.



Тема Re: Що за брак е това и има ли любовта почва у нас?нови [re: mladata lubovnica]  
Автор Дapeнa :-) ()
Публикувано30.06.08 12:04



Ммм дааа ... защо може да е просто като може да си го направим сложно



Момиче, ако имаш време, нерви и емоции за губене можеш да продължиш тази връзка.



Тема Всички сте правинови [re: Дapeнa :-)]  
Авторmladata lubovnica (Нерегистриран)
Публикувано30.06.08 14:05



Благодаря на всички ви за отговорите и коментарите ви. За някои не заслужавам коментар, за други съм млада и глупава..Аз също се чувствам глупава и търся изход от тази ситуация, но както вече прочетох не съм готова да го оставя...
И когато с всичката си енергия, с милото си отношение, със старанието си, с дребните си подаръци, с хубвото си извинение..Той се обръща към мен , някъде дълбоко в себе си знам, че цялата болка си заслужава , защото е много трудно да намериш близък човек и любов...И ако това наистина е любов ( или поне за мен е и акото е излишно) , то си заслужава да бъда и наивна и глупава и т.н...
Никога не съм мислила за това какво ще спечеля и какво ще загубя...Не съм мислила дали е правилно да съм с богат мъж който не обичам или с някой , който дава всичко за мен....Сега съм срещнала някой, който е и чудесен човек, мил и умен, много хубав ( за мен ) , много топъл и истински и богат...и много работлив на всичкото отгоре,...може би вътрешно съм го искала , търсила, привличала много време...
Дълго време живеех с мъж, който мислех че обичам, дълго време си казвах че е важно заради времето, доверието, вложените усилия и т.н е редно да остан при него, а за цялото време не съм получила и полвината от усещането и топлината, която ми дава този женен мъж....макар и не винаги по поръчка, макара и понякога тайно...все пак в него видях, че това за което съм мечтала съществува и не е невъзможно да се влюбя...а преди мислех така...
Квартира няма, второ жилище няма. Няма тайни апартаменти...всичко е истинско ...мен не ме крие по улицата..не се крие от мен в ресторанта...
За съжаление ми е страх д аму кажа - отивай си или оставай с мен...защото не всичко е това, което искаме и не всички сме независими и не искам той да съжалява за каквото и да е ....каквто и да става искам отношенията ни да бъдат хубави и чисти..или поне за себе си мога да отговарям...

Не се чувствам виновна,че спя с мъж който има жена - нито само аз съм такава, нито аз съм му първата и последната , имало е други и ще има, не съм и причината аз да се стигне до тук ...и най-хубавото е че въпреки че най-вероятно той спи и с жена си,а може и с друга - аз го искам и не се замислям за това, просто не ме интересува...Най-важното е че ми дава нужното поне сега в момента....

Най-голямата ми грешка както казахте е че мисля за бъдеще , което нямаме...няма такова понятие колкото и да е тъжно ....иска ми се да го променя , иска ми се да е друго...но няма как , а и аз няма да съм щаслива, ако има нещастни в цялата история...



Тема моме,нови [re: mladata lubovnica]  
Авторcвoбoднa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано30.06.08 16:18



а не ти ли е хрумвало, че мъж, който изневерява СЪС теб, ще (ако вече не го прави) изневерява и НА теб? или си мислиш - о, таз мръсница мръсна жена му, тя не заслужава да я обичат, затова той търси, търси и накрая ме намери мен, дето съм най-достойна и на мен няма да изневерява и ще си живеем щастливо докато свят светува.

трънки и глогинки, моме! чвекът е свикнал да си обслужва пениса, да си прави кефа, без дори да му пука, че прави на маймуна жена си пред съседите примерно, като те води теб в семейния им дом. това е егоист, на който хич изобщо въобще не му пука ти как се чувстваш, жена му как се чувства, децата му как биха се почувствали ако разберат кви ги върши баща им. и какви представи за любовта и семейството ще си изградят по това и какви травми ще им се образуват.

момичета, които ходят със женени мъже, обикновено нямат друго по-добро на хоризонта и започват да развиват сложни, преплетени, емоционални, псевдоинтелектуалски теории за това, че всеки заслужавал любов, женен или неженен, че любовта не питала, че намсикво.

аз такъв го връщам на жена му опакован с копринена хартия, завързан с панделка и набучен с картичка, в която й пожелавам приятна експлоатация на тоз хубостник, да си го ползва със здраве и ако не я гнус, да пере чаршафите след посещенията на любовниците му. само си помисли, че ако се разведе (което няма да е заради теб, а щото жена му е спряла да го търпи и го е изхвърлила), как ти ще трябва да переш чаршафите след новите 24-годишни любовници, които се разполагат в семейния им дом, когато теб те няма.

та понеше питаш - що за брак е това? кофти брак, щото поне единият човек в него (мъжът със сигурност) е супер кофти парче, а вероятно и жената е такава, щото си го е избрала точно такъв, пък и деца са направили.

ако ти е за парите - тогава постъпи кута умна курва. уредете си финансовия въпрос. да ти купи апартамент и да те посещава в уговорени часове. така ще е най-честно. и най-безопасно и удобно за всички страни. хич не ми развивай теории за любов и привързаност, когато става въпрос за много по-долнопробни неща.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.