Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:51 26.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: без думи останахнови [re: mladata lubovnica]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано27.06.08 16:37



отвратително е,но пък ти нямаш ли акъл?не ти ли е неудобно да ходиш там,да лягаш на спалнята на която спи с жена си?

Неискам хората да са прекалено мили с мен,така си спестявам усилието да ги харесвам



Тема Re: Що за брак е това и има ли любовта почва у нас?нови [re: mladata lubovnica]  
Авторkary (Нерегистриран)
Публикувано27.06.08 16:38



Мацка, само в клуб 70-100 май не си пуснала тази тема!





Тема ЛЮБОВТА Е ВЕЛИКО НЕЩОнови [re: mladata lubovnica]  
Автор Laugh (NAVIGARE)
Публикувано27.06.08 16:41



наслади с е на лЮбовта си, ако ти отмине отмине тъкмо Ще се спаси оЩе едно "семейство"



ако ли пък неЩата отидат към брак с пи4а.....ммм не те съветвам... голяма разлика

моят пръв брак имаШе то4но тази разлика в годините, да оби4ахме се много,даже и сега:))) но да ти кажа разликата запо4ва да си се 4увства, не е заради секса повярвай и аз така мислех опасността дойде от друго място, липса на живец за ежедневни неЩа, ако ЩеШ даже разлика в разбиранията за политика, възпитание на деца и т.н
сега го виждаШ сериозен и отговорен ама слд 16 г. (направи леки из4исления) когато ти Ще си в силата си, той Ще иска да си стои по пантофки в къЩи и т.н
Ще запо4не да ти екстраполира собствените си проблем4ета и страхове върху теб, на тебе Ще ти с е излиза с приятели, той Ще те ревнува, абе.....

изживей си мига сега, за брак съвет от опит , млад мъж за да те дърпа напред с енергията си, с оптимизъм с нови идеи...

сигурността е хубаво неЩо, но на 35 Ще видиШ, 4е ти сама ве4е Ще си си я подсигурила сигурността и тогава накъде

а и ако приемеШ факта, 4е Ще си "майка" на 2 деца плЮс и ваШето като дойде, не е лесно, но ти Ще направиШ избора си,

в резЮме не слуШай никой, съвети не, ти си реШи
запомни ве4ер когато останете сами, Ще бъдете ти и той в леглото нали така? ако това е което желаеШ наистина действай:)))




Редактирано от Laugh на 27.06.08 17:02.



Тема Re: без думи останахнови [re: mladata lubovnica]  
Автор abettor (няма значение)
Публикувано27.06.08 16:41



Не мога да ти отговоря. Не съм канил жена в дома си, когато бях женен. Но съм канил женена дома в дома си, когато бях свободен.
Въпрос на усещане е, на човек.
При всички случаи, ако си млада, тази връзка не е за теб.



Тема Re: Що за брак е това и има ли любовта почва у наснови [re: kary]  
Автор mladata lubovnica (непознат )
Публикувано27.06.08 16:43



Пуснах темата в много клубове, защото има много страни, от които моженм да погледнем..

Относно спалнята - казвам отново - няма женски принадлежности. Той казва, че жена му спи в друга стая...

Попринцип съм самостоятелна и финансово не завися от никого освен от себе си...нито от родители, нито от него или някой друг..имам хубава работа....

Не искам да го развеждам, но ако той е стигнал до там да ме води у тях, да не спи в едно легло, да не си говори с нея, да не се виждат, освен пред децата...?Тогава дали това не е любов? Или е само секс ?
Друг е и проблема с голяма фирма, имидж и т.н....



Тема Re: и аз така си помислихнови [re: нeлюбoвницa]  
Автор abettor (няма значение)
Публикувано27.06.08 16:43



Кво ми дабедакаш? Точно така си е :)



Тема Re: Що за брак е това и има ли любовта почва у наснови [re: mladata lubovnica]  
Авторkary (Нерегистриран)
Публикувано27.06.08 16:46



Ма мола ве, ко ми се обясняваш, подробностите не ме интересуват, опраай се ...



Тема Re: Що за брак е това и има ли любовта почва у наснови [re: mladata lubovnica]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано27.06.08 16:46



е,айде сега,пак клишета,аз съм независима,ма той е много богат...
няма женски принадлежности?не си ли се замисляла че може да живее само с децата си и да няма никаква жена и просто да те изпитва в момента?щом има много пари може да те подлага на изпитания за да види обичаш ли го или си с него заради парите му?
но след като знаеш че е женен е грозно да влизаш в къщата му дори
дано някой ден не си на мястото на жена му(ако има такава де)

Неискам хората да са прекалено мили с мен,така си спестявам усилието да ги харесвам



Тема Re: Що за брак е това и има ли любовта почва у нас?нови [re: mladata lubovnica]  
Авторnativus (Нерегистриран)
Публикувано27.06.08 16:57



Този въпрос мисля ,че трябва да го зададеш на него.Но също така си мисля,че никога няма да го направиш,защото те е страх от вероятния отговор.Знае ли човек ...в момента сме разделени със съпруга ми,заради -младата любовница- той се раздели и с нея,защото споменала нещо за децата му,което не му харесало,въпреки че дълго време мислеще, че ще е добра заместничка.При теб може да е друго Животът е шарен и луд.



Тема Re: Що за брак е това и има ли любовта почва у нас?нови [re: mladata lubovnica]  
Автор Gyly (пишеща понякога)
Публикувано27.06.08 17:04



И на теб да ти кажа - бегай!
Разликата във възрастта си е нещо сериозно, особено като минат години. Това първо.
И второ - ич не им вервам на текива, дето обясняват как нямат никаква комуникация с жена си, ама... нали... ти просто си в ролята на завоевание, с което човекът се фука пред приятели, по мъжки.
Колкото и да е свестен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.