Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:00 28.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Е ненови  
Автор _69__ (Упcapин)
Публикувано20.06.08 10:10



не е истина. Четох една тема преди малко, която ме накара да изпадна в невероятен бяс и то не за друго, а защото жонглирането с думи и манипулацията нямат граници.
Женена двойка от 20 години. Тя чак сега била разбрала, че нямала свобода, че не изпитва нищо към човека до нея, че видиш ли едвам го траела толкова време щото той бил много зле, само заради детето им. А после добавя , че има връзка с някакъв пич от 2 месеца. И там също пита кво да прави.
Добре бе, какво мислите че става с хора, които лъжат и самонавиват себе си, че все друг виновен. Едва ли не в случая, мъжа и е бил виновен, че тя го търпяла 20 години и сега трябвало да си понесе заслуженото. За какви хора говорим изобщо ?



Тема Re: прекалено се вживяваш))нови [re: _69__]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано20.06.08 10:26



В глупостите на някой дето не знае сърби ли го , боли ли го...какви хора ли? Ми ей такива...знаеш ли колко са много дето си говорят ей така на ангро, щото не са достойно поемащи отговорности и все са свикнали друг да им влачи каруцата))...тесногръден еснафлък от най-долна категория))


Абе що не си окне момата - "Писна ми да съм бракувана! Не ми харесва вече, волим да си живем))...това е положението! На който не му харесва-сори

".........

Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re: Е ненови [re: _69__]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано20.06.08 10:27



Защо се очудваш бе?? Хич не са рядкост случаите, дето се търпят взаимно "докато пораснат децата" и после, като осъзнаят, че нищо друго не ги свързва и вземат та се разведат.



Тема Re: прекалено се вживяваш))нови [re: LlRA..]  
Автор _69__ (Упcapин)
Публикувано20.06.08 10:30




Абе що не си окне момата - "Писна ми да съм бракувана! Не ми харесва вече, волим да си живем))...това е положението! На който не му харесва-сори


Защото хем и писнало, щото си намерила нов пич, а хем и угодно да си е у тех.
Просто не мога да повярвам, че има хора, които обвиняват за абсурдни неща, това характер ли е, идиотия ли, незнам.



Тема Re: Е ненови [re: HAДEЖДA®]  
Автор _69__ (Упcapин)
Публикувано20.06.08 10:32



Ок, но това става с нормален разговор. Примерно сядат, казват си квото ги мъчи и толкова. Лесно та лесно.
Обаче защо е нужно, тя да го изкарва демон, за да си измие съцете с него и то пред кога ? Пред нас ? или ?



Тема Re: прекалено се вживяваш))нови [re: _69__]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано20.06.08 10:36



Щото хем и се иска...хем не и стиска))...пък и какво ще кажат познатите, съседите...хахахаха)))...и най-вече все пак явно и от съпружето има още полза, та хич не и е ясно как да ги съчетае нещата...и понеже е с тесногръдо възпитание и елече...и си ги сипе на килограм, колко са виновни другите)))
И се е пообъркала че нета е безплатна психотерапия


Да се оправят- тя и др. подобни!

Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re: Е ненови [re: _69__]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано20.06.08 10:37



Не съм чела темата де, но пък де да знаеш, може и наистина да е бил отвратяга и да го е търпяла заради децата. Макар, че за мен това е най-тъпото оправдание де.

Макар, че познавам такива 'семейства' и то не едни и две, за съжаление...


Редактирано от HAДEЖДA® на 20.06.08 10:38.



Тема Re: Е ненови [re: _69__]  
АвторHяkoй, koйтo ce шляe (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 10:40



Метни един линк, да получим по-пълна представа



Тема Re: Е ненови [re: HAДEЖДA®]  
Автор _69__ (Упcapин)
Публикувано20.06.08 10:40



Аха, аз не мога да проумея, как ще лъжа себе си, че някой до мен е много зле, отврат, боклук и кво ли още не, а аз ще седя с него, още повече толкова години, вижда ми се болна работа.



Тема Re: прекалено се вживяваш))нови [re: LlRA..]  
Автор _69__ (Упcapин)
Публикувано20.06.08 10:41



Да бе ясно, ма на такава, да и отвориш вратата широко, да и теглиш един шут и да и кажеш за изпроводяк, да не се връща повече. И да видиш, като и мине тръпката с оня, как че драпа отново и че иска при него, при лошия демек.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.