Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:57 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема За danaia_nn....))нови  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано10.06.08 22:38



Това знам , че е песента, която искаш да пресътвориш в реалност,...времето,...преди всичко времето и ние...





Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re: За danaia_nn....))нови [re: LlRA..]  
Автор danaia_nn (пристрастен)
Публикувано10.06.08 22:51



Страхотно е, разплакваш ме. Благодаря ти !!! Лира, само понякога искам да съм една смешна жена и тъпа. Ама трябва да се боря с простотията утре. Уморих се някак си да съм силна. Извинявам се, че е лично

Редактирано от danaia_nn на 10.06.08 23:04.



Тема Re: За danaia_nn....)) [re: danaia_nn]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано10.06.08 23:03



Навремето аз се отказах да съм силна и ...просто ме заняма...в буквалния и преносен смисъл. Просто се махнах...от всичко...бягах от себе си , най-вече...не исках да дишаме един и същ въздух над дадена географска територия даже))... Разбира се не можах да избягам бързо и ефикасно...трябваха много години...светът е твърде малък за да се скрием от когото и да било....а и онзи образ от огледалото ми тогава ....гледащ ме изпитателно и знаещ мислите ми...няма отърване...



Когато си емоционален и пълен с енергия е страшно))...трябва много години за да преодолееш реалността...

Но пък, когато си далеч от тази реалност /ако имаш смелост да си далеч...да се отдалечиш/...след време от старите рани остават белези, които обаче вече поне не болят...и на това си благодарен...))

И тогава започваш да правиш нещата....правилно!

Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re: За danaia_nn....))нови [re: LlRA..]  
Автор danaia_nn (пристрастен)
Публикувано10.06.08 23:16



Оня образ от огледалото знаеше мислите ми, знае ги и сега другите. И не ме гледа изпитателно отдавна. Само ми се чуди. Нямам смелост да бягам, т.е ако остана ще изпитам болката, която ми е нужна, за да съм силна още повече. За простотията утре и до кога



Тема Re: За danaia_nn....))нови [re: danaia_nn]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано10.06.08 23:25



Избягах, когато прага ми на поносимост просто приключи))... след близо 3 години...после още 4 години агония...но отдалеч))...после лутане...опити за разсейване...след 8 до към 10 години...останаха белезите ))...напомнят често, от какво да се пазя))

За простотията не знам...почти съм я изолирала от дните си...занимавам се с това, което ми харесва в моя свят и където аз си организирам нещата)) Ако ми пречат ...фино правя пренастройки за телепортиране на нежеланите обекти...

Направи нещо подобно...може би))

Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re: За danaia_nn....))нови [re: LlRA..]  
Автор danaia_nn (пристрастен)
Публикувано10.06.08 23:32



Уф, май ме нацели яко. Може би си права. Може би с времето. Ама ми писна да се надбягвам с времето. Не знам. В личен план съм толкова смешна



Тема Re: За danaia_nn....))нови [re: danaia_nn]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано10.06.08 23:37



За това че си смешна...хахаха)))...чакай , още нищо не си видяла и изпитала...ти тепърва ще обираш плюнките)))...забърсвай ги там и се усмихвай))

...и хич не се имай и давай за пример...напротив казвай: "Не правете като мен!"...и в същото време продължавай да го правиш...))

Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re: За danaia_nn....))нови [re: LlRA..]  
Автор danaia_nn (пристрастен)
Публикувано10.06.08 23:47



Що ли те разбирам. Направих го и се усмихнах. Дребните сметки са под мен. Дори не ги чувам. Заради мен, ама трябва да се съхраня някак си. Излизайки от тук добра идея ли е? Отговорите са да или не



Тема Re: За danaia_nn....))нови [re: danaia_nn]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано10.06.08 23:58



Това "тук" е просто етап...прави го докато онова нещо от вътре само ти каже ..."уффф, и това вече не ми е интересно...давай да се заиграем с друго!"



Няма просто "да" и "не"...))

Понякога се питам...ако тогава имаше нет))/така активен като днес/...дали нещата щяха да се посъкратят...може би...не знам...това е отговор, който така няма и да разбера))...моят интернет беше наистина много "интер" у мен))...и голям "нет" от паяжини от които май просто не исках да изляза...понякога е толкова хубаво и да си пленник на самия себе си...да си дрогиран от това, което наистина можеш да бъдеш...цялостен и плътен, изтъкан от толкова енргия, която управляваш и изпитваш оргазъм от съприкосновението с възможности, които ти се разкриват постепенно....

Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Редактирано от LlRA.. на 11.06.08 00:09.



Тема Re: За danaia_nn....))нови [re: LlRA..]  
Автор danaia_nn (пристрастен)
Публикувано11.06.08 00:06



Ми не. Щяха да идват едни роднини, после пък едни приятели, после пък други приятели. Да ти дават акъли дето не са нужни. Ама сега нямаме време да си слушаме. Така е по-добре. Един бутон ни дели




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.