Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:25 08.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: до кога така ще я карате?нови [re: Явнo rлyпaв]  
Авторaпpил (Нерегистриран)
Публикувано08.06.08 23:38



ами да, как няма да е пекана.всички сте я взели под крилцата си -мама, тате и ти.няма лошо, само дето хем и на нея и правите лоша услуга, и ти не си особено въодушевен от това.тя е свикнала -а има нещо, а сички се фърляте и т.н.



Тема Re: хехенови [re: pravil_nick]  
Авторaпpил (Нерегистриран)
Публикувано08.06.08 23:44



всичко дето го казваш си е точно тъй, но тук при тях не видях посочените от теб улегнали взаимоотношения, напротив има твърде неясни за мен такива



Тема Re: до кога така ще я карате?нови [re: aпpил]  
АвторЯвнo rлyпaв (Нерегистриран)
Публикувано08.06.08 23:46



Е така излиза да. Тя за това е свикнала да и е виновен някой.



Тема Re: до кога така ще я карате?нови [re: Явнo rлyпaв]  
Авторaпpил (Нерегистриран)
Публикувано08.06.08 23:50



техните така са я научили, ловя бас че е едно дете.кофтито е че продължавате така, не го ли разбираш



Тема Re: хехенови [re: aпpил]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано08.06.08 23:51



Тепърва ще ги създават, бе.

На мен пък той ми се вижда вторачен някак.




Тема Re: хехенови [re: pravil_nick]  
Авторaпpил (Нерегистриран)
Публикувано08.06.08 23:57



то не е лесно, имам позната,подобна на неговата изгора.всеки ден ми е пред очите, като стане нещо, дори и най-малкото - див рев до мама, тате или приятеля.един от тримата се набира и веднага решава проблема, тя въздъхва уверено и се залива от смях с приятелките си по телефона.гледам я не вярвам на очите си



Тема Таз работа ..нови [re: aпpил]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано09.06.08 00:05



.. ми прилича на една друга ..

Пак така млади и прясноженени .. - Ко да ти купя, мило ? - Ми .. печка ми купи, мило,

ама хубава. Купува се последен писък. След около година едно тяхно аверче им отива на гости. Седят си в кухнята и си приказват. Аверчето проявява интерес към "новата" печка, съответно домакинът става и тръгва нататък, явно да я покаже по отблизо. Пък домакинята изплашено подвикнала: - Стой! Да не пуснеш фурната, че ще ми запалиш списанията! Аверчето тъй сащисано нали го обръща на майтап: - Ма ти не си ли готвила !? .. че дай да видим как работи. Домакинът и той смутен, с умилителна усмивка добавя: - Да бе, Тамедикояси, а опържи ми едни картофки поне ! А тя, небрежно: - Е, бръкни във фурната, де! Има брошурка там на ресторант Едикойси, страхотни картофки правят.

Абсолютно по истински случай ..





Тема Re: хехенови [re: aпpил]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано09.06.08 00:10



Бе то и аз имам една такава. Мама, тате и кака и отгледаха децата, че и мъжа й. Пък тя веднъж получи нервна криза, лекар и викаха, щото мъжа й видиш ли на, не пожелал да иде да и купи шоколад в 12 часа нощеска.




Тема Re: хехенови [re: aпpил]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано09.06.08 00:13



Пък имах една колежка, с внучета беше вече .. Та тя завалията викаше: На мене никой не ми е помагал в тоя живот! .. само дето свекър ми и свекърва ми ме хранеха






Тема Re: хехенови [re: pravil_nick]  
Авторaпpил (Нерегистриран)
Публикувано09.06.08 00:18



нЕкой са с цяла програма а по темата младежа да му мисли, да се взима в ръце и да се оправя.
лека ви нощ




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.