Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:41 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Едно елементарно питане...нови  
Автор buhalgazar (непознат )
Публикувано30.05.08 01:57



Имах 13 годишна връзка с брак.Хванах жена ми с един нейн колега и се разведохме.Не го понесох.Повече от година и половина съм сам и вече посвикнах.Имам проблем.Немога да се отпусна с никоя жена в момента.Сега се срещам с едно момиче,което май е стойностно и си заслужава,но немога да се отпусна да я докосна дори.Излиза с мен,ходим на кино,на бира....-излизаме.Видимо няма нищо против да излиза с мен,но на мен ми е УЖАСНО трудно да я докосна дори.Тва продължава вече 4 месеца.Тази вечер бях на кино за пореден път с нея.Исках да я докосна,да и се порадвам.Все нещо ме спираше.Какво е това?Искам да се отпусна!Искам да я усетя!По едно време даже се просълзих от безсилие да преборя себеси.Страх ме е да не я отблъсна.Ако се опитамн да я пипна дори и ако се дръпне след това ще се чувствам ужасно гадно.Не искам да я отблъсна.Кажете ми какво да направя!Много ми е трудно!Наистина УЖАСНО трудно.



Тема Re: Едно елементарно питане...нови [re: buhalgazar]  
Автор Tъпyнrep (упорит)
Публикувано30.05.08 02:08



Ами не ви познавам, но според мен се страхуваш напразно. Моето усещане е, че това момиче те приема - щом излиза с теб и т.н. Дори може и да се почувства обидена, ако не опиташ нещо. Зарежи този страх, според мен тя няма да те отблъсне. Ако не действаш сега, после ще съжаляваш.



Тема един по-сложен отговор по никое време...нови [re: buhalgazar]  
Автор милeйди (шопландеССа)
Публикувано30.05.08 02:12



4 месеца

....????
И сте на кафенца и бонбонки и кино...
И даже не сте се целували???

Или се плацикаш или и двамата не сте у ред!Или тя те е фанала за канарче и приятелка...

Но според мен ако жената излиза с теб и и личи ,че и е приятно,много ясно че ти дава знаци да действаш.Престраши се.Ако не върже- голяма работа,поне ще си опитал и ще знаеш...Пък и така по-лесно ще превъзмогнеш изневярата.Имаш психологична травма от предателството на жена си,приел си го много навътре.Излизай,забавлявай се...засега толква.лека полека ще се съвземеш.Като му дойде времето пак ще намериш някоя ,на която може да имаш доверие и би градил нещо с нея....Знам че сега ти изглежда абсурдно,но ще видиш че е така...

Sorry за това ,че си ги хванал....Баси гадното.

Мен не ма фанаха,ама сама си казах.Ефекта беше подобен. Еми тъп живот
Има много смотани правила!Ни да лъжеш ,ни да казваш истината- все едната и същата като ефект накрая!

....я не знам как е,ама и така не е..........

Тема Нещо не разбрахнови [re: buhalgazar]  
Автор koм (ветеран)
Публикувано30.05.08 03:10



Какво точно ти е трудно?
Ако те е страх, че тя ще те отблъсне - грешиш - по-скоро така тя се чувства отблъсната.

Или има нещо друго, което те спира?



Тема Re: Едно елементарно питане...нови [re: buhalgazar]  
АвторMинaвaщa (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 05:50



Мацката явно си пада по теб, щото аз не бих стояла при някой, дето 4 месеца не ме желае!





Тема Re: Едно елементарно питане...нови [re: buhalgazar]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано30.05.08 06:13



Страхът ти може да я отблъсне повече от едно докосване.



Тема Re: Едно елементарно питане...нови [re: buhalgazar]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано30.05.08 08:21



Ха-ха, това съм го преживяла. Мислел, че ще му отлепя някой шамар, ако ме докосне. А аз вече бях почнала да си мисля да му отлепя един, ако не го направи.



Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.

Тема Re: Бъди сигурен, че момичето...))нови [re: buhalgazar]  
АвторLlRA.. (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 10:09



...вече се консултира тук-таме дали не си обратен!



/все пак можеш да уточниш и разликата Ви в годините!.../, щото ако е 17-18 май още вярва в непорочното зачатие))....



Тема Re: Толкова добре те разбирам,.нови [re: buhalgazar]  
Авторkвaдpoфoния (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 10:32



че дори представа си нямаш...

След скъсване на отношения с обичан човек, особено ако скъсването е с гръм и трясък, както го описваш при теб, често започваме друга връзка, която някой в един друг клуб много изразително беше назовал "рикошетна връзка".
Не зная дали при теб връзката е такава, но е твърде възможно. Обектът насреща - хубав, стойностен, чака, а на теб не ти се получава нещо. Вината не е у теб - просто не винаги се получава. Лошото е, че тя вероятно изключва възможността да не ти харесва / в най-общ смисъл, че не ти се получава ,де / и като истинска патка, каквито са жените в тези случаи, вече се консултира с дружки дали :

1/ не си обратен
2/ нямаш анатомичен проблем
3/ да не иде на козметик или пък да си смени цвета на косата

Трите причини, задължително в този ред.
Има и четвърта, но тя не се споделя - дали пък не е дебела...

Това беше за тонус и малко смях. Но наистина разбирам какво ти е.
Ами вземи докосни все пак това момиче, може след това пък да ти се получи ?



Тема Re: Едно елементарно питане...нови [re: buhalgazar]  
Автор xoxo© (котарак)
Публикувано30.05.08 12:24



разбирам те, ама сам трябва да се пребориш.
страха от отхвърлянето...
всъщност на теб ти трябват многократни отхвърляния за да свикнеш с това и да престане да ти прави впечатление.
трябва да се научиш да губиш преди да почнеш да печелиш.
иначе, тя може би няма да те отблъсне, но ти ще си останеш все така.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.