Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:34 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Ааа - това ми напомни да дам един съветнови [re: LlRA..]  
Автор koм (ветеран)
Публикувано01.06.08 01:18



към автора:






Тема Зарадинови [re: милeйди]  
Автор jamie (знаеш кой)
Публикувано01.06.08 01:22



изключения като тебе си има отделни правила - ама ти си го знаеш отлично

Препоръчвам ти да вдигнеш доста възрастовата граница - уж мъжете към 50-те рязко оглупявали



Тема Авторанови [re: koм]  
Автор jamie (знаеш кой)
Публикувано01.06.08 01:24



чини ми се смята за добродетел това че не смее да пипне мацката.
По-лошото е че може да не е сам в тия си мисли - да се оправя. Някога като зелен ученик започнах връзка която ми прахоса 7 години - никога не е късно да стане за смях по моя сценарий





Тема Re: Хе-хенови [re: koм]  
Автор chica_fresa (това е И аз)
Публикувано01.06.08 01:26



Да, но ако пътищата ви се засичат често в продължение на години, от време на време на мъжа му става нещо и пробва нали?



А този мой приятел хич не си губеше времето с мене, само от време на време. Не мисля, че има правото да ми се сърди за загубено време. Покрай мене той и другите ми скъпи приятели намазаха с доста от моите колежки (не че аз и моите приятелки не намазахме с някои от техните колеги)... и някои от нас продължават в същия дух ту соушълайз.

Както и да е, според мен Пчеличка и yellowcat по-горе бяха прави поне за моя случай, защото наистина Иначе става язък за хубавото приятелство.

...pero dos no es igual que uno mas uno...

Тема Re: Ааа - това ми напомни да дам един съветнови [re: koм]  
Автор buhalgazar (непознат )
Публикувано01.06.08 01:54



Знаеш ли кво се случи?Тази вечер и звъннах да я чуя.Казах и че искам да си дойде,да я видя,да сме заедно(тя отиде да се види с майка си за събота и неделя в привинцията) и тя ми каза:"Добре.Айде да си лягам,че утре ще ставам рано."и ми затвори.Супер гадно ми стана от тва. Нещата са ясни.Вече поне за мен са ясни.Прекалено силно съм искал да ми се случи и не съм забелязвал реалните и знаци.Просто е излизала с мен и толкова.Не е имала никакви очаквания.Чувствам се жалък и слаб и ми е адски гадно,че съм толкова хилав с жените.Не виждам и смисъл да се пъна да доказвам любовта си на някоя.Няма смисъл.



Тема Аминови [re: buhalgazar]  
Автор jamie (знаеш кой)
Публикувано01.06.08 01:59



как точно доказваш любовта си към жените ? Защо не говорите бе хора, заедно сте 4 месеца нали ? Ти знаеш ли какво има тя към теб ?



Тема Re: Абе доколкото си спомнямнови [re: jamie]  
Автор buhalgazar (непознат )
Публикувано01.06.08 02:03



Ей,лайно.....тук се логнах с въпрос.Не ми е приятно да се бъзикат с мен някакви бичмета като тебе.Майка ти дееба селска! Тука като ти гледам тъпотиите,едва ли ако спреш да се появяваш ще липсваш на някой.



Тема Re: Зарадинови [re: jamie]  
Автор милeйди (шопландеССа)
Публикувано01.06.08 02:07





Аз имам такъв приятел....
Дадох му ясно да разбере,че няма да се стигне до края щот не е мой тип....и че ако иска някви отношения ще са само приятелски...
Ерген е.
И досега си излизаме чат пат на кафе,на бира,да си споделим радостите и мъките.Много се разбираме иначе.Той е много фин човек и не е като масата ,които кат видят в че няма да им върже бързо спират контактите и си ползват времето по-практично.
Той все още има едно наум и е безумно търпелив.Но това не му пречи да се виждаме като приятели и ако някога кандисам,кандисам,ако не- здраве да е- кат се появи неговата избранница,ще спрат бирите през месец или ще стана семейна приятелка


Така че какато виждаш,не е нужно да търся в клуб 50-60 защото той е на 34г. и е много свестен.Има критерий за половинка и май държи да я обича.Аз знам,че търпението му ще бъде възнаградено,защото няма по=голяма добродетел от това- да умееш да чакаш!

....я не знам как е,ама и така не е..........

Тема Тая добродетелс чаканетонови [re: милeйди]  
Автор jamie (знаеш кой)
Публикувано01.06.08 02:11



е смислена но само когато човек няма избор



ПП: Имаш интересно схващане за "да стигне докрая". Ах, да бе, онуй било Голямата Награда За глупаци ....



Тема Охо,нови [re: buhalgazar]  
Автор jamie (знаеш кой)
Публикувано01.06.08 02:12



прясно логнатия няма грам нерви значи ?
Май си заслужаваш съдбата, скъпи ми Дебилиен


Хич не ме ебе какво ти е приятно - ти си си надробил кашата - ти си я сърбай !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.