Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:05 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Я да се мишна аз,нови [re: okeaнид]  
Автор:)))) (Нерегистриран)
Публикувано25.05.08 15:59



мдааа:) Аз не бях мъртво пиян, а порядъчно пийнал, лично си го сложих, лично си го изхвърлих и т.н. и си беше наред - и до дн днешен незнам какво и как направи, НО....а си е мое детето на 101%
Бях планиран и измислен - не че сега не съм даже благодарен за съкровището ми, НО това няма как да го забравя:)
п.п:ако някога разбера какво точно е направила - ще споделя:)



Тема Re: Я да се мишна аз,нови [re: okeaнид]  
Автор:)))) (Нерегистриран)
Публикувано25.05.08 16:03



е извинявай ама на третия ден... все още само господ знае дали си бременаа

ако щеш вярвай но на 3-тия ден ми се връчи положителния тест за бременност! нали ти казвам, че го е очаквала. Мога ти кажа и кой е теста:) оня дето рекламата му беше"има ли една черта..." шуъртест мисля беше. Купих 3 различни веднага - и трите показаха същото:)
Не ме карай сега да сканирам първата снимка от видеозона да видиш, че е от има-няма 10-ти ден бременост - само една точица се вижда:)



Тема Re: Я да се мишна аз,нови [re: :))))]  
Авторokeaнид (Нерегистриран)
Публикувано25.05.08 18:03



по един от полицейските сериали една мадама преспиваше с разни знаменитости, а после продаваше порции от "материала" на жени, които искаха да заченат от съответният известен донор.
и "донорът" я обвини в кражба но я оправдаха защото той донорът презервативът и съдържанието му като го хвърлял в нейното кошче с това си действие се отказвал от собствеността си и тя каквото си е намерила у тях -нейно си е- замразява и продава



нали знаеш че ако не го сложиш презерватива от първия път и то от самото начало- може да стане малка издънка



Тема Re: Я да се мишна аз,нови [re: :))))]  
Авторokeaнид (Нерегистриран)
Публикувано25.05.08 20:16



знам ги тези тестове, само дето те отчитат чак 7 дни след зачеването.... не след третия. прочети им листовката
почва да ми става много интересно...





Тема Re: Я да се мишна аз,нови [re: okeaнид]  
Автор danaia_nn (ентусиаст)
Публикувано25.05.08 20:40



И на мен. Тя явно много е бързала



Тема Re: Само да попитамнови [re: okeaнид]  
АвторИ aз (Нерегистриран)
Публикувано25.05.08 20:41



какви са шансовете мъж да направи подобен номер на една жена - да я направи бременна, въпреки взетите мерки?





Тема Re: Само да попитамнови [re: И aз]  
Автор strangebrew (слънчево)
Публикувано25.05.08 20:58



Странен въпрос... Ако една жена НЕ иска да забременее, като че ли средствата да се предпази от това са на нейна страна. Дори да се случи нежелана бременност, не мога да си представя как мъжът ще я спре да направи аборт. Връзката, вероятно, ще се разпадне, но пък това не е по темата.



Тема Re: Само да попитамнови [re: И aз]  
Авторokeaнид (Нерегистриран)
Публикувано25.05.08 21:01



дори шансовете да са същите, резултата, нямакак да е защото жената може да реши самостоятелно дали да роди детето или да направи аборт...



Тема Re: Само да попитамнови [re: strangebrew]  
Авторokeaнид (Нерегистриран)
Публикувано25.05.08 21:06



освен това хапченцата дават 98% сигурност която много трудно може да се
пребори с хитринки.
аз лично разчитах на тях.
иначе лично видях жена която правеше аборт въпреки скъпата спирала която ползваше. за капак не можеше да го остави дори да икаше- пак заради спиралата



Тема Re: Само да попитамнови [re: okeaнид]  
Авторstrangebrew (Нерегистриран)
Публикувано25.05.08 21:21



Аха, но ако решат да ти подменят хапчетата с фолиева киселина, хем полезно, хем предпазва от спина бифида... Това е екстремно де. Но дори при такова насилие, чисто физиологично силовите лостове са в жената, поне като решение на конкретната ситуация, ако тя си е навила на пръста, че не иска дете от точно този мъж точно в този момент. Мъжете наистина са в по-трудна ситуация (оригиналната тема на Усмивките).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.