Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:05 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Ах къф смях !нови [re: ariel$$]  
Автор jamie (знаеш кой)
Публикувано24.05.08 22:44



"замазването на очите, за да получиш секс, изведнъж се оказа, че не било така, ами еди как си. Щото ако кажеш на една жена, искам те само за секс и за нищо повече, то тя в 90% от случаите ще се омете още преди да си се дообяснил."

Излиза че мъж получава секс от жена като награда - и заради това и замазвал очите



Да са живи и здрави останалите 10% жени ! 90%-те курви хич не са ми и дотрябвали

ПП: Ако не греша Усмивчо си плаща издръжка и детето е при НЕГО ....



Тема Re: Еми... вариантите са два...нови [re: :))))]  
АвторMarygold_vn (Нерегистриран)
Публикувано24.05.08 23:29



1. Номер за да го върже - което е крайно елементарно и гадно - нечестно спряма мъжа, спрямо нея самата/но тя няма как да го знае това/, но най-нечестно е спрямо детето...
2. Решила е да ражда - със или без мъж - което също е гадно - проява на свръх егоизъм - също е нечестно основно спрямо детето...
Колкото до реването тук в този клуб - ми да си пореве пък...то за това е този клуб...може и да и се вържем и кърпичка да и подадем





Тема Re: Я да се мишна аз,нови [re: :))))]  
Авторokeaнид (Нерегистриран)
Публикувано25.05.08 02:21



още като бях на 16г моя родител вместо да има сливи в устата вамери време ей така без предисловия да ми каже че :
"КОЙТО не иска бебе ТОЙ/ТЯ се пази. ако и двамага не искат- И ДВАМАТА се пазят"
има случаи в живота когато причините и оправданията нямат ама никакво значение, предвид какви са колосалните последици



Тема Re: Я да се мишна аз,нови [re: И aз]  
Автор:)))) (Нерегистриран)
Публикувано25.05.08 12:49



Пък и според мен Усмивката не говори за случаите, когато е станала грешка без да има вина у нито един от двамата. Става въпрос за случаите, когато една бременност е била планирана, но само от единия и то зад гърба и против изрично изразеното нежелание на другия

точно това имах предвид:) и то планирана не само заради едното раждане, ами заради разни бели рокли и т.н. придобивки.



Тема Re: Ах къф смях !нови [re: jamie]  
Автор:)))) (Нерегистриран)
Публикувано25.05.08 13:04



ПП: Ако не греша Усмивчо си плаща издръжка и детето е при НЕГО ...

Почти не грешиш:)
Детето е при мен, но не само не плащам издръжка, но ако всичко дето скоро ми предстои мине успешно, нея ще съдя да плаща...и ще я съдя до дупка...показах и доказах, че 2 години мога да кисна по съдилища - ако трябва още 4 ще кисна:) /ама дано не се налага/.
Аз и издръжка на оная? Че даже и за малкото време, когато детето беше при нея,присъдено от съда, бях казал, че аз 1 лев няма да и дам, даже 1 ст.
Дрехи и лекарства си купувам, ама на нея лев не /може десен ако иска

/



Тема Re: Я да се мишна аз,нови [re: okeaнид]  
Автор:)))) (Нерегистриран)
Публикувано25.05.08 13:05



Ти май съвсем не разбра за какво идеше реч.



Тема Re: Напълно си прав!нови [re: :))))]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано25.05.08 13:06



Мъжът изобщо не е задължително, като е спал с някоя жена, да иска дете от нея. Абсолютно изнудване е да му натрапиш бременност и да сервираш, че за аборт в никакъв случай не може и дума да става. По-съвестните, по-почтени мъже в такъв случай ще се поддадат, особено ако са млади и не са захитрели все още - без в притеснението си от неочакваното и нежелано развитие на нещата да си дадат сметка за много неща. Примерно - че ще прекарат живота си с нелюбима жена, без мерак. Защото то такъв податлив, загубен бих казала субект, няма да има смелост да се разведе по някое време - не! Ще си се влачи там някак, подръка с тази жена, ще си запълва празнотата с лов и риболов от ввсякакъв вид...

Никой не ти е крив! Като не искаш тази да е майка на детето ти - недей! Въпреки, че съм се омъжвала преди повече от 22 години, по мои спомени там те питат дали си съгласен. Цял живот се чудя как точно, защо, от какъв зор човек ако е несъгласен, казва "Да".





Тема Re: Я да се мишна аз,нови [re: :))))]  
Автор ariel$$ (ветеран)
Публикувано25.05.08 14:59



Когато има такъв разнобой на интересите, е редно хората да се разделят. Мъжът мота жената с мъгляви обещания, а жената крепи някакви надежди и си прави сметки без кръчмар.



Тема Re: Ах къф смях !нови [re: jamie]  
Автор ariel$$ (ветеран)
Публикувано25.05.08 15:06



Визирам неискреността в отношенията между двама души. Не ми изглежда редно един мъж, който иска само секс без обвързване да бъде с жена, която иска семейство и дете. Инцидентният секс не трае с години. Обикновено в такива случаи мъжете дават някакви мъгливи обещания, а жените прибягват до съмнителни методи, за да насочат връзката в желаната от тях посока.



Тема Re: Я да се мишна аз,нови [re: :))))]  
Авторokeaнид (Нерегистриран)
Публикувано25.05.08 15:11



разбрах те, мисълта ми беше че първо е безотговорно мъжът да не е взел мерки да е сигурен че няма да могат да го изненадат така.
след като така е правил секс че да е могло да стане и след като не може той лично да направи аборт, белята вече е станала. и мъжът така или иначе е изгубил контрол над ситуацията и е принуден да приеме едно чуждо решение. щото пък на жената тялото сие нейно, риска от стерилитет също.
и в този смисъл не оправдавам мъже които не поемат отговорност за децата си защото някой не ги е попитал как да оправи И техния гаф.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.