Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:51 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема въпрос по-скоро към мъжете във форума  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано20.05.08 04:41



Здравейте,
Наскоро разбрах, че жена ми ми изневерява със семеен приятел. Ние сме заедно от доста години, вече не изпитваме изпепеляваща страст като едно време, а и сме имали предишни бракове, т.е.не сме девствени в това отношение. Предполагам, на доста хора се случва понякога, но факта, че доста от приятелите ни около нас, оказа се, са наясно със ситуацията и аз изглеждам като глупак ме вбесява, вече е въпрос и на себеуважение. От друга страна имаме дете, обвързани сме и с общи бизнес интереси и евентуална раздяла ще навреди или унищожи фирмата ни. Вие какво бихте направили на мое място? Като се замисля, май по-скоро от жените ще получа съвет. На чужд гръб, казват, и сто съвета са малко





Тема Първо от мъж ще получиш съветнови [re: питaщ]  
Автор ASSASSlN: (специалист)
Публикувано20.05.08 07:22



Престани да се лигавиш из клубовете на дир.бг. Еднообразнодосаден си!



Обичам курвите, но не и техните номера!

Тема Просто в случай, че не синови [re: питaщ]  
Автор koм (старо куче)
Публикувано20.05.08 09:31



поредния спамер - всички съпрузи са обвързани, повечето имат деца, всички имат общи бизнес-интереси и евентуална раздяла вреди или унищожава фирмата.
Така, че - горното не е някакво изключение - оставяме го настрана и остава въпросът - ти можеш ли да живееш с тази жена в бъдеще. Повечето мъже тук са отговорили отрицателно на този въпрос, но - решението трябва да си го вземеш ти.



Тема Re: въпрос по-скоро към мъжете във форуманови [re: питaщ]  
Авторokeaнид (Нерегистриран)
Публикувано20.05.08 10:31



ако за теб е проблем по-скоро че имате общи познате които са наясно- що не вземете да си изясните отношенията с нея- да си гледате детето и всеки да си генерира страст и хубави спомени както може. и тогава проблема кой какво знае отпада. ако за ВАС това е най- безболезнения вариант да не сисъсипвате и фирмата и семейството на детето ви.
аз лично не съм ревнива, но определено предпочитам да не узнавам.
бих се засегнала ако общите ни познати знаят... преди мене.

имах един приятел който обичаше да казва че отначало има хубави спомени и лоши спомени, а накрая- еех спомени, спомени.
не си струва да си разбивате живота отново- вземете да седнете и да ги регламентирате някак тези неща. секса не е нещо чак толкова трайно и важно занимание че да е повод да се разрушава всичко друго. човек е активен сексуално само около 1/4 до 1/3 от живота си.
всичко зависи от това доколко реално бихте могли да живеете в отворен брак, без това да разруши с времето отношенияата ви до основи. а дори и да стане, някога- дотогава може би има смисъл да се опита.
по-добре питай и в дом и семейство, не само в клуба на разведените- каквито са хората - такъв съвет ще ти дадат- най-малкото защото това е бил техния житейски избор. поне да чуеш и двете страни



Тема Re: въпросите по-скоро ти си ги задайнови [re: питaщ]  
Автор kuhata leika (Пух)
Публикувано20.05.08 10:44



Не разбрах за кое си по-загрижен:
-за детето ли;
-за фирмата ли;
-за това да не изглеждаш глупак пред приятелите ви;
-нещо недоизказано.
ООД-тата трудно се развалят



Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

Тема Re: въпросите по-скоро ти си ги задайнови [re: kuhata leika]  
Авторokeaнид (Нерегистриран)
Публикувано20.05.08 10:56



като гледам сложил ги е на кантара всичките, но везната още се клати, а той още се чуди, дали не е пропуснал да сложи нещо в сметката, че да му излезе вярна..





Тема Re: въпросите по-скоро ти си ги задайнови [re: okeaнид]  
Автор kuhata leika (Пух)
Публикувано20.05.08 11:02



Пък аз винаги им се чудя като им се разклати брака на някой ... колко много сметки изведнъж почват да правят ... поставянето на сметките пред децата например ме хвърля в ...



Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

Тема Re: въпрос по-скоро към мъжете във форуманови [re: питaщ]  
Авторcopadevino (Нерегистриран)
Публикувано20.05.08 11:49



Лично аз мисля, че бих преглътнала някак изневяра, но не със семеен приятел (семейна приятелка). Някак гадничко е, пък и си имам принципи. Бих се почувствала предадена и от съпруга, и от семейната приятелка. Някак трудно се прощава подобно двойно предателство.



Тема Re: въпрос по-скоро към мъжете във форуманови [re: питaщ]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано20.05.08 11:49



Хм,

моя случай е различен от твоя, но мога да ти разкажа за мой приятелл от много години с подобен проблем
фирма, жена с "отворени" разбирания за семейството и почти пълнолетно дете
та...:
седнаха на масата и се разбрахха да се разведат на хартия, ама да си живеят почти заедно заради дете, фирма, пари, общи имуществени интереси
ообаче
в един момент еднна чернокоска със ясно сини очи и супер дълги краци завъртя главата на моя приятел
иии
той заеба думата и отпраши към най-южната част на Африка
спретна за отрицателно време бизнес, направи малка фабричка с 50 работника и прочие
тоогава, бившата му вече жена си изруси силно косата, стегна краката и нарами детето, вече бая мъж, и се отнесе при него
успя да изгони чернокосата, а вече си имаха ново дете от втората
нагнезди се и пак го ожени за себе си, щото "детето", тяхното, първото,
имало нужда от примера на успевающ баща и прочие женски хитрини за стинки.........
такааа
три годинки женен втори път за бившата баламурника,
ем ми е приятел от сто години и не-само по мое мнение бая напред в интелект, съкцесфуулинг и прочие
пак се разведе с първата, иии
ДА!!!
пак се ожени за втората с черната коса и дългите краци и сините очи
това продължава от 1990 година
клатене напред-назад между две супер жени, ама и двете особени и бая амбициозни
сал дет приятеля ми здраво побеля, почнаха го болежките и никой не го ебава да го погледне, дори хлапетата
всички му цоцат стинките и го изкарват виновен, че разрушил две семейства
БАСИ!
извод:
не си пъхай таралеж в гащите с "отворен" брак и благородство
тегли чертата, ама внимателлно, без нерв,
и еднозначно
заеби приказките за "съвременно" семейство в интерес обикновено само на единия партньор
изчисти сметките и тръгвай
кофти акъл ти давам, ама това сочат моите наблюдения



Тема Re: въпрос по-скоро към мъжете във форуманови [re: питaщ]  
Автор Trendi ()
Публикувано20.05.08 12:16



Ако не можеш да преглътнеш се развеждай.

Но ако искаш да и го върнеш просто и предложи 5 лв. за да продължава да ти кръшка. Няма жена, която може да понесе подобна обида.

Аз лично бих те посъветвал да погледнеш по-отвисоко на тия неща и да подминеш без сериозни скандали. Но всеки знае най-добре себе си.

Късмет!



Клавиатурата пише каквото си иска. Аз само се опитвам да я управлявам


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.