Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:42 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Доколкото разбирамнови [re: Xaлa]  
АвторИ aз (Нерегистриран)
Публикувано16.05.08 19:42



ти си още в майчинство. Гледала си сама децата си без външна помощ, значи не си работила поне 2г., ако не и повече. Едва сега ще почваш хубава работа по специалността си, май-май нямаш сериозен трудов стаж. Добре сте финансово - благодарение на кого? Добре сте финансово сега - но тези финансови средства безкрайни ли са, ще стигнат ли и за 3-те деца докато станат поне на 20-сет?

Междувпрочем по мои наблюдения това да си в отпуск по майчинството при някои жени се превръща във вид пристрастяване - на много майки не им се иска да свършва. Често не е, защото им е мноооого хубаво да са си вкъщи с детето, а защото имат силен страх да се върнат на работа, който се усеща и у теб. Изясни си как точно се чувстваш и какво наистина искаш, защото можеш да си вкараш такъв автогол, че да не се възстановиш никога.





Тема Re: Моля за съвет, кураж или ..... и аз не знам канови [re: Xaлa]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано16.05.08 20:32



Такъв мъж не заслужава и една минута да си до него! Никога не бих жертвала детето си и шансът му да се роди, заради тъпият егоизъм на баща му!



Тема Re: Моля за съвет, кураж или ..... и аз не знам канови [re: Xaлa]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано16.05.08 20:34



Бе, тоя не е в ред. Тези деца да не са само твои. Я пътният лист и да се маха!



Тема Re: Моля за съвет, кураж или ..... и аз не знам каквонови [re: Xaлa]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано16.05.08 20:38



С риск да остана неразбран от мъжката част на клуба,
ама разкарвай се от тоя егоист.
!!!

толкова

другото е пилене на нерв и болка
изборът е твой!



Тема Re: Моля за съвет, кураж или ..... и аз не знам канови [re: Xaлa]  
Авторmar (Нерегистриран)
Публикувано16.05.08 21:22



Аз не мога да повярвам, че в наши дни, с толкова разнообразна контрацепция, все още има жени, които разчитат на "пазене" !! к'во е това пазене, дете след дете ?!



Тема Re: Моля за съвет, кураж или ..... и аз не знам каквонови [re: Xaлa]  
Автор kareliaa (аз)
Публикувано16.05.08 21:55



Аз пък съм шокирана от израза "мразя те не искам децата ти".......Да намразиш по една или друга причина жената до себе си-ок,случва се и в най-добрите семейства, но това за децата ме замисли-какво може да накара един баща да изпадне в подобно умопомрачение??? Има изключения, но в повечето случаи татковците са толкова горди от постиженията си и появата още едно ,особено при добър социален статус, едва ли би могло да бъде причина за такова категорично твърдение





Тема Re: Доколкото разбирамнови [re: И aз]  
АвторXaлa (Нерегистриран)
Публикувано16.05.08 22:01



Какво значи "добре смe финансово благодарение на кого"? Той работи на работа, аз работя в къщи. Аз съм със стабилен гръб отпреди да се запознаем, той е този, който израстна около мен. Заедно изградихме неговата кариера и аз жертвах доста за това.

Не харесвам, когато се подценява майчинството и домакинската работа, само защото не е заплатена от някой външен човек. Това е умаловажаване труда на човека, който я върши. Това си е живо неуважение. Моля ви се, това че в Бг няма условия за домакините не значи, че си клатят краката по цял ден и не хвърлят кански труд.

В нашия случай, на съпруга ми му е по-удобно да не работя, понеже грижите, които хвърлям по децата трябва да ги поеме друг човек, който не познаваме.

Въобще не съм пристрастена към майчинството, ама хич, втръснало ми е до болка. Какво можеш да си кажеш с бебе на 2 г.?! Сладки са, тичат наоколо, радват те, растат, но преди 6-7 г. са си като куче или коте, каквото и да си гворим - скука е. Е въпреки това го върша, много отдавна можех да си опъна платната и да си живея както аз си знам. Единствената причина поради която кисна в къщи с децата е, че лично мен ме е отгледала една дузина баби, лелки и бавачки, от което въобще не бях щастлива. Спестявам го на съкровищата си. Престъпление ли е това?



Тема Освен аконови [re: kareliaa]  
Автор koм (старо куче)
Публикувано16.05.08 22:01



Лира и "И аз" са прави. Тук крушката си има опашка ми се струва.





Тема Re: Моля за съвет, кураж или ..... и аз не знам канови [re: Cтpeйнджъp]  
АвторXaлa (Нерегистриран)
Публикувано16.05.08 22:06



И аз мисля, че е превъртял. Но в момента не мога да си позволя емоции, един нормален трябва да остане .... Също тако теб мисля и си избирам децата пред него. Не знам обаче на какво се дължи всичко това и още повече до какво ще доведе.



Тема Re: Моля за съвет, кураж или ..... и аз не знам канови [re: mar]  
АвторXaлa (Нерегистриран)
Публикувано16.05.08 22:08



Без коментар. Докато не ти дойде до главата, не можеш да повярваш. Срещнах жена със спирала, която е направила аборт. Със собствените си очи я видях, беше на към 45 - просто невероятно, но факт.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.