Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:50 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: до N(hala)нови [re: Dolce De Leche]  
Автор chica_fresa (това е И аз)
Публикувано30.05.08 21:28



Не съм сигурна, че е така. Имам доста приятели, които се изселиха там преди доста години. Какво да ти кажа, колкото и да ги обичам, няма как да не призная, че си падат малко (някои съвсем малко и все пак) расисти. Най-вече срещу мексиканци и черни. Аз лично не го разбирам това.



...pero dos no es igual que uno mas uno...

Тема Re: Дай му шанс на бебетонови [re: Пчeличka]  
Авторperfektna_salzica (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 21:30



не 4етеш май, нещата се оправиха





Тема Re: Дай му шанс на бебетонови [re: perfektna_salzica]  
АвторПчeличka (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 21:33



Ами четох до някъде, пък се оплетох и

. Млъквам и отлитам .



Тема Re: Дай му шанс на бебетонови [re: Пчeличka]  
Авторperfektna_salzica (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 21:36



вси4ко е добре когато завършва добре





Тема Re: до N(hala)нови [re: chica_fresa]  
Автор Dolce De Leche (Delicious)
Публикувано30.05.08 21:39



Коментара ми беше базиран на много-годишен опит във въпросната държава.
Хора разни.





Тема Re: до N(hala)нови [re: Dolce De Leche]  
Автор chica_fresa (това е И аз)
Публикувано30.05.08 22:13



Права си - хора всякакви. На мен просто ми стана мъчно от постинга на N(hala) и затова изразих мнение.



...pero dos no es igual que uno mas uno...

Тема Re: Моля за съвет, кураж или ..... и аз не знам каквонови [re: Xaлa]  
Авторцвeтe (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 22:49



Мъжът ти е уплашен. При тая скъпотия, няма начин да не е. Реакцията му е съвсем нормална. Какво ти е говорил - забрави.
Първо, защо искаш това дете. Щото двете са момчета, и искаш момиче... Само затова ли. Не е моя работа, но смятам, че въпроса за това, дали едно дете е желано, или не се решава между двамата.. Не го изнудвай.
Философията - гола, боса и вечно бременна, е мъжка, тоест винаги да си зависима..
Какво като си правила аборт преди 5 месеца.. Това оправдание ли е...
Най-безвредните противозачатъчни са около 4 лева. И от тях не се пълнее, това е заблуда.
Незнам какви са ти мотивите, за да искаш съвет от клуба.
Моят съвет е аборт. Било убийство, според църквата. Айде бе, дайте да раждаме и да ги хвърляме на улицата..
Има една стара приказка - майка да имаш, ама майка да не си.
Решението за аборт е трудно... Взимала съм го два пъти. Не съжалявам.



Тема Re: до N(hala)нови [re: chica_fresa]  
АвторXaлa (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 23:20



Не си се сблъсквала с истинска негърска сган, затова не си станала расистка. Аз не познавам двойка черен-бял, която да е издаянила и 3 г. брак. Освен ако белия в сем. не си затваря очите пред изневерите на черния или и той самия не хойка - що за сем. е това?! Моите морални ценности са различни, пък техните никак не са ми интересни. Черните са отврат в доста отношения, не ги мразя и не съм расистка, но са ми тотално безразлични, понеже имах възможност да ги опозная за едно известно време. Негрите са огромни расисти спрямо всички раси и вдигат врява до бога, че останалите ги пренебрегват щото са черни. Жълтите и те междудругото ни мразят повече от черните...



Тема Re: до N(hala)нови [re: Dolce De Leche]  
АвторXaлa (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 23:21



Има чужбини и "чужбини", кой където се настани

.



Тема Re: до N(hala)нови [re: Xaлa]  
Автор chica_fresa (това е И аз)
Публикувано31.05.08 17:04



Не си се сблъсквала с истинска негърска сган, затова не си станала расистка. Аз не познавам двойка черен-бял, която да е издаянила и 3 г. брак. Освен ако белия в сем. не си затваря очите пред изневерите на черния или и той самия не хойка - що за сем. е това?! Моите морални ценности са различни, пък техните никак не са ми интересни. Черните са отврат в доста отношения, не ги мразя и не съм расистка, но са ми тотално безразлични, понеже имах възможност да ги опозная за едно известно време. Негрите са огромни расисти спрямо всички раси и вдигат врява до бога, че останалите ги пренебрегват щото са черни. Жълтите и те междудругото ни мразят повече от черните...

Не съм съгласна с нито едно изречение. Изразите, които употребяваш са ми противни. Подобни генерални твърдения няма как да отговарят на истината. Да не говорим, че в написаното по-горе съществува голямо противоречие.

Казваш: Има чужбини и "чужбини", кой където се настани.
Като гледам ти си избрала такава дето не отговаря на моя вкус и разбирания.

...pero dos no es igual que uno mas uno...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.