Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:24 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Да си жива и здрава!нови [re: Xaлa]  
АвторLlRA.. (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 19:58



И да си гледате децата!

А в клуба стават много неща...през годините))
Щом не ти се връзва този свят тук))...значи просто му теглиш един игнор и даваш максимум мобилизация и организация за предстоящото събитие!
Децата и добрите взаимотношения в семейството ти в момента са най-важното!!!

Успех!





Тема Re: Моля за съвет, кураж или ..... и аз не знам каквонови [re: Xaлa]  
АвторN(kъдe) (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 22:03



В чужбина ли живеете?
Нали знаеш, че българите не обичат деца,
какво се чудиш, че получваш такива отзиви,
нали сме номер едно по демографска криза!
Добре е че сте в чужбина и там многодетните бели семейства са на почит,
три деца даже се считат за малко,
защото нормата е четири


Поправи ме ако греша
Освен това добре ще да не четеш в дирника - dir.bg бременна,
говоря от опит! Разглеждай списания с картинки,
леко раждане!!!!!



Тема Re: Моля за съвет, кураж или ..... и аз не знам каквонови [re: N(kъдe)]  
АвторXaлa (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 23:55



Позна в чужбина сме... ей 100 мнения и някой да се досети накрая

.

Бе не съм от мн. вживяващите се и чувствителните, справям се. Мерси.



Тема Re: Моля за съвет, кураж или ..... и аз не знам каквонови [re: Xaлa]  
АвторN(smile) (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 00:08



Earth's Best
organic
pear juice
U kosher





Тема Re: Моля за съвет, кураж или ..... и аз не знам каквонови [re: Xaлa]  
АвторLila_ (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 00:13



Нямам време да прочета всички мнения, извинявай!
Ти искаш ли това детенце?
Ако отговорът е - Да, какво питаш?!
Ще се справиш, където и да си!
Ако е - НЕ, нямаш нужда от такава помощ ...
Успех!



Тема Re: Моля за съвет, кураж или ..... и аз не знам канови [re: Xaлa]  
Авторstrangebrew (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 01:02



Какво значение всъщност има дали сте в чужбина или не? Това, че не си от вживяващите се и чувствителните е очевидно; дано имаш и достатъчно качества на романтично счети, което да прецени проз ън конз, и да изработи съответната стратегия. Ако съпругът ти не е българин, едва ли ще е проблем. Успех.





Тема Re: Моля за съвет, кураж или ..... и аз не знам канови [re: strangebrew]  
АвторXaлa (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 09:41



Ако никога не си живял в чужбина няма какво да ти обяснявам какво е значението. Много е важно и в коя чужбина си. Има чужбини, в които соц. контакти са на ниво 0 и комуникацията в къщи се усложнява максимално. Каквото сме си избрали с това се борим.

Това че не съм чувствителна си е мое качество, с което се гордея, не виждам теб какво те засяга, какво общо има с темата и защо се захващаш с него. Не мисля, че бих взела каквото и да е трезво решение ако съм емоционално превъзбудена, тъй че горещо съветвам всичко живо - работете върху дебилизма си.

Не съпруга ми не е чужденец и не НЕ СЪМ меркантилна, то трябваше май да прочетеш всичко и щеше сам да разбереш.



Тема Re: изключително цинично!нови [re: Xaлa]  
АвторLlRA.. (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 09:57



"...работете върху дебилизма си. "

Рано или късно, това ще ти изиграе лоша услуга!

Живяли сме по чужбина))...иначе за сведение на посрещачите))...и то така, както и не можеш даже да си го представиш и както никога няма да живееш!/демек само по филмите си го гледала))/...местата и атмосферата! И там определено знаят как да се справят с подобен цинизъм)) Но при теб всичко е въпрос на време...това ти го казва кака ти ЛИРА...ще си спомниш думите ми един ден!



Сега бегай и си гледай спокойно бременността! Децата са важни- не ти и игрите Ви!



Тема Re: Моля за съвет, кураж или ..... и аз не знам канови [re: Xaлa]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано30.05.08 10:11



работете върху дебилизма си

Изключително елегантен начин да се благодари на хората, които са отделили от времето си да се занимават добронамерено с твоите проблеми.
Да не би да страдаш от някакъв дефицит във възпитанието си, който, уви, не може да се компенсира от факта, че живееш в чужбина?
А, може би е съвет, от който не е излишно да се възползваш и ти самата.



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: изключително цинично!нови [re: LlRA..]  
АвторXaлa (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 11:03



Ми моя живот не е като по филмите въобще, по американските филми ако имаш в предвид, не благодаря, не ща да живея така, ако имаш в предвид индийските и така не ми се ще, бразилски ли? Мерси!!! Моя живот няма въобще какво да го описвам тук, казвам, че е трудно, но с пълно съзнание сме си го избрали. Няма да обяснявам защо, както нямаше смисъл да обяснявам, че нямаме любовни връзки и не съм забременяла от трети човек (освен ако не съм заченала непорочно) - надали повече от 2 души ще ме разберете.

Ще запомня како Лира всичко, което ми писа, особено мъдрата мисъл, че всичко е въпрос на време при мен....... Като си замисля и при теб и при всеки всичко е воъпрос на време...... Освен ако не се е намерил човек открил безвремието.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.