Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:12 22.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Дилема ....нови  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано13.05.08 11:41



...............дъщеря ми е в седми клас и за разлика от мен е много затворена,колкото аз обичам да се забавлявам толкова тя не желае никакви общувания. Добре че прилича много на мъжа ми ,негово копие е ,иначе щях да имам съмнения че са ми сменили детето. Не знам как да я накарам да не бъде толкова сериозна и отговорна. Та тя е само на 14 години!!!!!
Дали да я водя на психотерлапевт или не, вие как мислите бе хора?

всичко е в ръцете ми .......мамка му



Тема Re: Дилема ....нови [re: Джoaннa]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано13.05.08 11:43



Не се занимавай с щуротии-остави детето да си живее, както му харесва!



Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re: Дилема ....нови [re: LlRA..]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано13.05.08 11:46



Абе така е, ама не може да нямаш приятели,какво е живот без приятели,това за мен е кошмар, а на нея не и пука изобщо, имала си чат приятелча и това и стигало ....тя никъде не ходи,абсолютно никъде ....един път в месеца ако я изведе някой на кино и това е.....направо ми е мъчно да е така самичка

всичко е в ръцете ми .......мамка му



Тема Re: Дилема ....нови [re: Джoaннa]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано13.05.08 11:47



В природата нещата оставени на себе си клонят към равновесие, та в тази връзка може би ако ти станеш по -отговорна и мислиш по-малко за забавления , детето ти ще се отпусне и няма да му се налага да е толкова отговорно





Тема Re: Дилема ....нови [re: Джoaннa]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано13.05.08 11:51



Остави човечето на мира! То си знае!



Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re: Дилема ....нови [re: XXL]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано13.05.08 11:52



Може и така да е, ама нали личния пример е пример за поддражание....явно при нас двете не важи....аз забравям понякога за покупки,тя никога....аз забравям за родителски срещи,тя никога досега не е забравила да ми каже и напомни....абе не е нормално според мен....трябва да си бъде дете,тя си е и дете де....

всичко е в ръцете ми .......мамка му



Тема Re: Дилема ....нови [re: LlRA..]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано13.05.08 11:53



..........мислиш че не е самотна,така ли да го разбирам,аз се страхувам че е самотна и не иска да си го признае.....

всичко е в ръцете ми .......мамка му



Тема Re: Дилема ....нови [re: Джoaннa]  
Автор kareliaa (аз)
Публикувано13.05.08 11:54



Не дърпай дявола за опашката! Да не рИвеш след някой и друг месец, че не можеш да и видиш очите! В тази възраст са толкова непредсказуеми, че не знаеш в даден момент какви мисли ще се завъртят в главицата и !
Не питай старило, питай патило





Тема Re: Дилема ....нови [re: Джoaннa]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано13.05.08 11:56



син ми вече е на 22 години
беше затворен, като малък
замислен и прочие,
което не му попречи да завърши една от елитните езикови гимназий с пълно отличие и два защитени езика, третия си го знаеше от семейството
хмм.......

сега затвореното момче прекъсна висшето и се репчи на една сцена в елитен нощен клуб с китара и баси дрезгавия глас и прочие пред камара народ, че и се кефи пича
нищо не е останало от свитостта и притеснителността в детска възраст,
хм..
лонгура му с лонгур, дълъг и кльощав

правило номер едно:
наша е отговорността да доведем на света децата, останалото е задължително да бъде техен личен избор, като поведение, контактност, .......

нашето задължение с тях свършва с възпитанието им в честност, почтеност и отговорност
..............
изобщо не съм п...,п..., пуритан, или фалшив моралист и прочие

остави детето на собствения му избор и скришом се радвай, ако те радва
..................
..........
кофтито на развода е, че не мога от близо да наблюдавам една осем годишна какичка, ама тва е положенито



Тема Re: Дилема ....нови [re: kareliaa]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано13.05.08 11:58



ами така е,аз например бях много непослушна и сега това държане ми се вижда меко казано ненормално.....всеки прави щуротии като тинейджър,може ли лък да си като възрастен ....незнам, затова искам и мнение на други хора ,така с повече информация е по-леко



всичко е в ръцете ми .......мамка му


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.