Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:39 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Омръзна ми това "Не съм щастлива (с този мъж)"нови  
Автор ASSASSlN: (специалист)
Публикувано12.05.08 14:56



Онзи ден пак го чух! Това в скобите и да го има и да то няма - все едно.

Забележете!

Не съм щастлива...

а не

Нещастна съм...

Абе, жени! Обяснете ни на нас - простите мъже, какво е това ЩАСТИЕ !

Обичам курвите, но не и техните номера!

Тема Ми например...нови [re: ASSASSlN:]  
Автор милeйди (от ШоплУка)
Публикувано12.05.08 15:24



Ми как какво- даден мъж да те кара да се чувстваш обичана,специална и най-вече:да разбира какво му говориш ЕЖЕДНЕВНО:добра обратна връзка(feedback) между двамата !!!
Когато го няма този човек до теб да усещаш липсата му.
Да му ПУКА за теб,както и обратно= взаимност...неговите тревоги да са и твои.
Да имате добра комуникация и комбинацията от двамата да е градивен елемент,а не деструктивен.
За да си щастлив с мъж(жена),задължително условие е да не е егоист и егоцентрик.С егоисти и егоцентрици щастие не се постига.

В ежедневието на една връзка е много важен характера,нрава и възпитанието.С разбрани и благи хора се живее по-лесно и приятно.Те умеят да отнемат натрупаното напрежение.А сърдитите,докачливи мърморковци,дето все света им крив или все разбрали накриво кво им казваш,ти скъсяват животеца.

Знам вече от личен опит.



Уча се от грешките си.

Но аз не останах "нещастна" и не се оплаквам,а се освободих от такава връзка(брак) и сега си търся щастието- сама или с друг...каквото ми е писано

...НАЙ- мразим да мислим.........

Тема Жена ми често застава с гръб към мене и... [re: милeйди]  
Автор Trendi ()
Публикувано12.05.08 15:39



...ми казва:" Подай ми онуй оттам!" Ха върви да я разбереш! Но това не я прави по-малко обичана.



Клавиатурата пише каквото си иска. Аз само се опитвам да я управлявам

Тема Re: Жена ми често застава с гръб към мене и...нови [re: Trendi]  
Автор милeйди (от ШоплУка)
Публикувано12.05.08 15:46



Ми ако това те дразни- кажи И !!!

Говорете си бе хора.Тя според мен ако разбере,че това точно те човърка ще се постарае да го промени.Пък и всеки си има кусурчетата.Приемаме си го с тях,ако са търпими по наште стандарти



Ако си я обичаш с тази и странност,значи не ти пречи толкова

...НАЙ- мразим да мислим.........

Тема Re: Ми например...нови [re: милeйди]  
Автор Losty (Honour&dignity)
Публикувано12.05.08 15:47



И един ден хоп -изневярааа.
Щото другият правел нещо от тия неща по-добре

Я ме убеди тогава що да се хабя да те правя щастлива с всички сили?

Изгубих всичко, но намерих себе си.


Тема Re: Ми например...нови [re: Losty]  
Автор милeйди (от ШоплУка)
Публикувано12.05.08 15:50





Ти верно ли очакваш отговор?

...НАЙ- мразим да мислим.........

Тема Re: Ми например...нови [re: милeйди]  
Автор Losty (Honour&dignity)
Публикувано12.05.08 15:52



Ти си във форум , да не забрави?
Това не е скайп



Изгубих всичко, но намерих себе си.

Тема Re: Омръзна ми това "Не съм щастлива (с този мъж)"нови [re: ASSASSlN:]  
Автор strangebrew (слънчево)
Публикувано12.05.08 15:57



"Не съм щастлива" е евфемизъм за "нещастна съм", заради сивата територия между щастие и мизерия, в която можем да се залъгваме, че все пак нивото на дис/комфорт е поносимо.

Зависи кой как дефинира щастието, предполагам. Ако щастието се измерва с конкретни постижения - независимо какви, материални, кариера, социален статут - непокриването на норматива ще довде до тази констатация.

За мен щастието е по-скоро процес, а не състояние; нещо като 25 кадър, който е безсмислен извън филма, който играем. Т.е. обичам да правя каквото правя точно с "Х", а пък да става каквото ще, ще се оправим. И шоколад трябва да има, разбира се.





Тема Re: Жена ми често застава с гръб към мене и...нови [re: милeйди]  
Автор lconoclast (Unexperienced)
Публикувано12.05.08 16:08



Еми да, ама като ти отговорят що трябва да се променяме, не е ли по-хубаво да сме си такива каквито сме, и ходи обяснявай. Знам, че най-лесното е - Ами пътя,чантата, шапката - ама не е там въпроса, ако кара човек винаги така :(. Май цялата работа е, че трябва да намерим човека, чийто кусури ни дразнят най-малко и такива които можем да пренебрегнем без да ни коства бели коси. И надали отговори от рода Немога да се променя се дължат на това, че някой не те обича достатъчно, просто наистина има хора, които немогат да се променят.
А колкото до главния въпрос - за мен по-рационалния ми отговор е - Аз съм с този човек и правя каквото мога да го видя щастлив, понеже това прави и мен щастлив. 'Щом не му харесва свободен е да си търси щастието, ни най-малко би ми било приятно да знам, че правя някой нещастен.
А ако погледнем още по-мащабно на въпроса - абе Аси, баш ти ли задаваш тоя въпрос, 'дето знаеш, че нито жените, нито никой има отговор на него





Тема Търсиш щастието с друг???нови [re: милeйди]  
Автор ASSASSlN: (специалист)
Публикувано12.05.08 16:10



Приятно търсене, ама трудно ще успееш щом не си разбрала, че мъжете сме инертни говеда и тия ваши изисквания за щастие са ни (меко казано)... досадни.

Е, за себе си само говоря, ама като чета и говоря с други мъже - май няма особена разлика между нас - мъжете.

"Ми как какво- даден мъж да те кара да се чувстваш обичана,специална и най-вече:да разбира какво му говориш ЕЖЕДНЕВНО..."

Е, те това "ЕЖЕДНЕВНО" ми бърка в здравето! Всеки ден да казвам "Обичам те!" Б@си досадата!

"...неговите тревоги да са и твои." Б@си досадата! Защо трябва да се тревожите? И като се разтревожите ненужно нужно ли е да тревожите и човека до себе си??? А?

"Те умеят да отнемат натрупаното напрежение." Б@си досадата! Не може ли преди да се приберете вкъщи да си отнемете напрежението??? Я на стадиона, я в гората, я на фитнес? А?

"А сърдитите,докачливи мърморковци,дето все света им крив или все разбрали накриво кво им казваш,ти скъсяват животеца." Е, тук вече си противоречиш!!! Ми, нали казваш, че човекът до теб трябва да ти отнеме напрежението??? Защо първо ТИ не отнемеш напрежението на мърморкото? А?

Все криво разбрали... Ами, като не говорите направо - криво ще ви разбират, я!

-----------------------

Миличка, да не вземеш да ми се разсърдиш!? Нищо лично! Само търсех потвърждение на размислите ми на тема: "Защо мъжете и жените не се разбираме?" Благодарен съм ти за отговора - типично женски е. Нищо лошо, разбира се. А, пък, моят отговор е типично мъжки. Нищо лошо, нали?

Обичам курвите, но не и техните номера!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.