Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:52 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Я да питам аз набързо  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано09.05.08 16:02



..някой да се е разделил с половинката си щото не може да готви ,питам да съм спокойна тази вечер



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Балига? *нови [re: Джoaннa]  
Автор ASSASSlN: (специалист)
Публикувано09.05.08 16:25



Нищо чудно и такива да има.

Аз веднъж отнесох голяма сръдня заради моето готвене. Реших да се направя на интересен пред жена ми и най-добрата й приятелка. Поканих ги на гости, като обслужващият персонал ще съм аз.

Вечерта накиснах боб. На другия ден излязох по-рано от работа, купих каквото тряба + престилка с нарисуван ухилен готвач, размахващ черпак. Започнах голямото готвене.

Пристигат гостенките. Всичко ми беше готово. Ама, си стоя с престилката, нали ще обслужвам. Салати - най-различни. Домати, краставици, печени чушки, зеле с моркови, ряпа с моркови... Кеф им водка, кеф им ракия...

БобЪТ мирише апетитно. Дойде му редЪТ. Ммм, облизаха си пръстите. Сипах им по още една чиния без да ги питам. Незабележимо пуснах фурната. Гостенката:

- Браво Асасине, такъв боб никога не съм яла.

Мойта: Нищо. Свъсила се и продължава да се начумерва като градоносен облак.

Свършиха с втората чиния. Оставих ги да си починат, пък и да мине времето, за което да стане онова във фурната. Наздраве, наздраве!

Дойде му времето. Щрааак! Вадя гювечетата от фурната, двете зяпнаха от изненада. Нямали вече място къде да ги слагат. Да, ама намериха. Ох, ах...

Е, крем-карамела ми не можаха да изядат целия.

Гостенката си тръгна доволна и ухилена. А, моята - мълчи. Нито думичка не обели.

На другия ден престилката ми беше изчезнала.



Що ли не се разведох още тогава???

--------------
* "Балига" знаеш ли какво означава?

Обичам курвите, но не и техните номера!

Тема Re: Я да питам аз набързонови [re: Джoaннa]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано09.05.08 18:20



Я да питаме първо каква му е търпимостта му по помии или калпазански истории.
Щото аз не бих се развел,но с охота бих "посъветвал" да се съферясва овреме докато не съм креснал или недай боже -замахнал.

Стана тя........Ако и не можеш да готвиш***и жената,*** ти и еманципацията-юмрук в носа и се спасявай при някой транжор в кръчма.Белким оня ти сколаса на кухненските дандании.Ако не си на диета ......буцо.
*************************
Пусто не сте паднали на човек !

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Още малко в същия дух и си баннат - предупреждавам

Редактирано от anbra на 09.05.08 19:11.



Тема Само тази вечер ли?нови [re: Джoaннa]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано09.05.08 18:36



Аз принципно не готвя /не, че не мога, просто не ми остава време/, и , ако това е голям критерий, значи вероятно никога няма да успея да се харесам някому

И, ако ще ме избира по готвенето, сполай му



Тема Алооо, тук модератори има ли?нови [re: *Плaмeн*]  
Автор ASSASSlN: (специалист)
Публикувано09.05.08 18:38



Ако има - моля да го озаптите тоя! Даже аз не съм си позволявял чак такива цинизми!

-----------------

Ти, бе, дрисльо! Като не ти харесват манджите й, що не си готвиш сам, бе простак такъв? Или да отидеш на кръчма? Или да вървиш на майната си!?



Обичам курвите, но не и техните номера!

Тема Re: Само тази вечер ли?нови [re: parvaty]  
АвторПчeличka (Нерегистриран)
Публикувано09.05.08 18:46



Споко, и аз не готвя, мога само да опържа яйца, картофи, патладжани... абе всичко каквото се пържи, е, и да опека в краен случай, ама го пазя в тайна, защото много вкусно става и ако вземе някой да ме хареса и вземе да хареса и патаджаните освен това, отидох си млада и зелена... все ще трябва да му готвя

. Абе не съм чак толкова зле, ама моя стомах е наследен от татко ми, ламаринен така да се каже, ако следващия ми любим обича да похапва готвено и то редовно, мисля, че ще трябва да се погрижи сам . Обещавам, че няма да му изхвърлям престилката .



Тема Не бе, душа летяща, аз МОГАнови [re: Пчeличka]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано09.05.08 18:49



да готвя, ама като се прибера в 21,00 КОГА??? Иначе стомаха не ми позволява да ям сухоежбини, пък и дете трябва да гледам, ама да са живи и здрави управителите на супермаркетите - купувам готово готвено и съм готова!





Тема Re: Я да питам аз набързонови [re: *Плaмeн*]  
Автор danaia_nn (член)
Публикувано09.05.08 18:50



Малеееееееееееее, и ти искаше да ти се обаждам





Тема Re: Я да питам аз набързонови [re: Джoaннa]  
Автор danaia_nn (член)
Публикувано09.05.08 18:51



А я ми кажи, като мама кой може да готви





Тема Re: Алооо, тук модератори има ли?нови [re: ASSASSlN:]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано09.05.08 19:06



Че къв си ти бе пътък,че да си позволяваш повече от мене в клубовете?

Ей,ти вярно си се взел на сериозно в тоя дир да ***********
Не се чувствай задължен да ми отговаряш на всеки пост,за да не си получаваш заслуженото,ок?
Ела в романтичните да си лафим бе *********такъв..

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Редактирано от anbra на 09.05.08 19:12.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.